mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 16:08:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: prepovedani pitbuli
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: prepovedani pitbuli  (Prebrano 27710 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #45 : sreda, 13.07.2005 : 15:13:48 »

Citat

Resitev za nas, lastnike t.i. nevarnih pasem, v primeru, da si zakon omislijo tudi pri nas pa je tole:

http://www.attackchi.org.au/kits.htm

a ni tole norčevanje iz psa?
Logiran
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #46 : sreda, 13.07.2005 : 15:39:17 »

Hola!

Mislim, da je škoda rzpravljati o teh stvareh, saj taki lastniki, ki imajo kao nevarno pasmo Roll Eyes, neberejo oz. nočejo brati in ne slišati, kaj se odgaja okoli njih in se mi dozdeva, da jim je čisto vseno, če je njegov ali kak drug pes ugriznil nekoga, kaj šele da bi poskusili spremeniti obnašanje svojega psa oz poskusil spreobrniti to negativno agresijo v kaj bolj primernega.
Sam se osebno kregam s sosedi(fejst kregam), ker jim pač ni všeč moj rott, saj je v njihovih očeh to smrtno nevarna pasma pa še kaj. Zahtevajo da je z nagobčnikom v pesjaku(svašta), če ne bodo poklicali policijo itd. No zaradi takih stvari naju je s punco že imelo, da bi oddala najinega "telička", pa tega pač enostavno nisva zmogla, saj so ostali sosedja, ki poznajo psa zvzeli ravno nasprotno, da bi bila neuma če ga oddava(sicer mislim da nebi zmogel psa kar oddati). Sedaj je moje poslanstvo dokazati ljudjem, da to ni pes ki kolje vse naokoli, ravno naprotno.
Bedaka je teško spametovati, pa rečte kar čte. Grin

čaw
Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #47 : sreda, 13.07.2005 : 15:52:52 »

no tole sem pobrala na netu  Cry Cry Angry Angry.nič čudnega da so te kužki na slabem glasu .


http://www.zconcept.net/Ragnar/combat03.html



[Popravil povezavo in jo skrajsal. Sebastjan]
Odsvetujem ogled povezave tistim s slabsimi zelodci.
Logiran
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #48 : sreda, 13.07.2005 : 15:59:20 »

svinjarija Undecided
Logiran
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #49 : sreda, 13.07.2005 : 16:01:35 »

brrrrrr.  sram sram

Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #50 : sreda, 13.07.2005 : 16:02:21 »

ane Angry >:(men je šlo kr na jok k sm to vidla.

lp weimi
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #51 : sreda, 13.07.2005 : 16:11:23 »

Kreteni!!!!!!!!!!Pa človek bi noter dal paa enega sestradanega volka...prov privoščla bi mu,da umre v najhujših mukah!!!!!!

Sram naj bo ljudi!!!!!!!!!!!!!!!!
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #52 : četrtek, 14.07.2005 : 07:51:03 »

Kreteni!!!!!!!!!!Pa človek bi noter dal paa enega sestradanega volka...prov privoščla bi mu,da umre v najhujših mukah!!!!!!

Sram naj bo ljudi!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja, cloveka, pa sestradanega volka. Da bodo potem se volka fentali, ker je ubijalec, ne?
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #53 : četrtek, 14.07.2005 : 09:25:33 »

Take svinjarije si lahko izmisli samo človek!!!!Kdor uživa v gledanju teh bojev je zame navaden izmeček in si zasluži, da bi ga raztrgalo 10 pesjančkov!!!! Angry Angry Angry Angry Angry
Logiran
Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #54 : četrtek, 14.07.2005 : 09:29:49 »

Take svinjarije si lahko izmisli samo človek!!!!Kdor uživa v gledanju teh bojev je zame navaden izmeček in si zasluži, da bi ga raztrgalo 10 pesjančkov!!!! Angry Angry Angry Angry Angry

Pa zakaj mešate pse  in volkove v to. Tak človek si zasluži, da bi ga raztrgalo 10 homo sapiens sapiens-ov, in čisto nič drugega.

Ampak to so pa sedaj le še pobožne želje.

Mislim, da se je tale tema iztrošila, žal  se zopet vračamo k drugim, že odprtim temam (ljubitelji živali, slab lastnik...).

Lep dan
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #55 : četrtek, 14.07.2005 : 09:49:44 »

Jao, zgrazate se nad tem, da pes pobije drugega psa - pod vplivom cloveka.
Popolnoma normalno pa se vam zdi spustiti psa na cloveka.

In potem se zgrazamo nad krvolocnostjo tistih, ki prirejajo in si ogledujejo pasje boje. Nismo torej popolnoma enaki, le da izbiramo druge akterje? Zalostno, res.
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #56 : četrtek, 14.07.2005 : 11:06:56 »

Sej maš prov, sm ko vidm take žalostne stvari, me popade bes in pol pa pomislim na talionsko načelo.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #57 : petek, 15.07.2005 : 19:11:21 »

Tako je zgledal naš (danes že veliki) knedel Anuk, ko sem ga prinesla domov z Norveške:



Ko sem na letališču v Frankfurtu čakala na avion za Ljubljano, se je našlo izredno veliko število "poznavalcev", ki so me skoraj potrepljali po rami in mi čestitali, kako lepega mladega pitbulla imam.
Najprej je bil moj izraz  Huh, potem  Sad in na koncu  Angry, ko sem zabrusila, da imam Ibiškega psa, ki je imel pri svojih 2 mesecih 10 kg. Ja, prav res bi rada videla pitbulla, ki je imel pri 2 mesecih 10 kg, tako šekastega in z velikimi netopirskimi ušesi.
Zgleda, da je dovolj že to, da ima štiri noge in rep, pa že obstaja nevarnost, da bi bil pitbull.

A potem pravite, da moje sanje o Riu odpadejo?  Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #58 : petek, 15.07.2005 : 19:27:35 »

A tako kosmate roke si imela takrat  Cheesy Cheesy  Wink ? Ancka pa pitbul - hahahahahaha. Ko bom v depresiji, se moram na to spomnit. Ta je pa dobra, no. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #59 : petek, 15.07.2005 : 19:58:56 »

Ancka podoben pitbulu?  Roll Eyes Grin Cheesy
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: prepovedani pitbuli
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines