mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:03:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Statistika ali zavetišče Horjul POTREBUJE POMOČ in/ali POSVOJITELJE
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Statistika ali zavetišče Horjul POTREBUJE POMOČ in/ali POSVOJITELJE  (Prebrano 46977 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #45 : torek, 25.05.2010 : 10:32:54 »

Polona, ali bi bilo ok, ce te prijavimo tu? V kategoriji "Auslandstierschutz"? Ce si za? Okoli sebe imas kar nekaj svabsko govorecih, pa ni vrag, da ne bi nekaj spisale, fotk, ki veliko povedo, je tudi na kupe...

Lansko leto so bili nagrajeni projekti na Tajskem, pa Mehiki, zdaj bi lahko bilo ZH na vrsti.  Podatki so iz Tassove internetne strani.
(Jana, ce sem sla predalec, me brisi)

http://www.tasso.net/Tierschutz/Die-goldene-Pfote
TASSO verleiht „GOLDENE PFOTE 2010“
Preis ist mit 17.000 Euro dotiert – Gefördert werden Initiativen im In- und Ausland

Ne se prehitro veselit, da bi bil minus s tem pokrit, kes se seveda deli na vec kategorij...

Ampak ce bos/bi morala prit po nagrado v Pfullingen, je to pred mojim hisnim pragom. Da ne bi trosili denarja za tvoje hotele, dobis pri meni sobico, pa hrano, ja, pa vodo tud  Wink
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #46 : torek, 25.05.2010 : 11:41:22 »

Jim pomagate ali se obrnete stran?
http://24ur.com/novice/slovenija/jim-pomagate-ali-se-obrnete-stran.html
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #47 : torek, 25.05.2010 : 12:20:56 »


Bravo vsem, ki ste tole uspeli spraviti na najbolj brano spletko v Sloveniji. Pa še povezavo do mojpes-neta ima. Resnično upam, da bo kaj iz tega...
Logiran
riam
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #48 : torek, 25.05.2010 : 13:31:27 »

"Priljubljena destinacija za zapustitev živali so bencinski servisi, na mojem območju zlasti Lom in Ravbarkomanda. Poleti tam pobiramo kar veliko živali.
Polona Samec za oddajo Svet na Kanalu A" (http://24ur.com/novice/slovenija/jim-pomagate-ali-se-obrnete-stran.html)

Kaj to je že bilo na Svetu al šele bo?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #49 : torek, 25.05.2010 : 14:14:27 »

Kaj to je že bilo na Svetu al šele bo?

http://24ur.com/novice/slovenija/malomarni-in-kruti-ljudje.html#video
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #50 : četrtek, 27.05.2010 : 15:41:16 »

Imam eno vprašanje - oz. idejo. Glede na to, da sem danes na naši komenski OŠ prevzela za en poln avto zamaškov, ki so jih učenci pridno zbirali zadnja dva meseca za pomoč deklici Maši iz Mežice, sem pomislila, da bi morda na ta način lahko pomagali tudi Horjulčkom.
Ali mislite, da bi bilo to organizacijsko/logistično težko izvedljivo in ali bi bilo možno kaj sredstev nabrati tudi na ta način, če bi recimo že razna društva za pomoč živali, katerih člani smo forumaši, prevzela koordinacijo v svojih "rajonih"?

Sama bi z veseljem zbirala na našem koncu (komenski Kras) tudi v ta namen.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
borkla
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #51 : četrtek, 27.05.2010 : 19:42:30 »

Ja, tudi pri nas v vrtcu v Šk. Loki tole z zamaški super poteka, tako da ni slaba ideja.
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #52 : četrtek, 27.05.2010 : 21:10:26 »

Tudi na naši gimnaziji( Gimnazija Antona Aškerca) jih zbiramo in se jih precej nabere, ker imamo za malico vedno neko pollitersko pijačo =)
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #53 : petek, 28.05.2010 : 15:41:53 »

Prenatrpana zavetišča

http://24ur.com/bin/tv/?media_id=60465008
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #54 : petek, 28.05.2010 : 21:16:45 »

Potrebovali bi nekoga, ki spet organiziral akcijo za rjuhe, deke, brisace. Morda kdo, ki je to ze delal?
Za skladiscenje in logistiko se prosim obrnite na Klavdijo 041 313 736


Hvala,

Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #55 : petek, 28.05.2010 : 21:47:25 »

Polona, ali bi bilo ok, ce te prijavimo tu? V kategoriji "Auslandstierschutz"? Ce si za? Okoli sebe imas kar nekaj svabsko govorecih, pa ni vrag, da ne bi nekaj spisale, fotk, ki veliko povedo, je tudi na kupe...

Lansko leto so bili nagrajeni projekti na Tajskem, pa Mehiki, zdaj bi lahko bilo ZH na vrsti.  Podatki so iz Tassove internetne strani.
(Jana, ce sem sla predalec, me brisi)

http://www.tasso.net/Tierschutz/Die-goldene-Pfote
TASSO verleiht „GOLDENE PFOTE 2010“
Preis ist mit 17.000 Euro dotiert – Gefördert werden Initiativen im In- und Ausland

Ne se prehitro veselit, da bi bil minus s tem pokrit, kes se seveda deli na vec kategorij...

Ampak ce bos/bi morala prit po nagrado v Pfullingen, je to pred mojim hisnim pragom. Da ne bi trosili denarja za tvoje hotele, dobis pri meni sobico, pa hrano, ja, pa vodo tud  Wink

Veš da bi bilo okej.
Logiran

aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #56 : sobota, 29.05.2010 : 13:46:20 »

OKay, zdaj pa rabim še koga, ki bo z mano kaj spesnil. V glavnem koga, ki ima vpogled in ni tako zelen v tej zgodbi kot jaz. Da pove, katere tekste naj prevedem, pozna Soul zaradi avtorskih pravic za fotke  pevka itd.
Sicer imam že par babnic nagledanih (po prispevkih na forumu), ki bi se jih dalo dobro ponucat, ampak najprej prostovoljke na aleksandra.kocbek@neckar-zollern.org ali pa kar tu...
...šele v drugi fazi vas bom dotične primerne posameznice gnjavila, da se prostovoljno javite.

Prijavo moramo poslati do 15.7.2010
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #57 : ponedeljek, 31.05.2010 : 19:51:51 »

A vam pridejo kaj prav 1ml brizge (inzulinske)? Sem jih dobila za doziranje Otonazola, pa se mi jih zdi škoda uničit, bom kapala kar iz plastenke. Mislim tudi, da  bo 1 plastenka Otonazola  ostala nedotaknjena, nekam veliko se mi zdi, da sem ga  dobila. Če vam bi kaj prav prišel ...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #58 : ponedeljek, 31.05.2010 : 19:53:46 »

Ja, seveda. Hvala.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #59 : torek, 01.06.2010 : 20:11:50 »

Ali  pridejo v poštev tudi Stomadhex lepljive  tablete za ustno higireno mačk? Imam še eno neodprto škatlico in eno napol porabljeno. Nekaj o izdelku se lahko prebere v Čombetovi lekarnici. Kupila za Jakoba, ampak mu jih  nisem znala dajati.  Nekateri na tem forumu jih zelo cenijo, jaz sem ju medtem že privadila na ščetko.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Statistika ali zavetišče Horjul POTREBUJE POMOČ in/ali POSVOJITELJE
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines