mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 15:32:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Silver  (Prebrano 181616 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #855 : petek, 29.08.2014 : 21:23:12 »

Saj ni čist naša, jst samo poročam....
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #856 : sreda, 24.09.2014 : 19:50:40 »

Joži je končno uspela narediti dovolj škode, da se je šef odločil: punca mora v šolo. Ker je šef skrajno potrpežljiv, sploh kadar uničeni predmeti niso njegovi, je morala narediti kar nekaj škode, preden je sploh opazil, da res nekaj  ni v redu in da ima Joži res težave, kadar ga ni doma.
Na spodnjih slikah je ovekovečena njena prva žrtev, šefova očala. potem je raztrgala tapison v mamini veži, spraskala nekaj njenih vrat, uničila lončnice od šefice...........ko je načela šefovo dirkalno kolo je bilo že čisto blizu...demontiran (vključen) zvočnik pa je bil kapljica čez rob.
Na čisto spodnji sliki pa je mamina pogrizena radirka. Posebnost te male žrtvice pa je, da jo je Joži zmaknila silno spretno - skočila je na mizo, stikala po predalčku, radirko slekla iz ovojčka in jo uporabila za čikgumi - tik za hrbtom mame, ki je zraven gledala TV. Ko se je mama vendarle obrnila okrog, pa jo je kleptomanka z radirko bliskovito pocvirnala v spodnji štuk, skrila radirko pod povštr in potem povsem nedolžno ležala na svojem kavču.

[slika je izbrisana]
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #857 : sreda, 24.09.2014 : 20:02:31 »

 Cheesy Cheesy
Ampak ksihtek pa res taaakoooo nedolžen dela...  Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #858 : sreda, 24.09.2014 : 22:20:17 »

Tale je pa taprava za našega Mižija Grin Grin Grin
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #859 : sreda, 24.09.2014 : 23:44:54 »

A dej no, jaz sem morala prav očala gor dat, da sem vidla očala z ( čist miceno ) dodano vrednostjo in en čist miiiičken pogriženo radirko Cool
Mal ji je dolgčas Roll Eyes
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #860 : četrtek, 25.09.2014 : 11:40:05 »

Ha, to so bile tiste tamajhne žrtvice, ki so ohranile svojo uporabnost, tako da smo jih lahko slikali še nekaj tednov po "uporabi". Raztrgan tapison je zgledal veliko bolj impresivno - kakšne tri kvadrate natrgano na nekaj decimeterske krpice, a je bil vmes kosovni....Vrata, spraskana do višine 1m je šef tudi že popravil, lončnice so šle v tarjavo kanto, pri kolesu so jo zasačili prej, preden se je poznalo, zvočnika pa šef noče pokazat sploh. Od pokradenih in pod povštr skritih stvari (nogavice, copate...) je preživela samo radirka.
In ne, to na žalost ni zabava za preganjanje dolgčasa, punco daje huda ločitvena tesnoba. Ne pomaga niti prisotnost mame ali kakšnega drugega od domačih, niti mačka. Ne prenese omejitve - dokler lahko kroži po celi bajti še nekako gre (čeprav je tudi to kroženje v bistvo prisiljeno vedenje) če se jo omeji na en ali dva prostora pa zapaničari. Tudi lastnika sta rabila karnekaj časa, da sta dojela da dejansko gre za težavo in ne za zabavno preganjanje dolgega časa.
Pred kratkjim je šefica šla na obisk k žlahti, Joži je šla z njo obiskat sotrpina Ceneta. babe so šle v bajto na kofe, Joži pa so dali v Cenetov luksuzni pesjak, prepročani, da se bo zabavala (več nadstropij, igrače...). Preden je bila kava kuhana, so že videli Jožico kako paradira okrog hiše. Ok, jo je šefica slabo zaprla, so rekli, jo dali nazaj in skrbno zapahnili oba zapaha. Pa je bila zunaj enako hitro kot prvič in se kar sama odpravila proti domu. Takrat se sicer ni zgodilo nič, saj so jo takoj poklicali nazaj, so se pa posledice pokazale naslednji dan - spet se je bala povodca in se ni pustila pripeti.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #861 : petek, 26.09.2014 : 11:10:35 »

O ti kriza Undecided
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #862 : petek, 26.09.2014 : 11:41:41 »

Stiskamo pesti, da boste s skupnimi močmi našli način, da tole rešite.
 Kiss Kiss
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #863 : petek, 26.09.2014 : 15:34:42 »

Eh, buča zmešana, no  Sad
Joži, nehi ga srat Kiss
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #864 : petek, 26.09.2014 : 17:45:52 »

Zdaj, ko je tudi lastnik ugotovil, da njeno tekanje med prostori ni rekreacija in delanje škode ni zabava ampak sproščanje hudega stresa bo menda že šlo. Saj obstaja več načinov zdravljenje, če ne bodo našli primernega v šoli, bomo pa sami kaj pogruntali. Kadar je prisoten eden od lastnikov je pa super duper pridna in ubogljiva.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #865 : petek, 26.09.2014 : 17:55:53 »

Sej vem, da se čudno sliši, ampak jaz sem prav vesela, da se tole ve. Ker tolikokrat, kot slišim... da ja, zakaj pa ta še ni oddana, ja pol jo pa kr mejte itd..... kljub temu, da za vsakega povemo, kot smo zanjo tudi, kaj jih daje v resnici... skratka, prav vesela sem, ko kdo potrdi, da težave so  Tongue.
Logiran

Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #866 : petek, 03.10.2014 : 09:32:21 »

Tale je pa skor "copy paste" od moje MONI....še podobni sta si ful, pa ljubezen do očal imata
 tudi skupno :-))
 Moni je nehala z demoliranjem....(ok, če pustim vrečo za smeti na vogalu od bajte, da bi jo kasneje
 odnesla do kante, sem sama kriva :-)...ampak zahteva, da se "držim reda"....da prihajam domov
 tako, kot je treba Smiley  da ne zamujam po nepotrebnem, skratka, da so zadeve pošlihtane. Čim
 ga kej "lomim", mi da vedeti...   :-)
 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #867 : petek, 03.10.2014 : 12:13:21 »

Ne ga lomt, pa bo vse ok, a ne   Tongue
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #868 : petek, 03.10.2014 : 17:26:24 »

Težave so, a so obvladljive in z nekaj sreče in veliko časa tudi ozdravljive. Vendar pa so težave pzdravljive samo, če se lastnik zaveda, da težava obstaja.
Sicer pa gre Jožici v šoli dobro, lastnika ponosno poročata, da je med tapridnimi. Tudi nove škode zaenkrat ni naredila, pa precej se je umirila. Edina resna nevarnost sedaj je ta, da bosta lastnika postala nestrpna in uporabila katero od CM metod, ki jima jih reklamirajo vsevedni prijatelji.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #869 : petek, 03.10.2014 : 17:29:09 »

Tudi Silverca zna narediti kar konkretno škodo (in samojedke tudi), ampak je velika razlika, ali pes dela škodo zato, ker je to zanj inovativna zabava ali pa zaradi stiske.
Logiran
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines