mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:31:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Pes in stanovanje - nov zakon
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes in stanovanje - nov zakon  (Prebrano 16172 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #30 : petek, 09.07.2010 : 20:55:50 »

 
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #31 : petek, 09.07.2010 : 21:57:40 »

Sprašujem, ker je bilo napisano, da mora biti pes povsod na štriku pa sem se že ustrašla, da sem kaj sfalila oz., da mi je kaj ušlo...
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #32 : ponedeljek, 09.08.2010 : 06:42:28 »

Drugace pa ja, jaz bi tudi koga drugega prej dala uspavat kot pa kateregakoli psa. Ljudje so cel hudic zadnje case...


Jaz bi jih toliko uspavala,da niti sama nevem števila,ker ljudje so bolj neumni in bolj napadalni,kot bilo katera žival.
Saj razumem,da se nekateri bojijo psov,da jih motijo kakci in se zgovarjajo na nevem,kaj vse.
Ne razumem pa tega,da jih bolj moti pasji drek,kot inekcije narkomanov,ki jih najdeš povsod,glaževna,smeti,človeški kakci in nevem,kaj  še vse.
Raje vidim,da stopim v pasji drek,kot na stopim na narkomansko iglo,ker eno se da očistiti drugo pa ne tako enostavno,ko pokasiraš kako bolezen.Sicer pa le to,kar sem prebrala na forumu-brezposelni um je hudičeva delavnica,in take moti vse,ki vidijo vse okoli sebe samo sebe ne.
Logiran
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #33 : sobota, 13.08.2011 : 00:57:28 »

Tudi jaz občasno prespim v bloku in imam zaradi Nera težave,toda le na eni strani hodnika.Na drugi pa imajo skoraj vsi pse.Ena gdč.celo tri,tako,da smo razdeljeni na pasjeljubce in na prepirljivce.Razumem,da se nekdo psa boji,takrat ga imam čisto ob sebi ali uporabim haltytoda grozno me je presenetilo,ko je ženska brcnila Nera.Zanimivo je,da je el zacvilil,toda čez dva dni je renčal na drugo žensko v istem hodniku,ki je prišla iz iste smeri.Odvetnica mi je glede na grožnje katerih sem deležna rekla,da je stanovanje v privatni lasti in dokler je mirno je vseeno koliko psov imam.sama ima tri.No,sicer se pa selim,tam imamo pa drugačne pogoje!
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Pes in stanovanje - nov zakon
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines