mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 23:57:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 130228 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #465 : ponedeljek, 14.01.2013 : 22:33:40 »

Začuda je kar poskočna po snegu...sicer me malo skrbi, če bo res na tole višino še nova porcija zapadla Undecided - no, sicer je že nekaj potk zgaženih, se bomo bolj teh držali Wink.  Pa prostor za kakanje bi znal bit problem - čez angleško travco je namreč ni Roll Eyes.
 Aja, posteljnine pa po mojem ni več, tko da je brezveze, da delam reklamo Tongue

Čarka - ravno na to sem danes pomislila, ko sem na fb-ju videla fotko enga ubogega, popolnoma okepanega šuška - sploh ni imel obraza Shocked...tak da ja - raje kratkodlak in oblečen, kot kosmat in slečen predaja
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #466 : torek, 15.01.2013 : 09:49:00 »

Pa velika zahvala gre Žužki, ki je to že dala skozi (žal ali na srečo Tongue), da mi je dala navodila. Na srečo se je vse odvilo po njenem scenariju - torej, brez panike in res je bilo tako Smiley. Po enem dnevu "stradanja" in vmesnih riž+piščanes pauz so se zadeve umirile. V bistvu je samo tisto noč bruhala, potem pa ne več - na srečo Smiley, tako da nam ni bilo še treba odpreti sezone na kliniki Roll Eyes.

Saj Žužka ni nič pametnega povedala.  Grin Drugače pa enitajm, če si le lahko pomagamo. Wink Kiss
Pa tale virus po mojih izkušnjah ni tako grozen, le zelo nalezljiv. Raje imam to, kot da se kaj strupenega poje ali zatakne. Lips Sealed

Samo, da ste ok in da bomo lahko kmalu imeli snežni dejt. Azn
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #467 : torek, 15.01.2013 : 11:59:47 »

Definitivno! Cheesy
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #468 : četrtek, 17.01.2013 : 00:16:08 »

...sicer me malo skrbi, če bo res na tole višino še nova porcija zapadla Undecided - no, sicer je že nekaj potk zgaženih, se bomo bolj teh držali Wink

Pri nas je enim sneg že čez glavo  Angry in se morajo držati shojenih potk. Drugim je pa ravno zdaj postalo zabavno  Cheesy.
A Lexi kaj zajema sneg s plaščkom? Jaz moram Sonnyju kar naprej kepe snega izpod plaščka luščit  Undecided.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #469 : četrtek, 17.01.2013 : 09:21:52 »

Nam zgleda bo pa danes čez glavo - madona kako sneži Shocked. Zdej ga je pa kr že malo (pre)dost. Jp, mi imamo tudi te probleme - sploh tej moji home made plaščki, ki imajo podaljšek za gretje trebuha, ravno pri mehurju tako fajn zajamejo sneg Undecided, pa na prsnem košu...tako da sva resno razmišljala o nabavi kakega kombinezona, da bo malo bolj "neprodušno zapakirana" . Ker po snegu sicer rada skaklja (no, bomo videli kako bo danes, ker včeraj je glavo še ven molila, danes pa se mi zdi, da je ne bo več), ampak je potem totalno zabasana s snegom, to mi pa ni več fajn - sploh na njeno plešavost Wink. Bomo šli v mr.peta in v alerja mal ponjuškat kaj se dobi - pa še ppopusti so na oblačilca, kolkor sem seznanjena Cool.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #470 : četrtek, 17.01.2013 : 09:27:49 »

Jaz sem bila presenečena, da se Zarji ni nič basalo. Ima pa tak plašček, da je na prsih še ful lufta, ker je tako tenka. In sem si mislila, da bojo to prave razmere za nabiranje kep.  Huh Pa čisto nič. Ne vem, ali mogoče sproti ven pada...
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #471 : četrtek, 17.01.2013 : 10:11:49 »

Če boš kupovala kombinezon, priporočam tistega na H*. Ker je res čisto drugačen kot ostali in če najdeš pravo velikost, je pol za zmeraj.
Lani so jih imeli v Mr.Petu, al pa tukaj: http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_31&products_id=456
(ne vem, če smem napisat  Huh - če bo šefica zbrisala povezavo, mi pa piši na ZS)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #472 : četrtek, 17.01.2013 : 10:15:57 »

Nič bat Pepsi, sem na tekočem Cool Wink Hvala Smiley
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #473 : četrtek, 17.01.2013 : 10:29:15 »

Jaz imam nekaj takega (sicer leve firme), ampak imam na sumu, da bodo vsaj rokavi predolgi. Undecided Lahko vam pa prinesem za probat, našim je premajhen.

Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #474 : četrtek, 17.01.2013 : 10:52:25 »

Pa je na zadrgo zgoraj? Ker nekaj takega bi rada, da se ne oblači čez glavo, ker pol je una luknja spodaj prevelka, mora pa seveda bit, če češ cucku to gor spravit Smiley. Če je pa zadrgica, pa lahko spodaj mal doštukam in zaprem zadevo. Kak material pa je? hehe, zahteven kupec, nimaš kaj Roll Eyes Tongue
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #475 : četrtek, 17.01.2013 : 11:45:05 »

Zgoraj je po celi dolžini ježek. Material je na otip kot ena guma/palerina.  Tongue Spodaj je pa zelo malo, tako je v mrazu verjetno treba kombinirat s kakšnim puloverjem ali pa se uporablja samo kot palerina.  Undecided

Npr. Binetu je dolžina nogic v redu, ne morem pa zapet pujska. Grin
Lexi bi se po moje v redu zapelo, ampak bi bile predolge (kar se verjetno lahko zarobi). Čakaj, ga bom zmerila.

Ne sekiraj se kupec, valda ne boš imela nekaj, kar bo za prah nabirat.  Wink Ti, ko si majstor šivanja ga lahko edino malo sama prirediš pa prišparaš nakup.  Tongue Drugače gre itak na licitacije.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #476 : četrtek, 17.01.2013 : 12:47:56 »

No, kar meter v roke - prosim za dolžino hrbta in obseg prsnega koša...sicer moram rečt, da mi ježki niso preveč všeč Tongue, me pa vseeno firbec matra kake so kaj mere Wink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #477 : petek, 18.01.2013 : 11:16:15 »

Včeraj smo imeli pestro, pa sem pozabila. sram

Dolžina hrbta - 38 (brez ovratnika, ta je še 6 cm)
Prsni koš - Kako to izmeriš?  Grin Recimo 50.
Mogoče bo držalo, ker Bine ima 57 in mu je premajhen.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #478 : sobota, 19.01.2013 : 15:11:18 »

Tile kombinezončki zgledajo super, ampak jaz se bojim, da bi bila Sonnyju tako zaprta zadeva preveč neprijetna  Sad. Pri plaščku so mu šle že ohlapne elastike okoli zadnjih tac tako na živce, da smo jih ukinili  Roll Eyes.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #479 : sobota, 19.01.2013 : 18:02:39 »

Tile kombinezončki zgledajo super, ampak jaz se bojim, da bi bila Sonnyju tako zaprta zadeva preveč neprijetna  Sad. Pri plaščku so mu šle že ohlapne elastike okoli zadnjih tac tako na živce, da smo jih ukinili  Roll Eyes.
Pri nas ista scena.  Cool Ko se je pa pojavila Zarja in je treba laufat, se je na elastike čudežno pozabilo. Grin
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines