mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 20:06:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pasje igrišče - sprehajališče
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasje igrišče - sprehajališče  (Prebrano 33135 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #60 : nedelja, 27.06.2010 : 07:59:47 »

Tudi jaz upam, da ne bo ostal edini. Vsaj tukaj za Bežigradom bi lahko uredili vsaj še dva.
Sem pa razočarana, ker so smetnjaki za kakce vedno do vrha polni in večno manjka vrečk ( no, saj mi jih imamo s seboj ), tudi otroški park je bil na praznično jutro do konca zasvinjan z vrečkami, plastenkami in celimi in razbitimi steklenicami...Res mogoče tudi manjka en napisan režim, ker nekateri lastniki enkrat, ko pse spustijo v ogradi, dopuščajo svojim psom naskakovanje in drugo neprimerno vedenje, kar je zelo neprijetno. Pa še eno dopolnilo bi bilo fajn : voda...da je ne bi bilo treba vedno s sabo nosit.

Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #61 : nedelja, 27.06.2010 : 08:23:54 »

Ponudiš človeku prst, pa bi rad celo roko... 

Ne, hecam se. Zadnjič sem ravno govorila z redno uporabnico tegale pasjega kotička (no, z njeno lastnico Wink), ki pravi, da je bilo že prej tam okrog Navja znano zbirališče klošarjev. Zdaj cel park (torej park, igrišče in pasji del) redno čistijo, ampak ponoči se še vedno dogaja sve i svašta.  Undecided Torej bi pomagala edino ponoči zaklenjena ograja (grdo) ali pa varnostnik.

Ena pipa za vodo (taka, da pritisneš na gumb in se sam izklopi, kot jih imajo v ZOO recimo) bi bila pa res super. Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #62 : nedelja, 27.06.2010 : 08:56:47 »

Jaz bi tudi roko namesto prsta, ker sem užaljena  Tongue
Dokler sem tam živela, je blo tam samo šavje, zdej imate pa tako lepo  Smiley
Mi, Šiškarji bi tudi kaj takega meli  Roll Eyes Cool
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #63 : nedelja, 27.06.2010 : 09:02:45 »

Res je. Bilo je šavje, celo jama je bila pred "Župančičevo" jamo. Sem živela tam v rosnih letih. Bile so tudi barake in prostor za cirkus... in res je sedaj mnogo, mnogo lepše. Zato bi tudi rada, da tako ostane. In da se nekako dopove mulcem in klošarjem, da je ob vsaki klopci smetnjak in smeti spadajo tja. In da črepinje ne spadajo nikamor, še najmanj pa na igrišče, kjer se potem igrajo otroci.

Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #64 : nedelja, 27.06.2010 : 10:50:12 »

Meni se vse skupaj zdi dober začetek. Vodo si pač prineseš s seboj, saj jo je treba kam drugam tudi nesti, a ne? Drekec pa.. Ja, v žep in v najbližji koš. Nikoli ni idealno, ampak tako kot je, je zame super. Glede kulture po parkih je pa škoda esed, smeti poleg košev, črepinje, kozlanje... Bi rabili celo trumo ljudi, ki bi patrulirali in opozarjali na nekaj, kar bi moral vsak že zdavnaj vedeti.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #65 : nedelja, 27.06.2010 : 20:59:45 »

Vodo se da dobiti v otroškem delu parka, če jo pozabite vzeti s seboj. Wink
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #66 : nedelja, 27.06.2010 : 22:20:56 »

Vodo se da dobiti v otroškem delu parka, če jo pozabite vzeti s seboj. Wink
Vemo...pa še noge si operemo v tistem malem vodometku
Logiran
pobaaaa*mua
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #67 : ponedeljek, 06.12.2010 : 21:16:08 »

Men se pa še zmeri zdi bolš da psa zapelemo nekam na travnik, zraven gozda in ga pustimo da prevoha razno razne kotičke, da prekrije svoj vonj,...
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #68 : ponedeljek, 06.12.2010 : 22:48:28 »

Dvomim, da ljudje, ki se tule oglašjo svoje pse vodijo izključno v parkec je pa to fajn opcija za  druženje z raznoraznimi psi, pa za popestritev, za igro, pa tudi za takrat, ko res nimaš časa in volje za hodit kam bolj daleč.

Spuščanje psa kjerkoli, tudi od robu gozda je pa pravzaprav prepovedano Wink
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #69 : ponedeljek, 06.12.2010 : 23:06:51 »

Spuščanje psa kjerkoli, tudi od robu gozda je pa pravzaprav prepovedano Wink

Od kdaj?  Huh
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #70 : torek, 07.12.2010 : 09:01:36 »

Odkar mamo v Sloveniji steklino.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #71 : torek, 07.12.2010 : 11:38:19 »

Dvomim, da ljudje, ki se tule oglašjo svoje pse vodijo izključno v parkec je pa to fajn opcija za  druženje z raznoraznimi psi, pa za popestritev, za igro, pa tudi za takrat, ko res nimaš časa in volje za hodit kam bolj daleč.

Spuščanje psa kjerkoli, tudi od robu gozda je pa pravzaprav prepovedano Wink

Jaz ga vodim v parkec... sicer ne izključno tja, temveč, ko mi čas to dovoljuje za kakšno urico za dirjanje po parku in druženje z drugimi psi.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #72 : torek, 04.01.2011 : 14:19:55 »

Kje točno je tole igrišče (vem da nekje ob Vilharjevi, ampak kje točno)? Je ob sobotah zgodaj popoldan kaj ljudi (mislim psov Tongue)? Bi se kdaj mimogrede ustavila tam, ko se z Neli vračava mimo Ljubljane s canicross treninga. Aja, kako je pa tam s parkiranjem?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #73 : torek, 04.01.2011 : 15:58:47 »

Križišče Vilharjeve in Železne, na semaforju pri podhodu za pešce pri železniški postaji, oziroma nasproti grandijoznega veleobjekta, ki se ga še Keops ne bi sramoval (ko boš tam, boš točno vedela, o čem govorim Wink ). Za gužvo bo moral kdo drug povedat, pa za parkiranje tudi.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #74 : torek, 04.01.2011 : 17:03:15 »

Glede parkiranja - do sedaj smo še vedno našli kako prosto parkirno mesto okoli "piramide", pa glede na to da boš hodila ob sobotah, bi znalo bit še kaj dodatno fraj, če bodo stanovalci na kakem smučanju (vikend pa to Smiley)
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pasje igrišče - sprehajališče
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines