mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:40:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Klea (včasih Kiara) se javlja iz svojega doma
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Klea (včasih Kiara) se javlja iz svojega doma  (Prebrano 8513 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #30 : ponedeljek, 12.12.2011 : 14:12:46 »

Simbi ima propadanje živcev in težko hodi (to ne boli). To je sprejela in se prilagodila, se ne sekira in je srečna, da se ji le kaj dogaja - samo da ni dolgčas.

Hvala za razlago.

Včasih ljudje kompliciramo, živali pa čisto brez problemov sprejmejo in so srečne, če so le lahko v naši bližini.
Fajn ste se znašli z bazenom in prikolico  -  čist blažen nasmešek ima! Smiley
Logiran
Anery
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #31 : ponedeljek, 12.12.2011 : 15:05:09 »

Anery in Klee se spominjam iz šole za zavetiščarje, kako sta stali nekje ob strani.

Ja res je.  Spomladi je pa že toliko napredovala in se znebila panike, da sva že aktivno sodelovali s skupino.  Smiley
Če bo letos oz. drugo leto vse po sreči, se spomladi spet pridruživa. Zimski meseci pa niso ravno za naju,...Wink

Včasih ljudje kompliciramo, živali pa čisto brez problemov sprejmejo in so srečne, če so le lahko v naši bližini.
Fajn ste se znašli z bazenom in prikolico  -  čist blažen nasmešek ima! Smiley

Ja res je  Smiley Jaz pravim, da če nje ne "moti", tudi mene ne. Važno je, da ima
veselje in radoživost, da se zanima za stvari ki jo veselijo (plavanje, hrana, igrače ki piskajo,..., cartanje,..., obiski,...), od tu njen nasmeh. 
Logiran
Anery
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 22.12.2011 : 22:35:23 »

Ker je december in prazniki pred vrati se spet javlam, da vsem zaželim vesele praznike in obilo sreče v novem letu, predvsem pa vsem kužkom in mucam, ki so ostale brez doma, da čimprej najdejo ljubeč domek :-)

Letos sem jaz božiček,...








seveda je božiček tudi Simbi, pa protestira, pravi da je bila že v preteklih letih





ker je mraz, se za zunaj fajn oblečem





Simbi ima bolj vojaško jakno




ker je res mraz, se tudi za spat fino pokrijem , oz. kar zavijem ;-)





takole je pa danes Simbi spala (kot ubita)




dokler je nismo zmotili, naprej pa takole



Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #33 : petek, 23.12.2011 : 06:42:37 »

 ljubezen pasja sreča
Logiran
Anery
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #34 : sobota, 07.01.2012 : 07:56:20 »

Kadar sem v varstvu, večkrat prepevam.   Moj prijatelj rad poje in se mu z veseljem večkrat pridružim.
Takole izgleda, no sprva mi je bilo malo nerodno  in so me morali malo prositi,... 

http://www.mojvideo.com/video-psicka-klea-prepeva/41a9e0d1192493b15a57
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #35 : sobota, 07.01.2012 : 12:08:56 »

 Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Klea (včasih Kiara) se javlja iz svojega doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines