mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:53:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: "Preverjeno" - Živalska policija
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: "Preverjeno" - Živalska policija  (Prebrano 20331 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #30 : četrtek, 08.07.2010 : 08:23:00 »

naj bi imela vec kot 35 njih trenutno.
sem bla učirej tam jih je precej več kot 35 po moji zelo hitri oceni, tako da ja here we go agein, zganu se pa seveda itak ne bo nobeden dokler jih ne bo spet 370
Logiran
Bono in Vox
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #31 : četrtek, 08.07.2010 : 10:00:40 »

Tule lahko podprete predlog vladi za uvedbo živalske policije: http://www.predlagam.vladi.si/webroot/idea/view/865

Lp.
Logiran
taramura
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 08.07.2010 : 10:06:22 »

Videla.. podprla  Wink
Logiran
Samoyed lover
rad pišem
****
Sporočil: 400


WWW
« Odgovor #33 : četrtek, 08.07.2010 : 11:42:48 »

Podrpla :)Moj komentar je zadnji Smiley Napisala sem tole:

Strinjam se z vsemi tistimi, ki trdite, da je živalaska policija NUJA! Tako majhna država kot smo, pa imamo toliko mučenih živali! Kaj se bo zgodilo čez 20 let, če tega ne bomo uvedli? Smo tako majhni a imamo enake primere kot Amerika, pa je Amerika VELIKO večja! ŽIVALI NAS POTREBUJEJO, TUDI ONE IMAJO ČUSTVA! ŽIVALI SI ZASLUŽIJO PRAVICO IN TO TAKOJ!
Logiran
miši
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 115


WWW
« Odgovor #34 : četrtek, 08.07.2010 : 13:18:12 »

To ni predlog, to je ideja. Sicer sem idejo samo tudi jaz podprla, samo da ne bo zdej se delalo na 100 koncih neusklajeno. Ta predlog ne vsebuje nič konkretnega, se bojim da ga bo VURS ali pa MKGP sesul.
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #35 : četrtek, 08.07.2010 : 13:38:41 »

pa sej u tem je hec..če bi pristojne institucije delovale tako kot treba nebi bilo nobene potrebe po kakršni koli policiji
je pa res da ne delujejo tako kot bi morali
Logiran
miši
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 115


WWW
« Odgovor #36 : četrtek, 08.07.2010 : 15:02:39 »

Ampak poanta je v tem, da s posredovanjem te ideje ne boste nič dosegli. Nekdo je napisal, da bi bilo to fajn, potem so se usuli komentarji stila 'ja, podpiram', in to je to. Predlog nima nobene vsebine in bo povožen, ker mu bo vsebino napisalo ministrstvo (da to že imamo) ali pa VURS (da oni bi itak to dal na občine).
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #37 : petek, 09.07.2010 : 09:28:29 »

Se strinjam z miši, da predlog na vladni strani nima ne repa in ne glave, predvsem mu pa manjka vse tisto, kar bi predlog moral imeti, da bi ga kdo, ki vsaj malo pozna zadeve, resno jemal. Sploh pa ga resno ne bo jemal VURS, MKGP in vlada.

Sama se trenutno ob vseh bombardiranjih pocutim podobno, kot ob bulmastifih, vendar zdaj v drugi smeri:
- pri bulmastifih so nam stranke hotele na vsak nacin uturit hitre spremembe in mi smo se jim uprli,
- zdaj mi tiscimo z istim na vlado - hitro nekaj spremenite!, ni vazno kako in kaj bo potem.

Narobe svet.
Jokati potem, ko bodo sami politiki vse naredili po svoje, bo prepozno.
Logiran

ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #38 : petek, 09.07.2010 : 09:38:21 »

Saj tale predlog je že nekaj časa gor in se meni tudi ni zdel smiseln. Nekaj nakratko in na hitro ter nobenih obrazložitev.
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #39 : ponedeljek, 12.07.2010 : 21:15:50 »

Hm...očitno bi bilo treba na VURS poslati bombo, da bi razgnalo to golazen, ki dopušča, da se dogaja takšna svinjarija v teh naših Butalah. Sicer mi ni nikoli bilo jasno kako je človek lahko tako omejen in krut, da tako ravna z ubogimi živalmi, še manj mi pa gre v glavo, da to dopuščajo ljudje, ki so na položajih in da jih niti malo, niti minimalno ne gane kaj se dogaja s temi reveži. Za bruhat... In mi smo "kao" razvita država v EU.  bruham bruham bruham
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: "Preverjeno" - Živalska policija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines