mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 06:16:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pasje igrišče - sprehajališče
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasje igrišče - sprehajališče  (Prebrano 33154 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #45 : četrtek, 17.06.2010 : 13:41:15 »

Super, tole bi bilo nekaj za Ivy. Se priporočamo. Smiley

Katarina
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #46 : četrtek, 17.06.2010 : 16:42:37 »

Tole pasje igrišče je res super Cheesy

Houdini, hvala za slikce Smiley 

Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #47 : četrtek, 17.06.2010 : 20:50:47 »

Igrišče je zakon. Keli se zdivja, Kaja pa tudi po dve uri skupaj hodi po igrišču in preverja ali je vse ok.
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #48 : četrtek, 17.06.2010 : 21:19:00 »

Pa saj to je suuuper  Cheesy Greva v kratkem s Chillyjem prečekirat, upam da naletiva še na kakšno družbo  Smiley
Logiran
windsong
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #49 : torek, 22.06.2010 : 10:09:09 »

Danes sem si šla tole zadevo pogledat... in priznam, da me je malce razočarala... Tongue Hm nekateri smo navajeni gozdov, in ne mest  Cheesy V bistvu me najbolj moti, ker je blizu ceste, in pa ograja se mi zdi nizka?  Huh Ne vem, no  Grin Drugače je pa super, pa res imam samo par korakov do tja... tako da, če (ko) dobim psa, veste, kje me najdete  Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #50 : torek, 22.06.2010 : 14:26:26 »

Marička,... pa velikokrat grem tam mimo, pa mi ni nikoli kapnilo, da je to PASJE igrišče....  Shocked Cool Smiley
Super, da je to v Ljubljani. Zelo zelo pozdravno!¨ Afro

Hm, da bi se tega še v Domžalah spomnili (odkar se zasledila take neumne predloge pri županu bruham butnglavc).
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #51 : torek, 22.06.2010 : 18:27:20 »

Trenutno je kar živahno tam, sem se ravno mimo peljala Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #52 : torek, 22.06.2010 : 18:39:52 »

Danes sem si šla tole zadevo pogledat... in priznam, da me je malce razočarala... Tongue Hm nekateri smo navajeni gozdov, in ne mest  Cheesy V bistvu me najbolj moti, ker je blizu ceste, in pa ograja se mi zdi nizka?  Huh Ne vem, no  Grin Drugače je pa super, pa res imam samo par korakov do tja... tako da, če (ko) dobim psa, veste, kje me najdete  Cheesy
Ograja je meni do podpazduhe, tam na pamet nekaj čez 1.30m, mogoče celo 1,40m.

Je pa prav v križišču dveh cest, ja, ampak ne vem, zakaj bi me to motilo. Seveda, če imaš psa, ki ga lahko spuščaš na neograjenem, greš kam drugam. Ampak za pse, ki "svobodo" lahko dobijo samo v ograjenem, je pa super.
Poleg tega je fino, ker se je en kup ljudi iz naselja zmenilo, da se tam dobivajo ob določenih urah (zgodaj zjutraj in proti večeru), pa se nabere kakšnih 15 psov in imajo žur. Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #53 : torek, 22.06.2010 : 20:37:36 »

Poleg tega je fino, ker se je en kup ljudi iz naselja zmenilo, da se tam dobivajo ob določenih urah (zgodaj zjutraj in proti večeru), pa se nabere kakšnih 15 psov in imajo žur. Smiley
Ja res jih je nekaj kar dogovorjenih. Z Asko sva pogosto tam. Je prav luštno, ko so lahko spuščeni na ograjenem prostoru. Samo koše bi morali bolj pridno prazniti. Sploh en je že ful prepoln. Kar se pa višine ograje tiče, se mi ne zdi, da  bi bila prenizka. Je bolj problem za čisto male drobčkane pse, ki se lahko zmuznejo na kakšnem delu pod ograjo.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #54 : četrtek, 24.06.2010 : 06:42:15 »

Samo koše bi morali bolj pridno prazniti. Sploh en je že ful prepoln.

Naša vedno prepolna in vedno brez vrečk pasja postaja je bila glede tega samo enkrat v Žurnalu. Od takrat jo redno oskrbujejo (za zdaj) Wink
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #55 : četrtek, 24.06.2010 : 18:01:55 »

Končno! Super, tako sem vesela da bom lahko vsaj nekje spustila mojega divjačka. Prijateljica, ki živi v bližini pravi, da je kar obiskano igrišče. Ga bova v kratkem prečekirala, zgodaj zjutraj ko ni vroče in ni gužve.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #56 : petek, 25.06.2010 : 09:18:29 »

Stestirano super! Čeprav se ČIpu ni dalo dirjat, je bil uro in pol spuščen v pasji družbi, kar je za naju praznik. Sigurno bova še prišla. Priporočam pa, da s seboj vzamete vodo in posodo za psa, zjutraj je sicer kar nekaj senčke, vendar se čez dan verjetno pošteno segreje.
Se vidimo.
Logiran
windsong
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #57 : petek, 25.06.2010 : 13:42:23 »

Je pa prav v križišču dveh cest, ja, ampak ne vem, zakaj bi me to motilo. Seveda, če imaš psa, ki ga lahko spuščaš na neograjenem, greš kam drugam. Ampak za pse, ki "svobodo" lahko dobijo samo v ograjenem, je pa super.

Eh, pač ne maram cest, in sem upala, da je to malo bolj odmaknjeno  Cool Drugače pa zgleda res super  Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #58 : petek, 25.06.2010 : 17:07:42 »

Nekaj nas bo danes okoli 19.30 tam - vabljen še kdo! Smiley

Katarina
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #59 : nedelja, 27.06.2010 : 07:33:40 »

Resnicno me veseli, da je pasji koticek zazivel. Sama se sicer redno vozim mimo, a smo takoj pogruntali, da je prostor premajhen za nase divjake, ki potrebujejo kaksen m2 vec, da pretegnejo svoje sapice.
V neposredni blizini so naredili ogromen park s klopcami in otroskimi igrali (prav vsecna zadeva) in bi za pasji koticek lahko uporabili vso razpolozljivo povrsino in ne le polovico. Potem bi bilo pa res carsko za vso pasjo srenjo.  Wink
Ampak za zacetek je tale koticek vec kot odlicen. Upam, da ne bo ostal edini.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pasje igrišče - sprehajališče
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines