mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 09:53:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: "Preverjeno" - Živalska policija
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: "Preverjeno" - Živalska policija  (Prebrano 20354 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lu Lu
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


WWW
« Odgovor #15 : sreda, 07.07.2010 : 07:02:21 »

Kako mene vsakokrat razjezi nedotakljivost VURS-a, pa to je nemogoče; vlado bi menda bilo lažje zamenjat kot direktorico kot najbolj odgovorno in nekatere  (večino ??) njene inšpektorje.. butnglavc
Dol padamo od pohval če naletimo na normalnega inšpektorja z katerim se da normalno sodelovati...

Pa temu MORA enkrat pridet konec.. jezen jezen
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #16 : sreda, 07.07.2010 : 08:36:36 »

Odličen prispevek! bravo
In če ta ne bo (z)ganil ljudi, potem to niso ljudje...
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #17 : sreda, 07.07.2010 : 08:48:20 »

res odlične prispevek
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.299


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #18 : sreda, 07.07.2010 : 09:00:30 »

In če ta ne bo (z)ganil ljudi, potem to niso ljudje...

Zal se bojim, da so se ljudje vceraj sicer zganili in javkali, se cudili, zavijali z ocmi, morda je kdo celo po mizi udaril ... Dvomim pa, da je kdo zamenjal zeleno algasto skledo za vodo z novo, podaljsal ketno, naredil novo zavetje svojemu psu, peljal ketnarja na sprehod ...
Danes je zadeva vec ali manj pozabljana. Odvija se se ponekod na forumih in fb, sicer pa ... vsi ketnarji so se vedno tam, kjer so bili, vsi zanemarjeni so tudi tocno taki, kot so bili, vsi, ki so jim lastniki namenili, da jih bodo zavrgli, bodo se vedno zavrzeni ... In VURS bo vse pocel se vedno tocno tako, kot je pocel do sedaj.

Zal.
Danes je nov dan in za vecino Slovencev so na sporedu ze nove novice.
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #19 : sreda, 07.07.2010 : 09:04:27 »

Kje pa se to prosi in pošlje? Tudi sama bi rada. Hvala za odgovor!

Samoyed lover, jaz sem odtipkala kar "PopTV-Preverjeno" in ko se ti odpre njihova stran, imaš čisto spodaj napisano "Kontakti". Klikneš na to in potem pišeš. LP
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #20 : sreda, 07.07.2010 : 09:19:55 »

groza. dupam da se bo kej premaklno v smeri živalske policije, ker je očitno potreba po le tej velika. Sicer pa moje mnenje: živalska policija nebi bila potrebna če bi  inšpektorji in VURS delovali tak ku treba, ne pa kr neki tenstali tja u tri krasne.
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #21 : sreda, 07.07.2010 : 09:43:08 »

čaki mal..Milena Močilnik-vzrejno dovoljenje...WTF!?!?
sej ne morm vrjet, naš Oto je iz "zavetišča" njenega, pa ma ene posebne psihične motnje, ker je bil prve 4 mesce življenja on vodja tropa v "pesjaku" za mladiče in hoče bit vedno on alfa ne glede na to kdo mu je "konkurenca" , in pomojem ni enega psa od tam ki bi bil čisto "normalen".
in to na isti lokaciji??
bom šla v zelo kratkem času pogledat kako zgleda stvar, ker tole je pa mal..sploh ni besede za opisat
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #22 : sreda, 07.07.2010 : 09:46:02 »

Kolikor vem ima dovoljenje za gojitev = posedovanje več kot 5ih (brez posebnih pogojev) oziroma 10ih psov (s posebnimi pogoji).
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #23 : sreda, 07.07.2010 : 09:52:05 »

Zal se bojim, da so se ljudje vceraj sicer zganili in javkali, se cudili, zavijali z ocmi, morda je kdo celo po mizi udaril ... Dvomim pa, da je kdo zamenjal zeleno algasto skledo za vodo z novo, podaljsal ketno, naredil novo zavetje svojemu psu, peljal ketnarja na sprehod ...
Danes je zadeva vec ali manj pozabljana. Odvija se se ponekod na forumih in fb, sicer pa ... vsi ketnarji so se vedno tam, kjer so bili, vsi zanemarjeni so tudi tocno taki, kot so bili, vsi, ki so jim lastniki namenili, da jih bodo zavrgli, bodo se vedno zavrzeni ... In VURS bo vse pocel se vedno tocno tako, kot je pocel do sedaj.

Zal.
Danes je nov dan in za vecino Slovencev so na sporedu ze nove novice.
Točno tako...  Lips Sealed
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #24 : sreda, 07.07.2010 : 10:03:20 »

Zal se bojim, da so se ljudje vceraj sicer zganili in javkali, se cudili, zavijali z ocmi, morda je kdo celo po mizi udaril ... Dvomim pa, da je kdo zamenjal zeleno algasto skledo za vodo z novo, podaljsal ketno, naredil novo zavetje svojemu psu, peljal ketnarja na sprehod ...
Danes je zadeva vec ali manj pozabljana. Odvija se se ponekod na forumih in fb, sicer pa ... vsi ketnarji so se vedno tam, kjer so bili, vsi zanemarjeni so tudi tocno taki, kot so bili, vsi, ki so jim lastniki namenili, da jih bodo zavrgli, bodo se vedno zavrzeni ... In VURS bo vse pocel se vedno tocno tako, kot je pocel do sedaj.

Zal.
Danes je nov dan in za vecino Slovencev so na sporedu ze nove novice.

Ja glede tega se čisto strinjam, mislim pa vsaj na tiste, ki lahko ukrepajo, Vurs.... (nekako upam)
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #25 : sreda, 07.07.2010 : 10:03:32 »

vsi ketnarji so se vedno tam, kjer so bili, vsi zanemarjeni so tudi tocno taki, kot so bili
Da, poleg prispevkov je potrebno se vse kaj drugega ... toda upanje obstaja, da se bo nas trud le obrestoval. V zadnjem casu smo vsaj enega ketnarja resili z verige, saj se je po nasi prijavi lastnik zmigal, psu naredil pesjak in novo hisico, ga cepil, sedaj pa ima izobrazevalne urice nase "undercover agentke" (sicer njegove zlahte) o ustrezni prehrani in pomenu zadostnega gibanja. Zelo se vesela, saj je bil to zame brezupen primer v gorski vasici bogu za hrbtom ... Trenutno pa se veselim, ker mu lastnik menda talno oblogo v pesjaku menja Wink

No, vsaj ena pozitivna iskrica Smiley Ja, je pa res, da je bilo v to vlozeno veliko dela, cesar pa vecino ljudi ni pripravljeno stroriti. Nazoren prikaz lenobe ljudi: V zadnjih dveh tednih, ko je po Sloveniji zaokrozil nas izredni poziv k prijavljanju mucenja zivali, nas je v zvezi s tem kontaktiralo veliko ljudi. Mene osebno med drugim vsaj trije, ki me osebno poznajo. Razlozila sem jim, katere oblike mucenja so v opisanih primerih prisotne, kam in kako se obrniti, kako spremljati situacijo in ponudila nadaljnjo pomoc. Napisala sem jim maile z dodatnimi napotki in primeri sestavljenih prijav.
Rezultat: 2 od treh mi nista nic sporocila nazaj, niti primera vec omenila (ceprav se pogosto nakljucno srecujemo), ta tretja pa pravi, da bi "raje pocakala name", da bi jaz poslikala situacijo in spisala prijavo, kere "jaz bolj vem, kako se to dala". Tole me razkuri do amena!
Folk si misli, da so najvecji angelcki in heroji, ce mucenje nekomu sporocijo in to je to. Pridobivanje dokazov in pisanje prijav -  ma neeeee, to pa je ze pretezko in terja vec casa ...
Eh ...
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #26 : sreda, 07.07.2010 : 11:24:04 »

Meni je pa "ptička" povedala,da je v zadnjem času toliko prijav,da morajo še naši lokalni inšpektorji hodit v Ljubljano na Vurs pomagat,ker ti ne zmorejo vsega dela.
Tjaša
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #27 : sreda, 07.07.2010 : 15:04:28 »

Zal se bojim, da so se ljudje vceraj sicer zganili in javkali, se cudili, zavijali z ocmi, morda je kdo celo po mizi udaril ... Dvomim pa, da je kdo zamenjal zeleno algasto skledo za vodo z novo, podaljsal ketno, naredil novo zavetje svojemu psu, peljal ketnarja na sprehod ...
Danes je zadeva vec ali manj pozabljana. Odvija se se ponekod na forumih in fb, sicer pa ... vsi ketnarji so se vedno tam, kjer so bili, vsi zanemarjeni so tudi tocno taki, kot so bili, vsi, ki so jim lastniki namenili, da jih bodo zavrgli, bodo se vedno zavrzeni ... In VURS bo vse pocel se vedno tocno tako, kot je pocel do sedaj.

Zal.
Danes je nov dan in za vecino Slovencev so na sporedu ze nove novice.

Na žalost se strinjam z napisanim.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #28 : sreda, 07.07.2010 : 15:20:19 »

čaki mal..Milena Močilnik-vzrejno dovoljenje...WTF!?!?
sej ne morm vrjet, naš Oto je iz "zavetišča" njenega, pa ma ene posebne psihične motnje, ker je bil prve 4 mesce življenja on vodja tropa v "pesjaku" za mladiče in hoče bit vedno on alfa ne glede na to kdo mu je "konkurenca" , in pomojem ni enega psa od tam ki bi bil čisto "normalen".
in to na isti lokaciji??
bom šla v zelo kratkem času pogledat kako zgleda stvar, ker tole je pa mal..sploh ni besede za opisat

naj bi imela vec kot 35 njih trenutno.
Logiran
taramura
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #29 : četrtek, 08.07.2010 : 07:00:02 »

Zal se bojim, da so se ljudje vceraj sicer zganili in javkali, se cudili, zavijali z ocmi, morda je kdo celo po mizi udaril ... Dvomim pa, da je kdo zamenjal zeleno algasto skledo za vodo z novo, podaljsal ketno, naredil novo zavetje svojemu psu, peljal ketnarja na sprehod ...
Danes je zadeva vec ali manj pozabljana. Odvija se se ponekod na forumih in fb, sicer pa ... vsi ketnarji so se vedno tam, kjer so bili, vsi zanemarjeni so tudi tocno taki, kot so bili, vsi, ki so jim lastniki namenili, da jih bodo zavrgli, bodo se vedno zavrzeni ... In VURS bo vse pocel se vedno tocno tako, kot je pocel do sedaj.


Res je. Omejenost ljudi, za bruhat mišljenje in seveda nesprejemanje novih zadev! ljudje rabimo veliko časa, da se znebimo starih navad in sprejmemo nove.. Pse na ketni najdeš v skoraj vsaki vasi, če ne kar v vsaki.
Zadnjič mi je kar pritisk narasel, ko sem poslušala starejšega gospoda, češ kako lepo gre  njegove psu, ki je mimogrede na ketni že celo življenje, je iz zarjavele stare posode za kuhanje in sprehod vid mogoče 1x na pol leta, če sploh!! grr .. in potem se hvali kok ga on lepo hrani in kok ma njegov pes svežo vodo in bla bla bla..
No in potem mu poskušaš razložit na čimbolj prijazen način kaj bi še lahko storil za svojega psa in samo zamahne z roko.. kot da sprehod, druženje s sočlovekom za psa ni omembe vredno.. in se zopet vprašam.. zakaj ima ta človek psa?
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: "Preverjeno" - Živalska policija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines