mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 06:56:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega dlake  |  Tema: Prhljaj
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Prhljaj  (Prebrano 32870 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sabrinaalija
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #45 : sreda, 06.10.2010 : 16:57:22 »

Živjo,  da vam predstavim svojo zgodbo, imam 1let pa 8 mesecev mlado psičko Tayro , pasme srnin pinč, problem je pa v tem da ima prhlaj in suho kožo samo v predeelu repa, odpada ji tudi dlaka (zelo veliko), sicer nasploh ima lepo dlako svetlikajočo, tudi veterinar je to rekel, vendar mene res skrbi zakaj nastaja prhlaj, hotela sem ji dati testirati kožo vendar so stroški zeelooo visoki in nimam tako globokega žepa. Bojim se da ji hrana ne odgovarja, dajem ji pa hills hrano, advanced fitness( njej zelo ustreza saj so briketi zelo majhni, sensetive skin ji pa vrjetno nebi slo v ritko sam jo prevelki brigeti :S), vsak teden dobi tudi konzervo hills in skoraj vsak dan dobiva oljčno olje v hrano, kopam jo po potrebi recimo 2x mesečno(šampon sebozero Šampon za pse in mačke - pomožna terapija suhe seboreje in pri eritematoznih vnetjih kože),česem jo po potrebi, zdaj malo več ker ji bolj odpada dlaka (odvisno od letnega časa), uglavnem najbolj me zanima ali je možno da dobiva prhljaj zaradi mene ker ga imam tudi jaz,nekje sem to slisala, zanima me če je to možno in pa če je možno da dobiva prhlaj tudi zaradi priboljškov ( zajčja ušesa),torej dobiva vse potrebno prhlaj pa je še vedno tukaj,prosila pa bi za kašno mnenje glede na najin primer,  najlepša hvala za odgovore. Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega dlake  |  Tema: Prhljaj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines