mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:24:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Igra - ja ali ne
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Igra - ja ali ne  (Prebrano 10957 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #15 : četrtek, 10.06.2010 : 07:57:41 »

silvia, brez zamere, ampak poskušaj pisat malo bolj pravilno, tole je grozno težko brat.

Jaz bi psa, sploh, ker gre za terierčka, čim prej navadila na kletko. Kako to storiti, da pes kletko jemlje kot brlog in zatočišče, ne pa kot zapor, poišči po forumu.
Kaj pomeni "Ne!" ali "Fuj!", ga moraš pač naučiti. Ko grize kaj prepovedanega, oster NE - in ko neha, nujno takoj pohvala. Če grize roke, se igra/božanje/druženje takoj konča.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 10.06.2010 : 18:32:49 »

Vrne se na prejšnje, ker je zanj bolj zabavno. Kot je napisala Vixen, to je terierček! In tele male bolhe imajo energije za prodajat. Igra z njimi mora biti energična, živahna, aktivna... ČE ga samo malce zamotiš s kako igračko in jo kmalu prepustiš psu v grizenje, mu ne bo zadostovalo. To se mora dogajat, da mu bo res zanimivo.
Tako bo ugotovil, da je interakcija z vami lahko zelo zabavna in bo to tudi odlična nagrada za primerno vedenje in pri učenju.

Boks v času odsotnosti bi bil res zelooo zaželjen. Za njegovo varnost in varnost stanovanja, samo ne pozabit na Akcijo! Sicer bo v boksu bolj težko počakal več ur.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Igra - ja ali ne
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines