mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 16:20:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Silver  (Prebrano 179560 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« : torek, 17.08.2010 : 11:45:33 »

Silver vas vse lepo pozdravlja.

Bom kar nekaj slikc nalimala, od včeraj, ko je bila revca še čist frišna in ponižna.

Za dobrodošlico jo je takoj pri vratih napadel Štrumf. Ni zgledalo bohve kaj, punca se je dobro znašla in čez par trenutkov sta se že normalno ovohavala.


Tukaj je bil še malo hud, potem pa mu je punca postala všeč.


Zatem je bilo vse OK in jo je samo še osvajal. Ampak....ko sem si ogledala posnetek prvega srečanja pa...moram reči da je bilo grdo in če bi punca narobe odreagirala bi bile luknje. Mi je srce padlo v hlače in moram reči - ne Štrumf še ni za zrel objavo v Novicah. Žal.

No ostale babe so si jo lepo ovohale, potem pa se je začelo spoznavanje z vsako posebej. po pričakovanju sta se najlepše ujeli z Laki, spoznavanje je pa zgledalo takole:









Daisy je bila malo nataknjena, pa se je potolažila, ko je dobila dodatni sprehodek s tanovo. Brine potem, ko jo je pošteno ovohala ni več prav dosti zanimala, Beti pa se grdo drži in hodi po prstih, kot se za šefico spodobi - Silver pa se ji spoštljivo umika in jo uboga samo da z brko pomiga. Pametna punca.

Kakšni so prvi vtisi? Simpatična, prijazna,  pametna. Zelo pozorna na okolico - kje so naše mačke je odkrila takoj, ko je opravila formalnosti z bodočimi kolegicami (Štrumf tega ni odkril do danes!) - pa ji potem, ko so ji pokazale, da jo ne marajo, niso bile več zanimive. Previdna, malce zadržana, ampak ne zares plašna - ne reagira panično (no doslej še ni, pa menim da tudi ne bo). Radovedna in stikljiva, tudi krade dokaj spretno, a bo morala še precej vaditi, da bo dosegla spretnost kakšne Daisy. Pokojne tatinske kraljice  Alice pa itak dosegel ne bo nihče.

Ampak sem se že danes zjutraj pritožila. Kaj se pa to pravi, tam gor na hribu ste jo reklamirali kot pevski talent. Tisto, kar je spravila iz sebe ko smo jo zaprli v boks je bilo pa  vreščanje, ne pa petje. Vzamem nazaj. Res zna tudi jodlati, zavijati in prepevati kot se za haskiča tudi spodobi. Očitno jo je minila trema.

O tem, kako je zgledala veža ko sem prišla domov pa kdaj drugič. Definitivno bo šla punca v boks vedno, kadar bodo sami doma. Amen. Pa čeprav so bili za razdejanje krivi vsaj trije lumpi.




Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1 : torek, 17.08.2010 : 12:21:34 »

O super! Cheesy

Uživaj Silver, dolgčas ti ne bo Smiley
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2 : torek, 17.08.2010 : 12:23:39 »

O, Lanabela, pri vas je pestro Cheesy
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3 : torek, 17.08.2010 : 12:45:24 »

Čestitke  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4 : torek, 17.08.2010 : 13:27:47 »

Čestitke - četrta slikica pa pove več kot 100 besed!!
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #5 : torek, 17.08.2010 : 14:16:14 »

O, super Silver. Dobro družbo si si izbrala. Wink Čestitke za novega člana.  Kiss
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #6 : torek, 17.08.2010 : 14:51:53 »

Hehe, super za novo clanico krdela.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #7 : torek, 17.08.2010 : 14:55:06 »

Hvala za čestitke, punca je res super.
Eni debelo uro sva česali ven mrtvo dlako, žal ni šlo po nobeni bližnjici v obliki  takih ali drugačnih krtač, je bilo treba prečesat cm po cm. Silver je v maltretiranju prav uživala in bivšega lastnika je lahko res sram - očitno jo ni prečesal niti enkrat
samkrat. Še na to, da se ne pusti česat (silno pogost izgovor lastnikov zanemarjenih samojedov) se ne bi mogel zgovarjat. Moram pa pohvaliti punce iz Horjula - ni bilo več niti ene same (žive) bolhe, pa jih je moralo res mrgoleti. Se fejst pozna na dlaki.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #8 : torek, 17.08.2010 : 15:01:13 »

O Lanabela čestitam in dobrodošla v svetu huskičev Cheesy  Grin Cheesy
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #9 : torek, 17.08.2010 : 16:29:58 »

Hehe, Silverka, fajn tropek si si izbrala. Cheesy Čestitke!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #10 : torek, 17.08.2010 : 17:21:29 »

Čestitam za novo pevko v družini Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #11 : torek, 17.08.2010 : 17:50:44 »

Čestitke  Cheesy  Krasna kompanija ste  Kiss 
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #12 : torek, 17.08.2010 : 18:05:24 »

oo, superca čestitke tudi iz moje strani, tebi, tvojim princeskam,Štrumfeku in še posebej Silver Smiley
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #13 : torek, 17.08.2010 : 19:35:12 »

Čestitke tudi od nas Smiley. A bo kej na agility prišla, da jo spoznamo pevka? Nas sicer do konca avgusta zdaj ne bo, ker odhajamo na dopust, ampak potem bomo pa spet bolj pridno hodili...
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #14 : torek, 17.08.2010 : 20:01:08 »

Tudi mi čestitamo in se veselimo z vami! Cheesy Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines