mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 10:09:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Horjulčica Rita....
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Horjulčica Rita....  (Prebrano 8317 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #15 : sobota, 01.05.2010 : 10:17:17 »

ja, res uživa  Kiss
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #16 : sobota, 01.05.2010 : 14:45:44 »

Lepotička  Smiley Smiley,..uživajte!
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #17 : sobota, 01.05.2010 : 15:20:28 »

Kakšna lepa fotka med rožicam. Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #18 : sobota, 01.05.2010 : 20:03:57 »

A dejte no, še enaki oprsnici imata z našo Missy - me ravno moj s kavča sprašuje, če je naša Missy na fotki Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
MaTaAtos
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #19 : nedelja, 02.05.2010 : 14:40:16 »

hahaha, kocka, mogoče so pa kake daljne sorodnice, sej veš, da smo v sloveniji vsi v taki al drugačni žlahti  Grin. torej, je tvoja Missy tudi luštna  Cheesy Evil

Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #20 : nedelja, 02.05.2010 : 15:33:08 »

Sila fletni ste!  Cheesy
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #21 : nedelja, 02.05.2010 : 18:46:59 »

Kako se sveti! Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #22 : ponedeljek, 03.05.2010 : 07:05:50 »

hahaha, kocka, mogoče so pa kake daljne sorodnice, sej veš, da smo v sloveniji vsi v taki al drugačni žlahti  Grin. torej, je tvoja Missy tudi luštna  Cheesy Evil
Ja, buh ne dej da sta res iz iste vzrejne linije Lips Sealed, veš, čeprav je Rita pomoje kar nekaj manjša od Micule naše Smiley...
Ima pa Rita taka kulska klapasta ušesa Kiss
Logiran
MaTaAtos
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #23 : ponedeljek, 03.05.2010 : 19:19:46 »

jah, naša rita je bolj iz ene mišmaš "vzrejne linije"  Grin. uha ima pa, ja, ful smešna je ko teče na vso moč ji skakljajo gor in dol.
zdej mi pravi fant, da ko me ni doma, gre spat na moj pouštr Cool.
sem pa imela včeraj en zlomčič, ker imam stalno malo slabe vesti zaradi atosa, ker ni več edini, čeprav itak vse prej on naredi/dobi/gre, pred rito. včasih se mi zdi kot da bi bil užaljen. fora je k ko je rita užaljena neki kiha, atos se pa kar umakne  Huh
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #24 : torek, 04.05.2010 : 06:57:34 »

sem pa imela včeraj en zlomčič, ker imam stalno malo slabe vesti
Bo že preživel, ti pa tudi, boš videla. Je pa res, da taki ˝tiho trpeči˝ so najhujši za vzbujanje slabe vesti predaja...
Najbolje je, da ste vsi polno zaposleni, pa se potem kar malo pozabi na tole slabo vest, ker je drugega dela dovolj stop.
A se Atos in Rita kaj crkljata in igrata med sabo? Če se, potem itak ni panike, se mi zdi Afro
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #25 : torek, 04.05.2010 : 14:41:49 »

Koliko pa je stara Rita ? (mogoče sem spregledala)

Lepa lepa Rita  Kiss

Logiran
MaTaAtos
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #26 : torek, 04.05.2010 : 16:50:24 »

Rita ima 3 leta, Atos pa 5. Če bi se onadva vsaj igrala  sram, Atos njo gladko ignorira, ona pa vsake tolko skače nanj in oblaja (oz. bolj obpiska), ker bi se seveda rada igrala, pol pa on pobegne pod kavč trmoglavka. tudi ko smo zunaj, on laufa po svoje. pa ne da bi ji on hotel kaj nrdit, ampak je prou ne šmirgla. ne vem kako se lotit tega, če se sploh da. ker recimo vsako psico z veseljem obvoha,  mamino psico je srejel, se  tudi igrata (čeprav je pred tem 1x polulal mamino rožo, 1x pa fotelj), rita je pa očitno konkurenca v domu, ki je bil nekoč samo njegov.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : torek, 04.05.2010 : 17:04:23 »

Oh, koliko konkurentov dnevno imamo pri nas, ko si enkrat začnejo mislit, da so tule doma. Bo šlo pač na malo daljši čas, če seveda ne razmišljaš o tem, da bi jo vrnila. Sicer pa se psi vedejo tako, kot se lahko. Točno vedo, kdaj je treba dramo delat in pri komu... ko jo lastniki nehajo, jo nehajo tudi živali.

Logiran

MaTaAtos
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #28 : torek, 04.05.2010 : 19:11:05 »

ma ne smetka, mi niti na kraj pameti ne pade, da bi rito vrlna!! sva jo oba s fantom tko vzljubila (on celo dosti več kot sem jaz mislila, da jo bo). ma sej mene sploh ne moti, če živita eden mimo drugega.  samo pa  priznam, da mi je lepša misel, da bi se psa imela rada  Roll Eyes  . verjamem pa tudi, da ko bom js v glavi premostila neko slabo vest, pol bosta tudi psa bolj sproščena drug z drugim  Smiley
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #29 : torek, 04.05.2010 : 19:52:00 »

MaTaAtos, da te malo potolažim : Imamo našega veterana Švrka, ki bo letos junija napolnil 12 let. In imamo tamalo Lizo, stara je sedem mesecev in pol. Švrki je dooolgo, doooooolgo ni hotel niti povohat,niti pogledat, niti jest iz kao njene skledice, niti pit iz iste, kot ona. Skratka, delal se je, kot da ne obstaja sploh. Tamala se je pa obnašala : ja te volim, a ti mene bacaš in ni odnehala.
Pred dvemi tedni pa se je zgodil preobrat. Se igrata skupaj, Švrki je kar naenkrat ves poskočen stric. Zunaj je sicer ona malo predivjaška in ji ne pustimo preveč po njemu skakat, ampak fino je, ko vidiš, da se upoštevata, počakata eden drugega....Lepo spita skupaj in imamo se fajn. Včasih se tudi malo polupčkata.
Daj Atosu čas, da se navadi, da ni sine edine, pa bo.
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Horjulčica Rita....
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines