mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 11:23:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Eiko (mucka Mi)
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Eiko (mucka Mi)  (Prebrano 17320 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« : sreda, 28.04.2010 : 12:13:55 »

Takole, se najprej javljamo malo bolj obširno pisno (slikovni material pride, ko bom doma)

Od prvega trenutka, ko je stopila iz transporterja, Eiko ne kaže kakršnega koli strahu pred čemerkoli.
Stopila je ven, se vsedla, pogledala levo, desno in šla z pokončnim repom raziskovat. Najprej je čez pregrado povohala Yina (ki je pregrado potem skoraj podrl, ker je hotel tole novo stvar bolj od blizu povohat), potem se je odpravila do kunčka Houdinija, ki je na reakcijo čakal v svoji kletki in sta se izdatno prevohljala (sta približno enake velikosti, le da je trenutno Houdini malce težji). Potem je prišel iz kletke in smo se lovili po kuhinji, Eiko nadušena ampak mogoče malo zmedena kaj to je sploh. Nekje sredi lovljena je Eiko opazila Lewisa (nimfa) in od tistega trenutka dalje je dobre pol ure posvetila načinom, kako priti do njega ... po njeni veliki odločenosti je moj dragi sklepal, da je lačna in je dobila "prigrizek", ki ga je takoj napadla in tudi v celoti snedla.
Po zatrti lakoti je bilo na vrsti spoznavanje mačjih sostanovalcev. Nas je čakalo tu eno začetno presenečenje. Moja tečka tečkasta od mačke, ki je do sedaj vedno zganjala paniko in pihala na še čisto na vsako zadevo, ki je prišla k hiši (stanovat ali pa le na obisk) se je mimo Eiko mirno sprehodila, jo pogledala, stegnila glavo malo bliže, povohala in šla naprej (je vseeno preveč fina, da bi se družila). Jaz sem skoraj na rit padla. Loki, ki ni še nikdar pihal na karkoli jo je sprejel s pihanjem, ki pa je trajalo le malo časa (ko sem se vrnila z Yinom iz šole je bilo že mimo). Poleg tega pa je tamala to njegovo "pihanje" kratko malo ignorirala in ga je šla kljub temu povohat - on pa čisto paf ob tem. Ob vrnitvi iz šole je "tamala" našega ogromnika že napadala in na veliko jezila (je recimo spal na Yinovi posteljici, pa je šla do njega, se vsedla zraven njega, kao da ni nič, potem pa sklonila glavo in ga narahlo ugriznila, ravno toliko, da ga je spravila v pogon in smo se šli dirkalnice.
Trenutno imata eno smešno foro. Eden ali drugi pride do tistega, ki trenutno miruje, se uleže zraven (ali pa skoči za vrat) in potem ležita obrnjena s trebuhi drug proti drugem in se glizljata ipd. tamala pa ob tem občasno spušča zvoke, kot da jo kdo iz kože daje, pa čeprav je recimo v tistem trenutku ona tista, ki Lokiju uho grize. In prideš pogledat kaj je ta hrup (da bi recimo interveniral in rešil ubožico) pa te samo tumpasto pogledata češ - kaj pa ti zdej hočeš tle zraven?
In moj dragi Smiley  - je čisto raznežen. Ne bom rekla, da ji je dovoljeno več kot ostalim, ji je pa definitivno bolj nežno razloženo, da nečesa ne sme. In hodi za njo z njeno posodico s hrano, kot za neješčim otrokom, čeprav o kaki neješčosti ni niti govora (celo Yinove super velikanske brikete (anti goltanje)  se je že spravila jest).

Spimo sedaj zjutraj dalj. Aš spi posebaj, Loki in tamala pa pri naju in se sicer zbudita, malo polovita in potem gremo vsi še spat naprej, v nedeljo recimo smo vsi spali do 10h, kar je čisto neverjetno, ker je običajno šlo po verižni reakciji, Loki je zbudil Yina, ker je praskal po vratih, Yin je začel opletati z repom in zbudil Aš in potem so družno zganjali hrup in tečnarili ...
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #1 : sreda, 28.04.2010 : 12:18:27 »

Aja Lewis je pa še vedno najbolj zanimiva stvar pri nas, čeprav mislim, da ga je sedaj počasi že začela sprejemati, kot nekaj kar je pač tam, za razliko do nečesa, kar se vernetno da vsaj perja oskubit, če mogoče že pojest ne. Je zato dobila par pernatih igrač (dve že nista več pernati zahvaljujoč Yinu in Lokiju) in so res velika uspešnica pri njej. Deguja nista pol toliko zanimiva, verjetno ker nista pernata Wink
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 28.04.2010 : 20:25:50 »

 Smiley Čestitke za novo članico!  Kiss
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #3 : sreda, 28.04.2010 : 21:14:17 »

takole za prvo silo:


Najpokončnejši rep v družini:


Stvari je treba prespat:

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 29.04.2010 : 08:20:25 »

Kiss
Logiran

Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #5 : četrtek, 29.04.2010 : 08:24:34 »

Čestitke za novo članico.  Cheesy
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #6 : četrtek, 29.04.2010 : 08:35:38 »

Kakšni luštkani beli prstki. Cheesy
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 29.04.2010 : 08:43:06 »

Kaj prstki, štrumpantl (samo na teh fotkah se ga ne vidi dobro) Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #8 : četrtek, 29.04.2010 : 09:56:33 »

 Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 29.04.2010 : 09:58:40 »

Kaj prstki, štrumpantl (samo na teh fotkah se ga ne vidi dobro) Wink
...pa še belo podvezico ima na eni tački, a pra vidim?  Shocked  Cheesy
lepa mušniska  Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #10 : četrtek, 29.04.2010 : 10:16:54 »

O, ful je lepoticka...ravno tako kot crne, so meni tudi crno bele prav posebne Smiley

Se posebej taksne s copatki in strumpantli Wink
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #11 : četrtek, 29.04.2010 : 11:08:59 »

kuku





Houdini včasih kar malo ljubosumna



Kaj maš to? Kje dogaja?




Štrumpantl aka Podvezica od blizu Wink



Balkončkanje ali Ko hoče Houdini končno pospraviti balkon (pa ga zasedejo mački)


da moja kokoška ne bo užaljena, da je ni nikjer (vedno kak meter stran)






Leeeeeej, še neki za igrat sem našla - sam se Yina drži   Evil


Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 29.04.2010 : 11:11:46 »

ja u ibr ste kičasti, no - kar me valda dela celo veselo!  Cheesy
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 29.04.2010 : 11:21:10 »

Malo kiča sem pa tja pa res ne škodi Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 29.04.2010 : 11:24:44 »

ej ne ne, ravno nasprotno - ene par kičastih je obvezen, o-b-v-e-z-e- n pa tudi OBVEZEN in obvezen pripomoček za lepši dan!
Sej, a veš, Houdini, če si spregledala - kič klele ne pomeni, kar sicer pomeni, ampak pomeni en u ibr velikanski kompliment (in cedenje slin ene parih nas, ki smo zatreskane v kič...)  Cheesy
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Eiko (mucka Mi)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines