mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 08:55:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: ampule
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: ampule  (Prebrano 4512 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Bor in Tisa
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« : torek, 11.05.2010 : 06:46:58 »

alo Smiley

zanima me katere ampule bi mi svetovoli za labradorja, ki živi u centru lj?  Undecided
In ker imam dva, me zanima koliko časa po nanosu ampul morta bit ločena oz. če je to sploh potrebno? sram

lp

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1 : torek, 11.05.2010 : 08:32:54 »

Ampule predvsem kupi pri veterinarju ali v lekarni, tam ti bodo znali tudi svetovati. Kot veš, jih je več vrst, ki so kvalitetne in je težko svetovati "samo tole, pa nič drugega".

Psov načeloma po nanosu ampule ni treba ločiti. Pazi samo, da se med seboj ne ližeta na mestu, kjer je bila ampula nanešena. Jaz dam ampulo mojim trem ponavadi zjutraj, potem pa gremo takoj na daljši sprehod in nimajo časa misliti na nič drugega. Tisti dan potem še malo pazim, da ne bi ležale ena čez drugo, ampak se zadeva precej hitro posuši.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Ilona
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 107


WWW
« Odgovor #2 : torek, 11.05.2010 : 19:52:17 »

Jaz moji dajem naravni Biospotix pipete za pse, ki so 100 % naravna zaščita pred zunanjimi zajedavci. Živimo ob gozdu in zadeva odlično deluje! Še najbolj všeč mi je to, da tudi če psa primeš na mesto kamor si nanesel ampulo predno se je posušila, ni stranskih učinkov, ker je repelent sestavljen iz geraniola in destilirane vode. 
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: ampule
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines