mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 14:16:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa
Strani: [1] 2 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa  (Prebrano 26961 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
EBRANKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 304


« : sreda, 13.07.2005 : 09:48:13 »

Zanima me, če ima kdo med vami avto, ki je majhen vendar s prostornim prtljažnikom za velikega psa. Rada bi imela namreč majhen avto, ker me je zaradi parkiranja groza kakšnih karavanov, vendar bi moral imeti velik prtljažnik, kjer bi se lahko udobno namestila moja kraševka. Po tej funkciji sem sicer že našla nekaj modelov, kot je npr. Škoda fabia combi, vendar se mi zdi malce grda (sploh notranjost), Peguet 206sw je pa sicer lep, ampak se mi zdi predrag. Po internetu sem gledala tudi druge modele, ki so mi všeč, npr. Citroen C3 (zdaj imajo ravno popuste), ampak ne vem, če ima dovolj velik prtljažnik.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #1 : sreda, 13.07.2005 : 09:51:26 »

Kaj pa ce bi podrla zadnje sedeze in imela "malega karavana"Huh

To sem jaz naredila s svojim Cliotom, pa sta imeli punci zadaj celo kraljestvo! Cheesy Ce so deljivi sedezi in klop, pa imas zadaj z lahkoto postaljen se en sedez!

Lp, Ursa
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2 : sreda, 13.07.2005 : 09:58:36 »

EBRANKA:mislim da bo Citroen C3 zadosti velik,ker poznam forumovko,ki ima belgijskega ovčarja in je gre v prtaljažnik C3-ja Wink
Logiran
Ajda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


« Odgovor #3 : sreda, 13.07.2005 : 10:09:52 »

C3 ima precej neugoden prtljažnik za prevažanje psa - rob je zelo visoko, prostora pa je kar malo - Clio ima večji prtljažnik, pa še nižji rob. Za Cliota se dobi tudi original mreža, samo stane tam okoli 20.000 SIT. Res pa je tudi, da se v sili v prtljažniku C3ja da prevažati tudi novofundlandca (preverjeno, ampak samo na krajše razdalje).
Logiran
EBRANKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 304


« Odgovor #4 : sreda, 13.07.2005 : 10:15:33 »

linchaich, hvala za idejo Smiley O podrtih sedežih sem že tudi razmišljala, vendar ker ravno sedaj menjam avto, bi želela večji prtljažnik kot ga imam sedaj, da lahko potem na zadnjih sedežih peljem še koga drugega kot mojo kraševsko princesko. Sedaj imam WVPolo pa gre psička samo na zadnje sedeže, prtljažnik je pa čisto nemogoč za psa, tudi če podrem sedeže.
Zgleda, da je potem C3 podoben mojemu zdajšnemu Polu, ker je ravno ta visok rob največji problem, pa notri je tudi preveč zgužvana...  A potem je Clio OK tudi kadar niso podrti sedeži?
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #5 : sreda, 13.07.2005 : 10:20:16 »

EBRANKA:Clio je Ok,tudi ko niso podrti sedeži,samo polico bi morala odstraniti...sedaj sem se spomnila da ima soseda Cliota in gre njen dalmaticen zelo komot noter Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #6 : sreda, 13.07.2005 : 10:25:11 »

Jaz imam navadno Škodo Fabio in v prtljažniku brez problema prevažam bernaridinko. Brez podrtih sedežev Wink Psica se je navadila, da toliko prostora ima in je čisto mirna med vožnjo-itak prespi. Samec (ki je za 20 kg lažji od nje in tudi manjši), pa se v moji fabii ne počuti dobro. Je navajen na karavana Grin

Ampak kdor je videl mojo Bino v Fabii, vsak pravi, da se ima super in da je čisto cool Wink

Lp Jana
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #7 : sreda, 13.07.2005 : 10:40:47 »

Opel Corsa - prostora za dva komada izjemno velikih setrov, ki pa sicer raje zdita na zadnjem sedezu in kontrolirata hitrost, vrtljaje in porabo. Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
EBRANKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 304


« Odgovor #8 : sreda, 13.07.2005 : 10:45:33 »

Agnes, ali ima Opel Corsa nizek rob prtljaznika?

lp, b
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #9 : sreda, 13.07.2005 : 10:48:43 »

Agnes, ali ima Opel Corsa nizek rob prtljaznika? 

Rob je sicer malo visji, ampak ni panike.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #10 : sreda, 13.07.2005 : 10:53:49 »

Jaz imam Mazdo Demio... novi modeli, malo predelani, se klicejo Mazda 2.
Je karavan v malem Cheesy
Prtljaznik je oblikovan tako kot pri karavanu, tako da za psa ni panike, velikost pa je dovoljsnja za novofundlandko Smiley
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #11 : sreda, 13.07.2005 : 11:13:48 »

EBRANKA:mislim da bo Citroen C3 zadosti velik,ker poznam forumovko,ki ima belgijskega ovčarja in je gre v prtaljažnik C3-ja Wink

Ja ja, garantiram,d a je prtljažnik dovolj velik za skakanje po njem, je sicer res, da je rob in da je prtljažnik globlji ampak pri mojem pesjanu to ne predstavlja nobene ovire Wink.

V istem prtljažniku so se prevažali naenkrat belgijec, rr in zajec  Shocked:) ( vsi so prišči srečno niso pa lih skakali okoli Wink)
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #12 : sreda, 13.07.2005 : 11:19:10 »

Aja, moja Mazdica je drugace majhen avto. Je pa ful prostorna.
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #13 : sreda, 13.07.2005 : 11:33:18 »

Tudi jaz sem enkrat brskala po revijah in mi je zelo všeč Citroen C3.In ima res fim p
Pa bom kar tu še nekaj vprašala.Ima kdo peguot 307 karavan?
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #14 : sreda, 13.07.2005 : 12:56:32 »

T.M.T-glede peguota 307 karvan,ti lahko povem,da je prtljažnih prostoren,kot pri vseh peguotovih karavanih Wink
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines