mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:48:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: PUPABELLE(POCKA)...baby gremlinčica iz Mačje hiše
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: PUPABELLE(POCKA)...baby gremlinčica iz Mačje hiše  (Prebrano 26357 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #90 : torek, 02.11.2010 : 10:25:09 »

Sem hotela biti tiho, pa ob tem stavku res ne morem biti. Če je kdo, ki bi moral tukaj odrasti, si to ti, in kolikor vidim po prvih slikah, si že nekaj stara, pa po pisanju in izražanju sodeč nisi niti malo odrastla. Si samo vizualno odrastla. Pa oprosti, če sem te razočarala. In vsi tukaj mislim da vidimo zelo dobro, če pa ne, pa si nataknemo očala, res ne rabiš vpiti (kar tudi delaš, če bi poznala internetni bonton.) Pa piši že enkrat slovnično pravilno in predvsem v slovenskem jeziku, saj nismo angleži ali američani. Ali pa nehaj pisat, pa bo za vse najbolje, predvsem pa zate, ker se v mnogih pogledih samo smešiš. Pa brez zamere, ampak tako je. In ne potrebujem nobenega tvojega odgovora, prosim. Tvoj stil pisanja je beden. Najbolje zate, da se vrneš v OŠ, da se naučiš postavljati vejice, pike in ostala ločila, ter pisanja na sploh v slovenskem jeziku, nismo v gostili na piru, da se bomo tako pogovarjali.

LP, Branka
Draga Branka...odrasla gor ali dol..... ,kako pa vidiš sebe?Odraslo?Si se kdaj vprašala ,da mi je mar tukaj za slovnico, v glavnem ,da je point sporočila jasen?In ve gospe ali gospodične wanna be odrasle ....jezite se raje nase ,ker ne razumete sporočil in si jih tolmačite po svoje(žal).Aja pa še nekaj .....smešim...koga?
A imate nasmehe na obrazu?Po vaših odzivih sodeč , mislim da ne.... Torej kdo mora odrasti?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #91 : torek, 02.11.2010 : 10:27:17 »

Ushuaya, če nisi opazila, imaš zdaj svojo temo in bo najbolje, če se boš oglašala kar tam. Dajmo nehat tukaj smetit, prosim.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #92 : torek, 02.11.2010 : 14:47:15 »

Ushuaya, malo vsebine ne bi škodilo.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: PUPABELLE(POCKA)...baby gremlinčica iz Mačje hiše
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines