mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 19:58:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 130216 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #570 : nedelja, 03.11.2013 : 19:19:26 »

Tale s tamalim, ki liže psa, je pa svetovna!  Grin Grin
Lexi, ti pa itak zmagaš s trolo!  Wink Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #571 : nedelja, 03.11.2013 : 19:25:44 »

Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #572 : nedelja, 03.11.2013 : 19:56:42 »

Atijev bend super ste Afro Drugače za definitivno zmaga zlobna buča, ki hoče pojesti Lexi. Grin Grin Grin Uboga uharca Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #573 : nedelja, 03.11.2013 : 20:20:13 »

Wauuuuuuuuuuuu, kaka super duper reportaža Cheesy Afro

Kolk lepih kuŠkov, pa kolk grozovitih ovir mora Lexi prenašat, pa kolk poti prehodit, ja noro, ful ste adrenalinski pri vas Wink bravo

Atijev bend je pa super spešl video naredil, kapo dol, tile se ne hecajo, mojstri Afro
Pa zmeraj bolj močno se mi zdi, da sem ta komad jaz enkrat že slišala in to v intervjuju z bendom na valu 202. A je možno? Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #574 : nedelja, 03.11.2013 : 20:44:45 »

Ful se počutimo pomembno, ker smo del kolaža. Cool Cheesy
Super kolaž, še boljša pa je ta družba v živo.  Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #575 : nedelja, 03.11.2013 : 22:56:06 »

A je možno? Wink
Ne (še) Tongue

Super kolaž, še boljša pa je ta družba v živo.  Wink

Še posebno, ker je to tako redko Roll Eyes  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #576 : nedelja, 03.11.2013 : 23:11:12 »

Hmmm, pol so pa tolk dobri, ali pa jaz tolk vizionarska, da sem jih že kar tam "videla", kako svoj prvenec predstavljajo (sem šla namreč mal poguglat, pa vidim, da je "prvo dete" že na poti) Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #577 : nedelja, 03.11.2013 : 23:24:59 »

Ja, nekaj se matra, da bi ven pokukalo Tongue.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #578 : ponedeljek, 04.11.2013 : 14:59:25 »

Preden mi rava mačke prelevi še v kake slone Shocked...

sej človk ne ve kaj bi rekel. eni si domov navlečejo ene čist čudne živali, pol so pa drugi krivi.  Roll Eyes Huh
kam gre ta svet.  Tongue Evil

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #579 : ponedeljek, 04.11.2013 : 15:01:39 »

rava, imej usmiljenja, na sestanku sem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #580 : ponedeljek, 04.11.2013 : 15:16:24 »

Rava
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #581 : ponedeljek, 04.11.2013 : 15:46:47 »

Ahahahaha, lol
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #582 : ponedeljek, 04.11.2013 : 20:50:08 »

Rava, a ti to po službenem defoltu ali samo sebi in nam za dušo  Roll Eyes Grin Grin Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #583 : ponedeljek, 04.11.2013 : 21:10:47 »

Ko sem brala vaše zgodbe o neprivezanih psih, moram povedat tole: po novem imam jaz na vikendu soseda, kateri pripelje s sabo 75 kg psa, in ta je odvezan non stop  Shocked, leta naokoli in se prav nič ne zaveda, do kje je meja. Ker ne gre ne zlepa in ne zgrda, sem šla zadnjič še enkrat do tega soseda, in ga dobesedno iz srca prosila, in vprašala, če moram še na kolena, da takega psa ne bo imel več odvezanega in da prosim, da ne skače okoli naše brunarice, ker me ga je STRAH! In ga še vprašala, zakaj moram jaz po tanovem v strahu tukaj živet, bolj sem v strahu zaradi Bučka kot zaradi sebe, sedaj še zbežat ne moreva, ko je Buči poškodovan. On pa reče, da naj pridem tja, da se bova s psom spoprijateljila, da potem ne bo več šibal proti meni  Shocked, meni dobesedno pade srce v gate ko ga vidim. Sama imam namreč ubogih 53 kg, in nimam nobenih možnosti proti njemu. Pred časom je tudi že napadel Bučka, ko sva šla mimo njihove hiše na sprehod in je priletel iz dvorišča, tako da je še mene po tleh zbil, Bučita oa davil, da se mu je predal, nato sem jaz zbrala pogum in moč, ko sem videla da je Buči že čist na koncu, in ga s tenisko brcnila direktno v gobec. Na srečo se je pobral. (to sem že opisovala takrat, ko se je to zgodilo) Ta njegov lastnik se tega seveda ne spomne  Angry, in hvali svojega psa da ne bo nič naredil in da je prijazen, da je hodil v šolo in podobno. In da naj enkrat pridem do njih, da mi bo pokazal, da nič ne naredi, kot da je on nek terapevt in bo mene učil katerega psa se naj bojim in katerega ne. Šel je tudi Damjan do njega, da bi se na lep način zmenil, da tak pes res ne more bit odvezan, in da ko se lastnik stran obrne ucvre svojo pot. In pride kar k nam. Po tanovem Buča zapiram direkt v brunarico, ne upam si ga pustit zunaj, kot ga imam včasih na zajli. Saj vem, da Buči daje tisto energijo do drugih psov da ga tako radi napadajo, Pika je čisto druga, kar se tiče tega psa. Ga ignorira in se dela, kot da ga ne vidi-pametna punca ali pa se ga tudi ona boji.

Jaz res ne vem več, kaj naj naredim. Ta človek ima pod palcem toliko denarja, da če se mu bo zdelo, da ga zafrkavam, bi znal tudi on nas zafrkavat nazaj, in to na konkreten način. Res sem obupana. Zadnjič sem hotela  informativno poklicat policijo, kaj narediti v takšnem primeru, ko 75 kilski pes leti za tabo, pa potem nisem. Ker je bil tak lep dan, da si ga nisem hotela uničevati. V glavnem grem na vikend, kjer se želim sporostiti, ampak je to odklenkalo in po tanovem živim v strahu. Res v strahu, bojim se ga, priznam. Resno me ga je strah. Mislim da si nihče ne zasluži tega.  Sad Kaj je tu za narediti?
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #584 : ponedeljek, 04.11.2013 : 21:18:23 »

Rava, a ti to po službenem defoltu ali samo sebi in nam za dušo  Roll Eyes Grin Grin Grin

ko bi za montiranje kuŠkov in muckov hotel kdo kaj plačat, bi bila rava ful hepi, žal pa še noben ni nič nakazal  Sad
tako da je to zato, da se malo razvedri prijazne tete tle na forumu in da se malo učim zraven  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines