mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 01.05.2024 : 10:04:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 128908 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #705 : nedelja, 07.09.2014 : 15:08:34 »

O, še dobro, da vsaj nekdo kako fotko gor flikne, že ki smo se malo ulenili sram Wink Cheesy.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #706 : petek, 12.09.2014 : 21:13:42 »

Ja, prav res! Tongue

Glede na to, da smo se nekateri zdaj dokončno naučili, da okoli Lexinih ušesk ni prav kul vpit iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii in oooooooooooooooooooo in jih mečkat, je prav, da jih vsaj na čimveč fotkah vidimo Cheesy Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #707 : petek, 12.09.2014 : 21:53:23 »

Eko, svečano izjavljam, da bom drug teden Tongue kakšno prpopala...za nazaj in za naprej Grin Wink.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #708 : petek, 12.09.2014 : 21:57:28 »

"Baterije, a? Zdej so se upalle" by: mamaF Grin
klik



Kako je pa meni uspelo tole spregledat  Shocked ... iiiiiiiiii, kak fičfirič mali je bil, zdj pa cel gavnar <3
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #709 : petek, 12.09.2014 : 22:43:51 »

Eko, svečano izjavljam, da bom drug teden Tongue kakšno prpopala...za nazaj in za naprej Grin Wink.

Te držim za besedo!!! Še dobro, da imamo FB! Tongue Kiss
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #710 : petek, 12.09.2014 : 22:49:21 »

Končno! in čestitke!! (tudi za hiško in vse, kar spada zraven, najprej pa seveda za črnuha - "Kolo je kolo (oz. v vajinem primeru: hiša je hiša), pes je pa živ."  Roll Eyes - iz katerega filma s črnuhom že?  Wink )

Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #711 : petek, 12.09.2014 : 22:49:46 »

O madonca, falila temo..  butnglavc
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #712 : nedelja, 08.03.2015 : 22:29:29 »

Ok, vidim, da smo jesen spustili Roll Eyes, mrbit bi blo fajn dodat kakšno zimsko fotko, preden nas doleti pomlad Wink.



Veseli pes v visokem snegu Smiley


Poskoki za žogico Cheesy


...in potem je prišla skoraj pomlad in smo malo s kolegi pozirali na sončku Cool


LAČNIMI kolegi  Cry- so kot mali ptički usteca odpirali, upajoč, da bo kaj v kljunčke padlo Sad


Lexi se je znašla in pomalicala vsaj malo lesa Evil


Sicer pa še vedno upa, da jo bo enkrat na krožniku pričakal velik, rejen miš Cool


Drugače pa smo bili po zaslugi zadnje visoke pošiljke snega in pretiranega skakljanja po njemu spet malo invalidni - nič resnejšega kot se je izkazalo, smo malo bolj počivali, malo manj jedli Evil, zdej smo v fazi postopnega ponovnega aktiviranja Wink.
Vmes smo se spogledovali z neko kvazi alergijo Angry. Nekam sumljivo se mi je čohala, večinoma zjutraj in zvečer, po prebiranju raznih alergičnih tem, sploh en star Čarkin zapis, omojboh, me je zaskrbel, kjer se je omenjala hišna pršica Shocked. No, po posvetovanju z Viomio (ker je Via imela tudi čohalne izpade), smo za začetek samoiniciativno zamenjali brikete - zdej smo na zajčku (skoraj kot če bi bila ena velika okrogla miš, ane? Wink) in ne vem, ampak dejansko se ne čoha več (tok tok). Očitno se ji je jagenjček v vseh teh letih zameril al kaj, upam, da se bo tale zajc obdržal, ker pač...čistilno nismo nič kaj preveč napredovali  Tongue, torej hišna pršica očitno ni bila glavni krivec (če je sploh kdaj bila), si je pa Lexi na ta račun pridobila novo comfortno ležišče, oz. kar dva - enga v kuhinji in enga, ki je premičen in v bistvu ni ravno v pogosti uporabi - ker če je zaprta v dnevni itak spi na kavču, če je pa v spalnici, je pa itak na postelji, logično Azn. Tako da zaenkrat stvari štimajo.

Morda še odgovor za firbce - zakaj nismo šli k vetu testirat alergije? Ker kolkor sem prebrala, so testi zelo nezanesljivi, poleg tega pa res ni bilo tako kritično, da bi morali takoj prec leteti k tetki vetki. Pa ker bi vse skupaj lahko sovpadalo s selitvijo, zimskim gretjem...veliko takih dejavnikov, ki pač lahko vplivajo na pasje obnašanje. Poleg tega, pa je ta pes ena velika drama queen butnglavc - zadnjič je imela eno odpadlo dlako v ušesu, mene je skoraj kap, ker se je obnašala kot da jo polovica manjka - hodla je huje kot kak kripl, nagnjena na eno stran, pod čudnim kotom. No, pregledam uhelj (ker se je čohala po njem in otresala z glavo) in zagledam tisto kocino počez položeno. Človk bi jo kr malo zbutal Angry, ampak ok - bolje da pokaže (čeprav pretirava na trenutke), da jo kaj moti/boli, kot da tega ne bi počela.

Evo, pa imamo na hitrco zabeleženo dogajanje v zimskih mesecih Wink. Sej, v bistvu, je večina fotk v tem stilu,

jako neadrenalinsko in dolgočasno Wink.

Lepo bodite , pa naj bo sončno Wink Cheesy.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #713 : nedelja, 08.03.2015 : 22:40:46 »

Veš kaj, vidva morata pa nujno na en tečaj o snežakih Grin Grin Grin. Ker tisto čudo na prvi sliki ni ravno snežaku podobno Roll Eyes. Še dobro, da vsaj Lexi ohranja visoke estetske standarde Kiss
Super, da ste malo prah odpihnili s svoje teme Cheesy
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #714 : nedelja, 08.03.2015 : 22:44:06 »

Tegale strica smo zgolj srečali na sprehodu Tongue - je zgledal malo osamljen, pa smo mu sklenili malo popestriti dan Grin.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #715 : nedelja, 08.03.2015 : 23:04:24 »

A, potem pa v redu Grin Prva slika je torej dokaz o dobrem delu Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #716 : sreda, 11.03.2015 : 01:47:25 »

Uzivaci!  Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #717 : sreda, 11.03.2015 : 16:41:16 »

Lexi & co.  Kiss ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #718 : sreda, 11.03.2015 : 16:48:15 »

Zilo ste fletni!  ljubezen
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #719 : sreda, 11.03.2015 : 22:22:04 »

Zelo prisrčna je Lexi, sploh na prvih dveh slikcah.. Kiss Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines