mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:46:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Winnie
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Winnie  (Prebrano 60109 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #15 : sreda, 24.03.2010 : 20:46:36 »

Danes je že dvakrat lulala zunaj, prehitro sem zganjala paniko  sram Zdaj počiva, popolnoma utrujena od sprehoda po Rožniku in kratki vožnji z avtom.
Vse je popolnoma navdušila, ona pa je popolnoma navdušena nad vsemi, z dihurji se dobro razume, dokler je barabe ne grizejo v rep  Roll Eyes Na sprehodu se občasno zanima za druge ljudi in pse, pride pa k meni takoj ko jo pokličem. Res je zlata psička  Wink
Par fotografij za pokušino (na fotografijah izgleda večja, v resnici je malo večja kot odrasla lisica  Tongue).








Kar se bruhanja tiče pa sedaj rešujemo tako, da jo vsak dan peljem na kratek izlet z avtom, za petek bom šla na veterino po kakšno tableto in najverjetneje še manjši transportni boks. Če ji boks ne bo pomagal proti slabosti, bo pa vsaj čiščenje lažje.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #16 : sreda, 24.03.2010 : 20:52:15 »

Srčica Winnie. Kiss Sem ful vesela, da je našla super dom.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #17 : sreda, 24.03.2010 : 20:53:54 »

Aha, vidimo, da bo tekačica  Kiss... Lisička sladka!
Mislim, da ste že na poti k ureditvi vseh trenutnih težav!  Cheesy Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : sreda, 24.03.2010 : 21:27:21 »

Pride k tebi, ko jo pokličeš? Ni na povodcu?
Logiran

Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #19 : sreda, 24.03.2010 : 22:34:18 »

Je na povodcu, na 7 m flexiju.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : sreda, 24.03.2010 : 22:36:33 »

Okej. Ne bi mogla spat, če ne bi vprašala  Tongue.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #21 : sreda, 24.03.2010 : 22:37:40 »

torej boš danes odlično spala Roll Eyes Wink
Logiran

Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #22 : sreda, 24.03.2010 : 22:39:55 »

 Smiley Je ne mislim spuščat v neograjenem do nadaljnjega, izgleda na flexiju čisto in zelo zadovoljna. Jaz pa sem tudi mirna.  Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : sreda, 24.03.2010 : 22:42:35 »

Saj ona ni begosumna, se te bo držala, razen takrat, ko jo bo puberteta zvijala. Samo zdaj jo je še vsega strah, pa ne poznata se še, pa je pol mene zvilo, ko sem brala, da pride k tebi  Tongue.
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #24 : sreda, 24.03.2010 : 22:43:14 »

Priporočam sledni povodec, ko boste vadili odpoklic ali pa kar tako Smiley   Varno in zabavno  Wink
Me Winnie na Rokija malo spominja  Kiss
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #25 : sreda, 24.03.2010 : 22:51:59 »

Sploh nima idej o bežanju, res cel čas pazi kje sem. Težava se pojavi ko je promet, tam je pa panika in bi se najraje skrila v prvo luknjo. Vmes sem preveč zaupala v oprsnico in naivno mislila, da se ne more snet in je bila že skoraj zunaj. Jaz pa blažji srčni napad in na kolena. Pa je samo legla na hrbet in navdušena čakala, da sem jo prečohala.  Tongue Dobim naslednji teden slednega, sicer pa imamo doma na kmetiji ograjeno okoli in okoli (7 ha  Cool) in pes ne more ven/not. Računam, da ko se bo navadila vse "živine" tam, bova lahko super vadili odpoklic.
Logiran
šogunka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 222


WWW
« Odgovor #26 : sreda, 24.03.2010 : 23:36:05 »

Mislim (oz. sem precej prepričana), da smo se danes popoldan srečali s psi na Rožniku. Ampak, kot imam v spominu, je bila psica spuščena. In to sem si zapomnila zato, ker ne maram spuščenih psov, ki rinejo v mojega psa.
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #27 : četrtek, 25.03.2010 : 00:05:21 »

Čisto mogoče, da smo se srečali, psica pa zagotovo ni bila spuščena in tudi ni rinila v druge pse. Če so psi kazali zanimanje je šla psica zraven, so se povohali in smo šli naprej. Si nas morala zamenjat za koga drugega.  Wink
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #28 : četrtek, 25.03.2010 : 10:02:13 »

raje na tla med prvi in zadnji sedež - to mesto se je v celem avtu izkazalo za nabolj varno...
Tole je sicer smetenje Winnijine teme, ampak Lun ima box a la space shuttle (pa ne pozabimo še na Vannico, ki ima tudi svojega) - bi morala biti midva s šoferjem oba "speštana" na sprednjo šipo - to pa prav gotovo ne bi bilo ok za nikogar. Mislim, da sta na ta način definitivno bolj varna, kot prosto po avtomobilu ali spredaj v naročju ali samo na varnostnem pasu (za krajše mestne vožnje sta pa pripeta vsak na svojem varnostnem pasu).  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #29 : četrtek, 25.03.2010 : 10:15:32 »


Me Winnie na Rokija malo spominja  Kiss

Mene tudi, sploh na prvi slikci  Kiss zelo zelo je lepa  Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Winnie
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines