mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 15:29:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja miška
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja miška  (Prebrano 21890 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #15 : nedelja, 08.08.2010 : 20:51:36 »

Hvala vsem za dobre želje. Mi se že tako čisto malo lubčkamo doma.  Roll Eyes Kiss
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #16 : nedelja, 08.08.2010 : 20:59:53 »

Oooooo,bonny,čisti cuker nam strežeš tu.... Kiss
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 09.08.2010 : 08:01:25 »

Čestitke bonny za kužiko Smiley. Upam, da se Lola čimprej vključi v vašo družino in preboli izgubo Kiss Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #18 : ponedeljek, 09.08.2010 : 08:07:29 »

Čestitke Bonny, zlati sta, obe Kiss Smiley
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #19 : ponedeljek, 09.08.2010 : 11:41:05 »

Bonny, čestitke Smiley.
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #20 : ponedeljek, 09.08.2010 : 21:55:30 »

Malo poročanja.  Smiley

Lola se grozno razveseli, ko pridem domov. Z Lajko repkata in ni miru.

V zavetišču je bila precej zadržana do mene, sem pričakovala zadržanost tudi tukaj.

 Včeraj sem imela razne obiske, pogledat so namreč prišli novega člana. So dobili jasna navodila. Delamo se, kot da je ni. Pa me je presenetila. Prišla je do vsakega z mahajočim repkom. Se z krožnikom silila v naročje in šnofala kjer je lahko.  Smiley

Neprestano išče pozornost, danes se že cel dan ubada z Lajkino rito in mislim celo, da jo na nek čuden način vabi v igro.  Grin

Mački so ji ql, ko začnejo dirkat ji postane zanimivo. Iz varnostnih razlogov se že dva dni vsi raje premikajo po višje ležečih prostorih.

Danes smo celo popoldne preživeli zunaj, smo malo kosili in tako. V vsem času ji je uspelo, da se ni  niti enkrat vsedla. Nas je treba gledat, da kdo kam ne gre. Sicer pa ji glede na postavo malo aktivnosti ne škodi.  Roll Eyes

Ugibam, da je jedla zraven lastnika, pri mizi seveda. Grozna muka je bila danes, ko je nismo spravili stran, ko smo jedli. Dihala je v nas in mljaskala in pričakovala nekaj. Ni dočakala seveda, ker to se pri nas ne dela in se bo morala navaditi.

Drugače je cela brihta. Točno ve, kako se stvarem streže in z njo ne gre češenj zobat, ko se ona tako odloči.

Malo ji še pustimo, da je trmica, malo se pa znamo tud mi nore naredit in se delamo, kot da ne vemo kaj hoče.  Roll Eyes

Luštno nam je. Smiley
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #21 : ponedeljek, 09.08.2010 : 22:17:21 »

Z malo zamude - cestitke za novo clanico.  Smiley Loli pa za novo familjo.
Uzivajte se naprej.  Kiss
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #22 : torek, 10.08.2010 : 07:38:47 »

Malo ji še pustimo, da je trmica, malo se pa znamo tud mi nore naredit in se delamo, kot da ne vemo kaj hoče.  Roll Eyes
Grin Me veseli, da se je tako hitro aklimatizirala pri vas. Čestitke!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #23 : torek, 10.08.2010 : 08:05:06 »

Čestitke, lepo ji bo pri vas  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #24 : torek, 10.08.2010 : 18:23:32 »

Čudovito! Čestitke, bonny in Lola Kiss Kiss!
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #25 : torek, 10.08.2010 : 18:54:58 »

Čestitke! Lola, sedaj pa samo uživaj.  Wink Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #26 : torek, 10.08.2010 : 22:14:51 »

Čestitke za pikico  Kiss  Naj vas dolgo razveseljuje   Smiley
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #27 : ponedeljek, 16.08.2010 : 13:14:31 »

Lola je brez krožnika, brez šivov in se je zelo sprostila tukaj pri nas. Začeli smo hoditi na sprehode, kjer se pravzaprav drži presneto dobro, glede na to, da sta ji bila ovratnica in povodec neznana do nedavnega. Repek ves čas sprehoda nosi visoko v zraku in miga z njim, kot da ima pahljačo.
Ker je pri nas na "dopustu" še ena psička,bivša  Lajka iz Horjula-zdaj Luna, je tukaj zelo živahno.
Kljub temu, se vse razumejo, Lola bi si rada naše babe malo podredila, pa ji ne uspeva najbolje. Wink

V tej gneči je nehala čakat gospoda, sproščeno zadrema kjerkoli, tudi zunaj, ugotovila je, da se vedno vrnemo, ko kam gremo, pa tudi zgubila je že kakšen kg ali dva. Roll Eyes

V določenih situacijah ji  še zna biti neprijetno in postane nepredvidljiva, ampak smo se naučili, da to pokaže in ji zagotovimo mir. Prav tako smo jo že naučili, da nam tudi ona da mir, ko pa je res dovolj.  Roll Eyes

Drži se me ko klop, ko ugotovi, da je kakšna situacija nevarna zame (kar seveda ni ampak si ona to domišlja) me brani pred vsem hudim.  Smiley

Na sprehodu ne pustim, da šnofa druge ljudi in živali, kot tudi ne pustim, da bi kdo šnofal njo. Glede drugega imamo zadnje dneve kar mir, ko hodiva na sprehod dva s tremi psi. Wink

Iz plašne nezaupljive psičke se spreminja v zadovoljno babiko in se seveda vsak dan afna z kakšnimi novimi podvigi. Wink

Lepo nam je z njo, in kaže da je tudi njej lepo z nami. Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #28 : ponedeljek, 16.08.2010 : 13:20:31 »

Kako lepo je to prebrati. Uživajte še naprej! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #29 : ponedeljek, 16.08.2010 : 14:59:14 »

Super ste!  Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja miška
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines