mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:00:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pasje igrišče - sprehajališče
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasje igrišče - sprehajališče  (Prebrano 33061 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #90 : nedelja, 13.03.2011 : 13:26:51 »

Samo, dada73, a mogoče veš za kakšen res primeren plac v MB-ju? Nekje na sredi parka ravno ne bi moglo biti, sploh na tisti veliki, kolikor pa jaz vem, so vhodi v park večinoma bolj majhni, na nekaterih mestih je toliko dreves, da tam ni niti trave...

Morali pa bi ga res nekam naštimat... Zbiramo ideje  Tongue.
Logiran
Dada73
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 192


WWW
« Odgovor #91 : nedelja, 13.03.2011 : 14:28:07 »

Ja je en fin plac na Vrbanskem platoju, že zdaj se tam zbira ogromno pasjelubcev s svojimi kosmatinci. Blizu ni hiš niti stanovalcev, da bi se reklo, da jih pasji lajež moti. V glavnem tam so bile prej njive, zdaj pa je en velik travnik. Je nekaj zemlje občinske, nekaj pa bi naj bilo od cerkve. Se bodo točno pozanimali kje je meja in tam bi naj bil v načrtu celo da se zgradi park in zelo lepo bi se dalo izpeljat še za nas-pasjelubce, plus tega da če se nam tam dovolilo, bi izpeljali akcijo donacij in prostovoljstva in bi si sami nardili park
Logiran
sarčy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


« Odgovor #92 : nedelja, 17.07.2011 : 17:50:55 »

Danes šla pogledat z Ziggyjem park, je neke srednje velikosti, je bil pa čisto prazen, se mi zdi, da ne ve veliko ljudi zanj in še to, da nikjer ni označeno, da je to park namenjen psom in ga čisto lahko spregledaš, če nisi pozoren na kantice za pasje kakce!! Drugače pa fino, en del je v senčki, klopce so tudi...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #93 : nedelja, 17.07.2011 : 21:15:06 »

sarčy, odvisno kdaj si bila tam. Ponavadi bolj popoldne oz prot večeru jih je več tam.  Če si mislila tega za Bežigradom Wink
Logiran
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #94 : nedelja, 07.08.2011 : 19:47:27 »

Čudovito,res krasna ideja!Ko pridem s svojim labradorcem v Lj  pridemo pogledati,saj smo dolga leta živeli tudi za Bežigradom. Ko smo se priselili, so bili travniki in res ni bil problem s sprehodom kužkov,sedaj pa so tam stanovanjska naselja. No,mi smo sedaj na drugem koncu Slovenije, v osrčju gozdov in prostora imamo veliko a vseeno pridemo pogledati naš stari dobri bežigrad in res čestitam za idejo! Tega potrebujemo v Sloveniji več.
Logiran
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #95 : torek, 09.08.2011 : 15:45:00 »

Hvala za čudovite slikce,res primo pogledati in naj naredijo še več takšnih igrišč.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #96 : petek, 31.08.2012 : 15:59:08 »

Psi so v Izoli pravi kralji
Potem ko so v Izoli psi dobili svoj košček plaže, bodo kmalu dobili tudi urejeno in ograjeno sprehajališče. To ni povšeči okoliškim stanovalcem, za čiščenje bodo sicer skrbeli delavci komunale.

Posebnih površin za štirinožne prijatelje pri nas primanjkuje, urejenih pasjih parkov je namreč zelo malo. V Ljubljani sta le dva, na Štajerskem pa površin, namenjenih samo psom, ni. Stanje se izboljšuje v slovenski Istri, piše rtvslo.si. V Kopru o postavitvi pasjega parka sicer še razmišljajo, dobro pa se je obneslo pasje igrišče v Luciji. Posebne površine za pse pa naj bi kmalu dokončali v izolskem naselju Jagodje. Tamkajšnja Komunala pa se je urejanja lotila kljub nasprotovanju nekaterih bližnjih stanovalcev.


http://trendi.finance.si/psi_so_v_izoli_pravi_kralji_1_501518
Logiran

D.Roze
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 95


WWW
« Odgovor #97 : ponedeljek, 03.09.2012 : 20:03:52 »

V MB smo že našli kakšno sprehajališče mogoče? Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pasje igrišče - sprehajališče
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines