mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 13:23:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Horjulčica Rita....
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Horjulčica Rita....  (Prebrano 8325 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MaTaAtos
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #30 : petek, 03.12.2010 : 19:40:25 »

Pred pol leta sem tarnala, da Atos Rite ne mara...no, še vedno je preveč ne mara, ampak se je kar lepo sprijaznil, da je to to, punca ne gre nikamor in da je bolje da jo prične ovohavat. No, in jo je pričel ovohavat, ona pa njega lizat  Cool. Dobro, še vedno mu teži, ker je polna energije, samo  Atos sam zrihta situacijo, če mu ne paše.

Rita pa...naša lepa Rita ljubi pozornost in objeme, veliko kiha in od ugodja gode Smiley. Odkar je prišla domov se je ful umirila, zdaj celo pse radovedno ovohava, mislim da jih samo kako tretjino potem oblaja. Ugotovila je, da jo bo hrana v počakala, če je takoj ne poje, ker včasih je dobesedno goltala. Dobila je novo roza posteljo, ki jo ima ful rada. In je prava mačkica, dobesedno, počasi stopi in preveri teren. Njena dlaka se sveti, očkice pa še bolj. Naš robocop je ful mišičast, je kot Rocky, zbije vse pred sabo...dostikrat slabo zmeri razdaljo do kašnih nizkih zidkov in se dobesedno zabije v zid, počaka pol sekunde in nadaljuje pohod, a vseeno elegantno  Roll Eyes Danes je ku zajček skakljala po snegu.

Še par fotkic (čeprav se ful ne mara slikat, vedno pogleda proč sram):





Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Horjulčica Rita....
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines