mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 23:44:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: PUPABELLE(POCKA)...baby gremlinčica iz Mačje hiše
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: PUPABELLE(POCKA)...baby gremlinčica iz Mačje hiše  (Prebrano 26440 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #75 : petek, 01.10.2010 : 18:22:06 »

no bom pa povedala ... v mariborskem zavetišču je bilo to pred 7 leti eto ,Pridna .da ne boš bevskala neki kr  brezveze..... sicer pa lahko marsikaj slišite od ljudi, ki bi radi posvojili živalce in le ta objavljajo ,da žival išče dom ...kasneje pa tle u forumih pišejo (konkretno psička),da je ne dajo pod nobenim pogojem... in da jo bodo mogoče evtanazirali(HALO!!!!!) torej ,kdo je tukaj v zablodi?HuhHuhHuhHuhHuhHuh??Pridna?HuhHuhHuh??ne bit tok pametna... ker ravno s svojim bluženjem dokazuješ žal ravno nasprotno..... in potemtakem  kako to  ,da so mi ljudje ,ki delajo v zavetiščih dali v posvojitev toliko revčkov,če me ti smatraš za kr neki ... se poznamo slučajno? Idon't think so!!!!!!!!!se nisem prijavila sem da bi se prepirala ,pač pa obljuba Maji , ki mi je dala mucko v posvojitev ... gre in kakšno novo slikco prlepim .....ti Pridna pa imaš očitno preveč  časa in si zelo konfliktna zafrustrirana oseba ... en nasvet.... raje posvoji kakšno živalco( če ti jo bodo seveda dali)in se raje posvečaj njej, kot pa da tle napadaš folk in pametuješ.... vsi delamo napake,le eni jih upamo tud glasno priznat ... drugi pa potuhnjeno pametujete kot ,da ste brez napake ..... Wink
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #76 : petek, 01.10.2010 : 18:28:09 »

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,28010.0.html

to si mal preberite ...morda bo  kdo uvidel o čem govorim.....
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #77 : petek, 01.10.2010 : 18:45:45 »

Če bi se odločila za zamrežitev balkona obstajajo tudi cenejše rešitve, nič kaj dosti dražje od nekaj 10 €. Tudi mi imamo odprt balkon je pa zamrežen z mrežo za mačke (kupila sem jo prek interneta v eni večjih online zoo trgovin, pri nas je še nisem videla, imajo jo pa v Avstriji), ki je pričvrščena na balkonsko ograjo, ob straneh in na strop so mi pa zavrtali nekaj vijakov, tistih z zanko, na katere sem pritrdila bambusove palice in nanje pričvrstila mrežo.

Mreža je tekstilna, proti grizenju ojačana z žico, ki pa se je ne vidi. Seveda bo ta mreža imela krajšo življensko dobo, kot če bi namontirala recimo prav ograjo in jo zato redno pregledujem. Če bom zasledila znake popuščanja jo bom takoj zamenjlala.

Je pa super, odkar imamo to mrežo gor, je bilo eno od stranišč preseljeno na balkon, ko je sonček se lahko v miru tam sončkajo  pa še mirna sem, da mi ni nihče dol padel, ker je ravno kaka zanimiva muha ali golob tam mimo priletela.  Tako, da smo sedaj vsi mirni.

Če balkon ni pretirano velik, lahko pogledaš tudi za kosom ograje (tiste, ki se jih v "rolah" nabavlja, zelene barve, primerno majhnih lukenj - za naše okno v spalnici ne vem če je bil cel kos 15 €.

Montaža mreže je vzela ene pol urce + vrtanje vijakov, montaže mreže na oknu pa ene 15 min + vrtanje vijakov. Se da tudi hitro in poceni Wink na balkon a
hvala za nasvete ....bom to urejala poleti ....zdaj jih ne puščam na balkon pa tud veliko stojal za obešanje perila sem nabavla kr noter  sušim.....vse bo ob svojem času ... jaz sem imela z nakupom in preurejanjem stanovanja ogromne stroške...in žal je treba še nakaj denarja imet za sproti......sicer se pa tko in tko bliža zima in bo balkon bolj  kot ja ..v neuporabi...vrjem ,da si nikol ne bi odpustila ,da se mojim bebicam kaj zgodi ...zato pa jih imam samo notr in ne tko kot nekateri , ki  jih spuščajo ven ali pa so celo samo zunaj na vrtu, kjer se  gibljejo povsod... bi bila preveč v skrbeh  kje so  in ali jih ni kak avto povozil ,itd.kot sem povedala ,sem imela pred kratkim kontrolo iz Gmajnic in je bila ta gospa  več kot vesela, ko je videla kako živijo pri meni moji posvojenci.....
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #78 : četrtek, 21.10.2010 : 01:17:00 »

no bom pa povedala ... v mariborskem zavetišču je bilo to pred 7 leti eto ,Pridna .da ne boš bevskala neki kr  brezveze..... sicer pa lahko marsikaj slišite od ljudi, ki bi radi posvojili živalce in le ta objavljajo ,da žival išče dom ...kasneje pa tle u forumih pišejo (konkretno psička),da je ne dajo pod nobenim pogojem... in da jo bodo mogoče evtanazirali(HALO!!!!!) torej ,kdo je tukaj v zablodi?HuhHuhHuhHuhHuhHuh??Pridna?HuhHuhHuh??ne bit tok pametna... ker ravno s svojim bluženjem dokazuješ žal ravno nasprotno..... in potemtakem  kako to  ,da so mi ljudje ,ki delajo v zavetiščih dali v posvojitev toliko revčkov,če me ti smatraš za kr neki ... se poznamo slučajno? Idon't think so!!!!!!!!!se nisem prijavila sem da bi se prepirala ,pač pa obljuba Maji , ki mi je dala mucko v posvojitev ... gre in kakšno novo slikco prlepim .....ti Pridna pa imaš očitno preveč  časa in si zelo konfliktna zafrustrirana oseba ... en nasvet.... raje posvoji kakšno živalco( če ti jo bodo seveda dali)in se raje posvečaj njej, kot pa da tle napadaš folk in pametuješ.... vsi delamo napake,le eni jih upamo tud glasno priznat ... drugi pa potuhnjeno pametujete kot ,da ste brez napake ..... Wink

 Huh Kaj se je pa tukaj zgodilo? Napisala sem vrstico in pol, pa še to je težko prebrat tako kot piše, al kako?  Roll Eyes Pa prosim, preberi si pravila obnašanja na forumu in internetu.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #79 : nedelja, 31.10.2010 : 14:53:25 »

Huh Kaj se je pa tukaj zgodilo? Napisala sem vrstico in pol, pa še to je težko prebrat tako kot piše, al kako?  Roll Eyes Pa prosim, preberi si pravila obnašanja na forumu in internetu.
kakšna so pravila in kako neki se obnašam?vsak ima pravico do svojega mnenja....določpozitivne kritike in hvale?odrasti že enkrat..in sprejmi negativno kritiko kot dobro ...mogoče se pa kaj naučiš Wink
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #80 : nedelja, 31.10.2010 : 15:00:12 »

Torej raje ne piši. S tem svojim postom si naredila škodo 10 od 11 zavetiščem v Sloveniji. Ja? Kar tako malo pisarit pošrek samo zato, ker se ti trenutno pač piše in ker te nekaj gnjavi in bi se rada spraznila, je izredno neodgovorno. Sicer pa povsem v skladu s tvojimi dosedanjimi posti.

IN ŠE TO...... PREBERI SI MALO DRUGE POSTE KJER PLJUVATE PO  DRUGIH ZAVETIŠČIH ...ITD ...DA NE GOVORIM O PLJUVANJU PO ODDAJI ANIMAL POLICE.....POMETITE RAJE PRED  SVOJIM PRAGOM ....KONKRETNO POVEDANO ....PROSILA ZA POMOČ ZAVETIŠČE HORJUL... IN BILA POMOČ ODKLONJENA, OZIROMA NEKI IZGOVORI,KI SE MENI ZDIJO NEUMESTNI....PA SEJ BO
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #81 : nedelja, 31.10.2010 : 19:05:42 »

PROSILA ZA POMOČ ZAVETIŠČE HORJUL... IN BILA POMOČ ODKLONJENA, OZIROMA NEKI IZGOVORI,KI SE MENI ZDIJO NEUMESTNI....

Če se tebi zdijo "neki izgovori" neumestni, še ne pomeni, da to tudi res so.

In zakaj vpiješ? In zakaj navajaš neke svoje probleme  - smetiš - v temi, ki se tiče samo Pocke? Brez zamere, ampak malo si že nadležna.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #82 : ponedeljek, 01.11.2010 : 16:07:34 »

Če se tebi zdijo "neki izgovori" neumestni, še ne pomeni, da to tudi res so.

In zakaj vpiješ? In zakaj navajaš neke svoje probleme  - smetiš - v temi, ki se tiče samo Pocke? Brez zamere, ampak malo si že nadležna.
nihče ne vpije....sam bolje se vidi z velikimi..... kakorkoli a nismo vsi nadležni ,ki vas kritiziramo,hehehehe?grow up girls....and take any critics like a good one.....ok?Aja pa Pupabelle je zdej ...Pocka je bila v ex life
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #83 : ponedeljek, 01.11.2010 : 16:10:42 »

Če se tebi zdijo "neki izgovori" neumestni, še ne pomeni, da to tudi res so.

In zakaj vpiješ? In zakaj navajaš neke svoje probleme  - smetiš - v temi, ki se tiče samo Pocke? Brez zamere, ampak malo si že nadležna.
in kolikor sem zvedela od policije in gasilcev.... so dolžni pomagat .... sej pokrivajo ta rajon kjer  sem prosila za pomoč.... sicer pa je nisem rabila jaz ,pač pa žival .... al kakšno zavetišče so že?za živali se mi zdi a ne?in tud občina Vrhnika jim plačuje zato....vse se zve ,če se hoče
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #84 : ponedeljek, 01.11.2010 : 17:01:13 »

grow up girls....

Sem hotela biti tiho, pa ob tem stavku res ne morem biti. Če je kdo, ki bi moral tukaj odrasti, si to ti, in kolikor vidim po prvih slikah, si že nekaj stara, pa po pisanju in izražanju sodeč nisi niti malo odrastla. Si samo vizualno odrastla. Pa oprosti, če sem te razočarala. In vsi tukaj mislim da vidimo zelo dobro, če pa ne, pa si nataknemo očala, res ne rabiš vpiti (kar tudi delaš, če bi poznala internetni bonton.) Pa piši že enkrat slovnično pravilno in predvsem v slovenskem jeziku, saj nismo angleži ali američani. Ali pa nehaj pisat, pa bo za vse najbolje, predvsem pa zate, ker se v mnogih pogledih samo smešiš. Pa brez zamere, ampak tako je. In ne potrebujem nobenega tvojega odgovora, prosim. Tvoj stil pisanja je beden. Najbolje zate, da se vrneš v OŠ, da se naučiš postavljati vejice, pike in ostala ločila, ter pisanja na sploh v slovenskem jeziku, nismo v gostili na piru, da se bomo tako pogovarjali.

LP, Branka
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #85 : ponedeljek, 01.11.2010 : 17:46:46 »

Glavno, da ima mačka fancy ime, vse ostalo je pa za... Khm...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #86 : ponedeljek, 01.11.2010 : 20:58:08 »

Najprej povej, kaj konkretno so ti odklonili in kakšna je bila situacija, preden napišeš nekaj, po čemer se da sklepati karkoli...
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #87 : ponedeljek, 01.11.2010 : 21:37:59 »

kocka, tej vreči ne bo nihče prišel do dna Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #88 : torek, 02.11.2010 : 09:03:52 »

Jaja, saj vem Tongue Roll Eyes
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #89 : torek, 02.11.2010 : 10:17:56 »

Glavno, da ima mačka fancy ime, vse ostalo je pa za... Khm...
je pa za?no  povej in imej jajca napisat do konca...... je pa za?Huh?in kako živijo moje živalce?no ? bo kaj?
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: PUPABELLE(POCKA)...baby gremlinčica iz Mačje hiše
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines