piškotki | prijava | informacije - pomoč | cenik za uporabnike | naročilnice | cenik za oglaševalce | splošni pogoji
Domov
mojpes.net
Domov
o psih pasme vzreditelji oglasi za pse galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 20.09.2019 : 20:42:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  PSI iščejo dom  |  Iščemo našega psa / psičko (Moderator: kaja)  |  Tema: Pravila objavljanja oglasov v rubriki Iščemo našega psa / psičko
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pravila objavljanja oglasov v rubriki Iščemo našega psa / psičko  (Prebrano 1737 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator

Spol: Ženska
Sporočil: 33.396

Sijejo zvezdice na nebu ...

« : ponedeljek, 02.08.2010 : 23:39:54 »

1.) izgubil se je pes, mačka ali druga žival

- Oglas lahko objavi vsak posameznik, ki se mu je izgubila žival.
- Obvezno je potrebno navesti podatke (ime, kraj in telefon ali email naslov), lokacijo izgube, čim več podatkov o izgubljeni živali, navesti že izvedene postopke iskanja (obveščena zavetišča, veterinarji, radijske postaje ..., polepljena okolica s plakati ...) in po možnosti dodati fotografijo.
- Če gre za sosedovo, prijateljevo, sodelavčevo, znančevo ... žival, navedemo kontaktne podatke lastnika živali (ime, kraj in telefon ali email naslov) in naš odnos z njim (napišemo: objavljam prošnjo znanca, ki je brez interneta ...).
- Ko je žival najdena, je potrebno temo zaključiti z obvestilom o najdbi.
- Če v temo niso javljeni vsi podatki ali ni odgovorov na vprašanja, je prestavljena v arhiv brez pojasnila, vsekakor pa po treh mesecih od zadnjega javljanja osebe, ki je oddala oglas.

2.) ukradli so psa, mačko ali drugo žival

- Oglas lahko objavi vsak posameznik, ki so mu žival ukradli.
- Obvezno je potrebno navesti podatke (ime, kraj in telefon ali email naslov), če gre za našo žival.
- Če gre za sosedovo, prijateljevo, sodelavčevo, znančevo... žival, navedemo kontaktne podatke lastnika živali (ime, kraj in telefon ali email naslov) in naš odnos z njim (napišemo: objavljam prošnjo znanca, ki je brez interneta ...).
- Med iskanjem živali je potrebno tedensko javljanje o stanju (kje se je žival iskala, kaj je novega ...).
- Ko je žival najdena, je potrebno temo zaključiti z obvestilom o najdbi.
- Če v temo niso javljeni vsi podatki ali ni odgovorov na vprašanja, je prestavljena v arhiv brez pojasnila, vsekakor pa po treh mesecih od zadnjega javljanja osebe, ki je oddala oglas.

5.) žival se išče ali oddaja pod okriljem društva za zaščito živali

- Veljajo vsa pravila, kot je navedeno za posamezno žival v točkah od 1 do 4.
- Ob objavi se dodajo podatki o društvu (naziv društva in kontaktni podatki - email in/ali telefon). V kolikor posreduje podatke o živali le društvo in ne najditelj/lastnik ..., ni potrebno navajati kontakta osebe, pri kateri je žival.

Dodatek:
- Kopiranje oglasov z drugih spletnih strani, email sporočil in podobno, ni dovoljeno, v kolikor niste osebno povezani z osebo, ki oglašuje.
- Člani mojpes.neta (midi, maksi, mega) lahko namesto osebnega imena v kontaktu navedejo mojpes.netovo uporabniško ime ali samo podatek, da je žival pri njih.
- Pravila začnejo veljati od objave naprej.

Objava 2.8.2010

Vsa pravila najdete v rubriki Kajin kotiček - pravila objavljanja.
Tam so mogoča vprašanja in komentarji.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  PSI iščejo dom  |  Iščemo našega psa / psičko (Moderator: kaja)  |  Tema: Pravila objavljanja oglasov v rubriki Iščemo našega psa / psičko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | vzreditelji | oglasi za pse | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | splošni pogoji

2000-2019 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.