mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 02:27:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Naš Gucci
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naš Gucci  (Prebrano 18014 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #30 : sreda, 21.04.2010 : 11:29:09 »

prelep sončen pozdrav iz naše stani!  Wink

Spet se malo javljamo s najnovešimi novicami Smiley Gucci nas vsak dan preseneča. Ugotovila sem,da on ni samo maček...on je maček, pes, tiger in hudič, združen v eno sladko bitje.

Naš hudiček se je odločil,da samo vsakodnevno razdiranje umetnega šopka ni dovolj...ga je treba še po celooootni dnevni sobi razstavit in si kakšno vejico še v wc nest,da ni samo peska noter. Tudi metanje stvari in Urškinih polic je neverjetno zabavno  Evil

Naš kuža je zelo priden...oglasi se na svoje ljubkovano ime ( za mene je gučguč Cheesy ) in me veselo pozdavi, ko pridem domov. Uboda ukaz, pridi in hop-hop Cheesy Pa tudi hojo ob nogi obvlada...počasi bova šla na tekmovanje iz poslušnosti, vadit morava še samo to,da hoja pred mojimi nogami ni preveč varna Cheesy

In potem pride še Tiger ter napade vsako sleherno stvar, ki mu pride na pot. Mislim,da niti afriške antilope ne bi bile varne pred našim Guccijem. Res pa je,da je tiger še vedno mlad in peveč "zaletav" zato včasih ne uspe do konca izpeljat ovinka ter konča na tleh Cheesy

Na koncu koncev pa imamo doma še vedno cartljivega mačkona, ki pravkar spi zraven mene,saj sta ga krtačenje in igra uspavala   Roll Eyes

Za kratek čas smo Guccija predstavli zajcu in morski pujsi ampak samo čez kletko. Pujsa je najprej opazovala in ko je Gucci prvič nežno stegnil tačko proti kletki se je skila v svojo hišico in se je odločla,da zaenkrat še ne bosta prijatelja. zajček ga je tudi opazoval, kasneje iz varnostne razdalje ampak z mnogo večjim zanimanjem Smiley

Pošljem najnovejše slike kmalu, samo da se stanje v šoli umiri in si vzamem čas Cheesy

Še nekaj me zanima. Naš Guč ima trenutno cca 2kg-2,2 kg. je to ok za mačka njegove starsti? nekje sem prebrala,da naj bi mački pri pol leta tehtali 3 kg, pa se mi je zdelo malo dosti, oz. me je zaskbelo, čeprav mi Guč ne zgleda suh. Hvala za informacije!

LP, Urška in Gucci Tongue
Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #31 : sreda, 21.04.2010 : 14:12:27 »

Suhi šopki??? haha, najljubša mačja igrača. Pri nas jih že dolgo ni več, ne suhih ne svežih, to je pač davek na tigra v hiši. Izgleda, da vam res ni dolgčas. Ne vem kaj to delate posvojitelji z mački, ampak od mene jih je že nekaj šlo čisto krotkih in mirnih in pridkanih, potem pa berem o tigrih in hudičih. Eno imenujejo njeni celo demolišn mačka. Se mi zdi, da se ti primerki pač zelo dobro počutijo v novih domovih, pa se jim je od samega veselja skegljalo. Kakor koli že, lepo je brat, da mali napreduje, tako in tako. Kar pa se prave kilaže tiče, pa ni kakšnih trdnih pravil, je bolj tako kot pri ljudeh, pogledaš in je takoj jasno, če je kaj viška ali manjka. Če se tebi zdi, da je OK, tako tudi je. Osebno mislim, da je bolje malo manj kot preveč, saj je hujšanje mačke skoraj misija nemogoče. Imejte se še naprej lepo, na slikce pa nestrpno čakamo. Smiley
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #32 : nedelja, 16.05.2010 : 14:41:10 »

Lepo pozdrav po zeloooo dolgem času Smiley

Gucci je super, sicer je prava mala zverina ( oče mu pravi baraba ali pa kriminalec Cheesy v hecu seveda ). Odločil se je da so kabli za polnjenje mobitela izredno zanimivi in je čez noč uničil že 2! Sem se čudila,da ga ni streslo,ampak očitno ni dovolj močan tok, ker je Gucci za kable še vedno zainteresiran. Čez noč nas vedno preseneti. Tudi trdo kuhano jajco iz časa velike noči je bilo zelo zabavno vreči na tla in razmetati po celi dnevni sobi Cheesy  Dela s njim je dosti, veselja pa še toliko več Smiley
 
Kupila sem mu povodec za mačke in sva šla 2x malo na dvorišče. Najprej sva se na povodec navadila v hiši, da ne bi bilo kakšne panike zunaj, potem pa sva šla pogledat še ven. Je bil radoveden in previden hkrati Smiley Trenutno ima cca 3,5 kg. Pred včerajšnjim jih je imel celo 3,9 ampak je ravnokar jedel in je tudi to pripomoglo k številki na tehtnici. Tudi izpuščanje dlake se je malenkost umirilo. Kupila sem mu dodatek za dlako in je le te malenkost manj, čeprav smo se že kar navadili na to in pač bolj pogosto sesamo Cheesy češeva  pa se tako ali tako vsak dan.
 
Je zelo navezan na mene, mi skoraj vedno sledi. Ko si umivam lase v kopalnici se vleže v umivalnik in čaka da bom končala Cheesy Cuker mali Smiley
 
Pri zadnjem naročilu iz Super Čombeta sva dobila darilo, mačje priboljške z okusom tune. Gucci se vam zelooo zahvaljuje za le te, saj jih naravnost obožuje Cheesy

Evo prilagam še par slikc iz zadnjega fotoshootinga in posnetek igranja s njegovim ptičem Cheesy













http://www.youtube.com/watch?v=2jmEANN3ZWo


LP, Urška
Logiran
fishy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 97


WWW
« Odgovor #33 : nedelja, 16.05.2010 : 14:44:14 »

 Kiss
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #34 : nedelja, 16.05.2010 : 16:49:37 »

Gucci lepi beli muco-naša Bela ti je čisto podobna tako po velikosti kot po kilaži-morda pa sta kaj v sorodu.lep si ni kaj-lp  Wink Smiley
Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #35 : sreda, 19.05.2010 : 13:22:00 »

Luštni ste, na oni slikci, ki si mi jo poslala in sta slikana skupaj, se pa vidi, da je to prava ljubezen, pa še podobna sta si, haha.  Kiss Kiss
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #36 : petek, 28.05.2010 : 17:52:03 »

Življenje s Guccijem je vsak dan lepše...neverjetno kako znajo mačke izkazovati ljubezen in naklonjenost. S guccijem vsak dan odkrivava nove stvari. spoznala sva se s domačim dvoriščem ( na mačjem povodcu seveda ! ) navajanje na povodec ni bilo pretirano težko, ga je po 5 minutni nepremičnosti sprejel...ja, ni se upal premaknit s zapetim povodcem Tongue

na dvorišču si sam postreže s travo, izogibava pa se kakšnim drugim  mucam ali drugim prosto živečim zadevam, da se ne bi česa okužila Smiley

Gucci nima problemov niti s vodo in kopanjem ( čudna mačka Cheesy ) vedno me je čakal v umivalniku, ko sem se jaz tuširala in se igral s vsako kapljico, ki je mogoče zašla na tla zato sem en dan v kad natočila cca. 3 cm vode in guccija dala noter...nič ga ni motili, zato sem ga s roko začela močiti in mislim,da je prav užival Cheesy

kot vidite se imamo fajn in uživamo en s drugim Smiley






Moker maček  Grin



Urška, obrisal pa se bom kar sam  Roll Eyes



Vrni mi mojo brisačo!  Grin





Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #37 : petek, 28.05.2010 : 18:03:46 »

Sonček.
Logiran
avena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #38 : petek, 28.05.2010 : 18:24:51 »

Res je sonček Wink
Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #39 : sobota, 29.05.2010 : 07:12:25 »

Kako sem vesela, da se je spet posrečila ena tistih idealnih kombinacij človeka in mačka, ki pašeta skupaj v vseh ozirih. To je najboljša vzpodbuda za nadaljnje delo nas začasnih skrbnic. Gucci je pa srček na kvadrat  Kiss
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #40 : ponedeljek, 31.05.2010 : 19:49:54 »

Gucci mi je ukazal,da se morava pohvalit s njegovo novo posteljo, v katero se je njegova lastnica zaljubila že, ko je kupovala stvari še pred prihodom Guccija, ampak se je takrat odločila za prskalnik, sedaj pa sva si privoščila še zelooo mehko in udobno postlico Cheesy

Aja, tudi prvo pravo grozno grmenje smo preživeli, sicer skriti pod posteljo, večjih težav pa ni bilo Smiley

Evo, kralj naše hiše Cheesy



Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #41 : ponedeljek, 31.05.2010 : 21:01:29 »

To je pa že pravi kič. A od barabe je prilezel že do kralja? Dobro mu gre, ni kaj.   Afro
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #42 : ponedeljek, 31.05.2010 : 21:03:11 »

barabinski kralj Cheesy ah, malo ga je treba razvajat. saj pravim... jaz ne vlagam v nepremičnine ali drage avte...jaz vlagam v živali Smiley Grin
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #43 : ponedeljek, 31.05.2010 : 21:03:48 »

K meni je prišel kot zanikerni, glistasti, umazani, shirani, divji!!!! maček, za skastrirat in vrnit, menda. Shocked Zdej pa kralj, al kako??
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #44 : ponedeljek, 31.05.2010 : 21:09:34 »

ja, bo nadoknadil še za nazaj Smiley ah, saj divje urice ima še vedno. Je pa res,da je tudi takrat pripravljen na cartanje Smiley Helena, imaste mogoče kakšne slike od našega Guccija, ko je bil še v bogem stanju oz. ko je bil najden? Mislim si da ne, ampak probat ni greh Smiley Vse moje živali so razvajene riti...konj, maček, zajec, morska pujsa...je pa res da se ve kaj se lahko in kaj ne Tongue
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Naš Gucci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines