mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 19:43:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Naš Gucci
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naš Gucci  (Prebrano 18018 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« : nedelja, 28.03.2010 : 21:59:39 »

Lep pozdrav iz Maribora!

Pravkar sedim na postelji, Gucci pa s zanimanjem oparuje moje prste pri tipkanju Cheesy je pravi srček, vedno bolj navajen na novo okolje, nove zvoke in predvsem nove ljudi.

Včeraj je Gucci vožno dobro prestal in takoj začel raziskovati svoj nov dom. S privajanjem na WC ali čem podobnim nismo imeli nobenih težav, tudi to, da ne sme na kuhinjski pult sva hitro razčistila. Danes zjutraj me je lepo pozdravil s mjavkanjem in zahtevanjem svoje konzerve Cheesy

Drugi družinski člani so ga vzljubili. Babici sem komaj dopovedala, da rabi malo miru,da sam razišče okolico. Oče ga je spoznal danes zvečer in sta se takoj začela cartat in igrat.

Pred kakšno uro je šel jest brikete, ki jih je 5 minut za tem izbruhal. Mislim, da ni kaj hujšega saj je bil takoj nazaj živahen in igriv.((mogoče je kriva dlaka, klede na to,da je en del izbruhanega bil večja "kepa" ?) Zdaj je jedel še enkrat in je vse ok. Če se bo isto ponovilo jutri pa bom kontaktirala veterinarja.





http://www4.slikomat.com/10/0328/x6b-26872-.jpg
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 28.03.2010 : 22:03:05 »

no, še 2 slikici sem hotela dodat,pa sem prehitro kliknila...







Evo, tako uživa naš princ. Bom kolikor se bo dalo sproti obveščala o Gucciju in njegovem odraščanju.

LP, Urška Smiley
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 28.03.2010 : 22:06:46 »

 Smiley Kiss
Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #3 : ponedeljek, 29.03.2010 : 08:31:01 »

Uživač mali  Kiss, pa saj sem vedela, da mu pri vas ne bo hudega. Glede veterinarja pa ne hitite, naj izbruha dlako, saj mu to samo koristi. Redno česanje in trava, pa bo.  Smiley
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 29.03.2010 : 12:12:33 »

Ja, ravno danes sem šla kupit glavnik za njega in je že užival ob temeljitem česanju Cheesy Tudi igriv je danes zelo.Prisvojil si je eno izmed mojih bivših plišastih živali - ptiča. Zjutraj sem se zbudila in ga videla kako nosi svojo miško v wc in spet ven iz njega Cheesy
Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #5 : ponedeljek, 29.03.2010 : 13:10:35 »

He he, če te bo zelo razganjalo od prisrčnih prizorov z muckom pa tako veš, da lahko zadevo tudi podvojiš  Roll Eyes
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 29.03.2010 : 13:13:36 »

Ja, vzamem še Pumo, da bomo imeli črno-beli kontrast doma Cheesy Meni ne bi bil problem, za domače pa mislim,da bo zaenkrat to dovolj Smiley Gucci pravkar trdno spi na kavču, včeraj se ob takem času 3 ure ni pustil motiti Cheesy
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 29.03.2010 : 18:32:26 »

 Cheesy
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #8 : sreda, 31.03.2010 : 07:43:20 »

Gucci se spet javlja iz Maribora! Cheesy

Gucciju se že vidi, da je sedaj že popolnoma navajen na nov dom. začetne plašnosti ob novih zvokih ni več. Vsak dan je bolj igriv. Včeraj se je 1 uro igral s ovitkom od čokoladice Merci ( ne me vprašat kje ga je dobil, ker ne vem) ovitek je mnogo bolj zanimiv za igrat kot običajne mačje igraće, ki jih ima na voljo Cheesy

Ko spi se ne pusti motiti, popoldne zavzame polico v moji omari, zvečer pa zaspiva skupaj na postelji, vednar se, ko vidi,da se jaz začnem pretirano, premikat prijazno umakne in mi da prostor Cheesy

Obožuje česanje, kar noče da neham. Cheesy


Njegova edina "napaka" je njegovo izpadanje dlake...mislite,da se bo kaj umirilo, glede na to da je sedaj obdobje menjavanja dlake? Upam,da se bo. Če pa ne pa tudi vredu...sem se že navadila Cheesy Cheesy

Kakšne slike bom poslala kmalu, upam,da mu uspe v kamero ujet tudi njegovo igro Cheesy

Lep pozdrav do naslednjič! Urška & Gucci Smiley
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #9 : sreda, 31.03.2010 : 08:03:48 »

Se bo umirilo, nič bat, je sezona trenutno taka.
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #10 : sreda, 31.03.2010 : 08:51:48 »

Nekaj dlake bo tako ali tako vedno. Že zaradi njegove barve, ki se na temnih oblačilih zelo vidi. 2x na dan ga tako ali tako skrtačim in je malo bolje Smiley
Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #11 : sreda, 31.03.2010 : 11:16:54 »

Eh, prešaltaj na svetle barve oblačil, pa bo  Wink. Me pa firbec matra, če se je že kaj srečal s sostanovalcema, zajčkom in morskim prašičkom, in če ja, kako se je obneslo.
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #12 : sreda, 31.03.2010 : 12:25:41 »

hehe, moram večino garderobe spermenit Cheesy Cheesy pa saj se ne sekiram kaj preveč, pač sem bolj dosledna pri preoblačenju - oblačila za fax/oblačila za doma Smiley

Z mojima malima živalcama ga še nisem spoznala. čakam,da se morska pujsa pozdravi, da bo dovolj "prisebna" za novega sostanovalca Cheesy Jutri imam pregled pri veterinarju in bo povedal kakšno je stanje Smiley Ko se bodo srečali pa bomo to ovekovečili tudi s slikami, nič skrbet Smiley

Pomoje bo pujsika bolj prestrašena kot kaj druga, zajček pa zelooo radoveden Cheesy bomo videli...

Bošček, nima nikjer mehkejše postelje  Grin


Gucci in NJEGOV ptič  Cheesy






Zaaaaspaaniii smo Smiley



Evo, to pa sta moji 2 zverini, ki bosta kmalu spoznali novega prijatelja, upajmo Smiley
Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #13 : sreda, 31.03.2010 : 14:10:20 »

Ježeš kakšna lepa zbirka je to pri vas doma. Krasni ste, tako in tako  Kiss.
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #14 : sreda, 31.03.2010 : 15:30:37 »

Hvala!

Gucci nestropno čaka pošiljo hrane iz vaše trgovine! Naročila sem v soboto in traja cca 3 delovnih dni za pošiljko. Sedaj sem kupila royal canin. Brikete je, konzerve oz. mokre hrane pa ne mara preveč, večinoma poliže sok in to je to Cheesy Applaws je očitno čisto po njegovem okusu in popolnoma ga razumem! Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Naš Gucci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines