mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:52:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 13051 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #30 : nedelja, 25.04.2010 : 14:32:54 »

Imam občutek, da se je tale mala v nekaj dneh iz divjine vpisala direkt na univerzo (razmazanih cuckov) Grin
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #31 : nedelja, 25.04.2010 : 21:32:52 »

Danes smo zbrali korajžo in se prvič odpravili na sprehod oz. bolj na spoznavanje vrta. Sprva je Nejka delala počasne in zelo previdne korake, potem pa je prebila led in prav veselo raziskovala. Povodec je ni nič motil, sem pa mimo pihnila s preveliko ovratnico.  Tongue (Jutri takoj skočim po manjši oprt.  Smiley) Ko smo dodobra spoznali vrt, smo ji neskončno previdno predstavili našo (pravzaprav od mojih staršev) psičko Asto - devetmesečno beaglico. Najprej jo je iz varnega naročja oblajala, tako da se je - reva Asta - kar sesedla  Grin, pa sta potem kljub vsemu prav kmalu postali pravi prijateljici. Bi se že radi igrali, pa ima Asta preveč energije za takega malega štoflca, tako da sem bila danes raje preveč kot premalo previdna. Bo še kdaj drugič (ko bo Nejka pridobila kakšen kilogramček  Smiley) priložnost za norčije...

Začeli smo torej v mirnem kotičku (prelepe  Wink) Štajerske, čez teden pa nadaljujemo po (malo manj mirni) Ljubljani... In upam, da bomo napredovali tako lepo kot do sedaj.

(Pa še malo črnega humorja je danes padlo na njen račun  Tongue: So rekli, da po postavi krepko prekaša Asto. Da je taka prava moderna manekenka.  Tongue Res žalostno... Ko tipaš njeno koščeno telesce in občasno še uzreš strah v nežnih očkah, prav ne moreš doumeti, kakšnih neskončnih nemarnosti in hudobij smo sposobni ljudje.)
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #32 : nedelja, 25.04.2010 : 21:49:17 »

nova fotka Smiley


* nejka09.jpg (35.89 KB, 300x300 - pogledano 1612 krat.)
Logiran

sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #33 : ponedeljek, 26.04.2010 : 09:36:07 »

Bravo, bravo, bravo!  Kiss za Nejko in  Kiss za sonce rumeno.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #34 : ponedeljek, 26.04.2010 : 11:32:46 »

Bravo, bravo, bravo! Kiss za Nejko in Kiss za sonce rumeno.

Prav res! bravo bravo
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #35 : ponedeljek, 26.04.2010 : 19:38:53 »

Tivoli bo očitno malo trši oreh.  Tongue Preveč ljudi, preveč psov, preglasno... Sicer je vse z zanimanjem opazovala, korajže za malo bolj živahne korake pa še ni bilo. Pa bo že tudi to.  Smiley Počasi...

...Je pa zato stanovanje že čisto njeno. Pravi mali navihanček je postala.  Afro

Sicer je pa pri nas zdaj nekako takole: (jaz)"dejta se malo premakniti, da se še js lahko zraven vaju uležem" (on  Smiley)"pa kaj še, tebe lahko še samo s postelje vržem" (jaz)"pol mi pa vsaj Nejko daj, da jo še js malo cartam" (on)"pa ne, a ne vidiš, kk lepo leži, pa ne je motit, no" (jaz)jezen  Grin Grin Grin Hja, nekako tako...  Smiley
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #36 : ponedeljek, 26.04.2010 : 19:59:11 »

No, evo, pa maš.... Wink Smiley Smiley..Pridni ste!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #37 : ponedeljek, 26.04.2010 : 21:35:00 »

nove slikce


* nejka10.jpg (16.23 KB, 300x300 - pogledano 1369 krat.)

* nejka11.jpg (16.18 KB, 300x300 - pogledano 1362 krat.)
Logiran

sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #38 : torek, 27.04.2010 : 19:31:22 »

Smo bili danes na izletu in js sem čist  veselje. Najprej se je Nejka obnašala enako kot včeraj v Tivoliju (stopala previdno in počasi takoj za mano), potem smo pa naleteli na enega skuliranega beagla in je skoraj znorela od veselja.  Grin Je skakala po njemu, ga lizala in bila nasploh razigrana. Kar me je pa še bolj razveselilo, je pa to, da je potem sama šla do vseh tistih ljudi in se jim pustila čohati.  Smiley Najbolj se je navdušila nad otroci, bi najraje šla (prijazno) čisto do vsakega... (Pa ji js - nesramnica grda  Undecided - nisem pustila preblizu. Sem namreč bolj ziheraške sorte in prepričanja, da kakšnega nepotrebnega sranja zaradi nepredvidljivih otrok in še pred nedavnim na smrt prestrašenega psa res ne rabim.  Tongue) Potem se je zgodba ponovila še z enim ogromnim hovawartom - neverjetno, kako ga je porajtala (pa ravno tega velikana, kakšne manjše je pa samo oblajala  Grin)... V glavnem... Je bila razigrana, se je tudi malo oddaljila od mene, raziskovala... In prvič opravila obe potrebi zunaj. (Js sem bla čist ponosna.  Grin Grin Grin)... ...To je ena res krasna in simpatična kužika!  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #39 : četrtek, 29.04.2010 : 21:57:58 »

fotke:


* nejka12.jpg (36.2 KB, 300x300 - pogledano 1069 krat.)

* nejka13.jpg (38.31 KB, 300x300 - pogledano 1050 krat.)
Logiran

zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #40 : četrtek, 29.04.2010 : 22:44:55 »

Pridni in lepi ste. Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : sobota, 01.05.2010 : 06:57:15 »

Nejka ima zagotovljen nov dom  Smiley.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines