mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 15:56:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kalanozavrina Metka alias Saba :-)
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kalanozavrina Metka alias Saba :-)  (Prebrano 7026 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #30 : četrtek, 30.12.2010 : 17:23:52 »

Ana, teta je imela gor samo ku en "vikend", drugače smo s Trnovske planote. Znam z zavezanimi očmi prit do te njene utice, ne znam pa povedat, kje to je. Naslednje poletje si pa na mojem seznamu, da ko grem spet v vaše konce, se oglasimo tudi pri vas. Jih je že tolk pohvalilo vašo kmetijo, da je že kar mus, da se ustavimo Smiley (Pega bo pa v avtu počakala, da ne bodo tvoji čuvaji hudi Tongue )
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #31 : četrtek, 30.12.2010 : 17:28:52 »

Hehe, sem že misla, da imaš pravo teto gor  Wink ... o nene, to pa ne, Pega pa že ne bo v avtu čakala...moji so v času, ko jaz delam, v poletnem pesjaku, jih je možno seveda videti, ampak prosto pa se sami ne šetajo, pred leti so bili spuščeni pred hišo ja, ampak ko je en gost hotel zastrupit Runota, no od takrat naprej brez mene niso zunaj. V pesjaku pa itak glasno javijo, če jih kdo obišče in lahko kadar koli pogledam k njim, praktično jih skozi kuhinjo lahko opazujem  Smiley. Jaz pa lahko brez skrbi, prečoham vsa kosmata bitja, ki me pridejo obiskat  Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #32 : četrtek, 30.12.2010 : 17:30:16 »

 Afro poletje bo vsak cajt tle.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kalanozavrina Metka alias Saba :-)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines