mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:14:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Stroški s psom
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stroški s psom  (Prebrano 19279 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #30 : sreda, 11.08.2010 : 12:54:31 »

  (sram) Grin Grin Grin

(No, ker je šlo ravno za "pridelek" mojega, redno razglistenega in ohinsploh tretiranega psa, sem še nekako preživela. Ko sem pobirala "pridelek" psov "neznanega izvora" s klinike, sem pa pri tem delu nadvse vestno Tongue uporabljala rokavice... Ziher je ziher. Tongue)
Logiran
PaAnja
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #31 : sreda, 11.08.2010 : 13:51:13 »

 bruham
Ok, punce jaz, ko sem z dvorišča pospravljala sem z lopato za sneg kidat, pa še tisto ni blo za moj želodec  Cheesy. Ampak, vidim, da bi si psa lahko privoščila, za sposodit bi se že našlo kje. Me je v bistvu skrbelo samo to, da ne vem, kako, a mate kakšno bogastvo v štumfu ali pa skrajno razumevajoče sorodstvo in kako naj jaz uboga reva še za psa nabiram. In res ne bi izpadla neodgovorna, a ne. Zdaj pa v lov za pasmo (mam ožje tri kandidate že) in bomo videli, kaj in kako Cheesy.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #32 : sreda, 11.08.2010 : 14:09:36 »

Ja, vsi smo bogati in vozimo tabolse avtomobile, take, da ti vsake toliko noter vlomijo, da o zlahti ne govorim, sami politiki, po besedah ne denarnici  Grin Kaj pa vem, znajdes se ce je kaj vecjega. Sam moras sebe toliko poznati, ce si se sposoben odreci in znajti, ce pride do vecjih zneskov. Ce ti je ze v startu skoda denarja za psa, potem raje ne imeti zivali.
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 11.08.2010 : 17:10:48 »

Če izbereš kakšnega iz zavetišča, ti pa "ostane" denarja lahko celo za celoletno oskrbo ljubljenčka, ki te bo imel enako rad.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #34 : sreda, 11.08.2010 : 20:16:04 »

joj, ne mi o vrečkaj za iztrebke, nas rešuje, da večino opravljajo potrebo na dvorišču doma in to pol pobiramo z lopatko, drugače bi bila še večja kriza.
Logiran
PaAnja
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #35 : sreda, 11.08.2010 : 21:07:54 »

Zavetiški pes je tudi opcija. Ampak, ker bi se morda resno ukvarjala s šolanjem in kakšnimi tekmovanji, me vleče bolj med nemške ovčarje, maline ipd. Če pa ta želja popusti, bi bil pa kakšen horjulski Mičo seveda prvi na seznamu Smiley.
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #36 : četrtek, 12.08.2010 : 23:18:40 »

Tudi med posvojenimi najdeš talente. Je pa potem odvisno, na katero šolanje ciljaš in če je slučajno pogoj rodovnik (o čemer nimam pojma).

O vrečkah. Pri nas smo šparovni z vsem, za kar presodim, da ne vpliva na kvaliteto življenja. Kot sem že omenila, preverjeno je psu čisto ok polovica rabljenega kavča in deka z malo vonja po ljudeh (ki ga menda nikoli čisto ne spereš). Enako šparovna sem z vrečkami. Tiste, v katerih sem prinesla domov korenje in breskve in se itak nabirajo v nenormalnih količinah, gladko "recikliram" na sprehodih. Pač preverim, da ni kje zluknjana, ali pa uporabim dve.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #37 : četrtek, 12.08.2010 : 23:39:09 »

Enako šparovna sem z vrečkami. Tiste, v katerih sem prinesla domov korenje in breskve in se itak nabirajo v nenormalnih količinah, gladko "recikliram" na sprehodih. Pač preverim, da ni kje zluknjana, ali pa uporabim dve.

Jaz sem še sorodnike in prijatelje naprosila, da jih zbirajo zame. Tega se res nabere ogromno. Shocked Drugih vrečk za iztrebke skoraj ni treba kupiti...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #38 : petek, 13.08.2010 : 07:24:35 »

Jaz v štacuni izgledam kot vesoljec, ker zavračam plastične vrečke na blagajni in tudi (skoraj) vso zelenjavo in sadje zložim v eno plastično vrečko in potem gor napopam en kup tistih kod s ceno. Včasih se moram sicer skregat s prodajalkami, ki trdijo, da je to proti pravilom in da moram dat vse v ločene vrečke, ampak na koncu vedno odnesem domov v eni  Cool.
Vse to pa zato, ker moj noče pobirat drekcev v teh vrečkah, ker se mu gravža bruham bruham Hoče take, kjer se nič skoz ne vidi, kaj pobiraš (najraje tiste temno zelene), tako da vrečke redno kupujemo Undecided

Včeraj za 11.62  Azn pevka kg težkega psa cepljenje proti steklini in čiščenje vrečk 34 EUR. Čaka nas še cepljenje proti kužnim čez tri tedne.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Stroški s psom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines