mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 07:21:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Silver  (Prebrano 179661 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #885 : četrtek, 12.02.2015 : 01:21:27 »

Mimogrede, prej sem pozabila vprašat: a Laki to še vedno čuva tistega medveda zaradi katerega ji Silver nagaja?
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #886 : četrtek, 12.02.2015 : 12:51:34 »

Mama F, naj te ne skrbi. Tečnež je dobil samo tisto kar je rabil - namreč...kot ponavadi je pobegnil lastnikom in kot ponavadi je težil psicam. Laki se ni ljubilo in je šla stran, Silver revca je pa na špagi pa ni mogla dovolj daleč. Niti dlakce ni imel poslinjene, se je pa iz tečneža v hipu prelevil v pridnega kuŠka, ki je lepo pridno capljal z njima tistih nekaj sto metrov do lastnikov. Pa ne skrbi, ko bo naslednjič ušel, bo enako tečen kot prej. taka šola sicer hitro deluje, a se tudi hitro pozabi.

Roko bi ji bil verjetno zelo fouš, če se ne bi smel pridružiti (tisto v snegu je bil nekoč davno po vsej verjetnosti en konc od zajca)

Hvala za pohvale. Večino fotk je naredil Rok.

Neko: seveda, to je še vedno isti medvedek, s katerim je včasih dražila Silverco. samo da ga zdaj bolj pazi in buh ne daj, da bi ga Silver samo pogledala.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #887 : nedelja, 08.03.2015 : 19:28:09 »

Veleslavna Silverca zabava tudi Kanadčane:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=STKXGfRFxPA
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #888 : nedelja, 08.03.2015 : 19:54:57 »

Hahha, super. Silver dela take face zraven, da je ne moreš nehat gledat. Cheesy

Laki in medo sta pa res posrečena kombinacija. Kam pa drugače medveda skrije, ko ga nima s sabo? Ima skrivališče, ali ga le kje odloži? Pa ga le Silverci ne pusti, ali tudi ostale pse/ljudi blokira?
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #889 : nedelja, 08.03.2015 : 20:02:13 »

Laki zjutraj prinese medvedka meni, da ga dam na polico, zvečer (ali kadar se ji pač zahoče) ga gre pa iskat. Včasih ga nese tudi pod stopnice, kjer je njen "brlog" kamor silver ne hodi. Brani ga samo pred Silverco, drugi psi ga niti ne vidijo ne, predvidevam pa, da ga tudi drugim ne bi pustila. Ljudem ga pusti, ampak budno pazi, kam ga bo kdo dal.
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #890 : nedelja, 08.03.2015 : 20:13:38 »

Zelo zanimivo.
In to, da ga tebi prinese v varstvo je očitno velika gesta zaupanja.  Kiss

Je to, kar Laki počne, pogost pojav pri psicah, ali je to prej izjema?
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #891 : nedelja, 08.03.2015 : 22:21:49 »

Bravo, Silverca, svetska zvezda! bravo
Zadnji cas je, da si nabavimo tolele napravo in poskusimo, ce deluje tudi na nasih stvarnikih, hehe...  Afro
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #892 : ponedeljek, 09.03.2015 : 12:08:42 »

neko: ja kar se tega tiče sta si Laki in Silver čisto nasprotje. Laki je že po naravi zaupljiva do vseh ljudi in zaupa vsakomur, dokler ta ne zlorabi njenega zaupanja. Kot delovna psica pa je navajena z ljudmi tudi sodelovati. Silver je po naravi sumnjičave sorte in zaupa človeku šele, ko se prepriča, da si ta to zasluži. Laki recimo tisto kar najde prinese pokazat, Silver pa čimprej skrije na varno. laki bo igračo prinesla da se bomo igrali z njo, Silver jo bo pa odnesla čimdlje stran in jo potem čimhitreje uničila.

Take ninike kot je od Laki medvedek imajo psi ne glede na spol. Jaz jih sicer nisem videla veliko (igrače, ki jih imajo navidezno breje psice za mladiče ne štejejo), so pa. Od mojih psic je imela nekaj podobnega Brina, ki ni mogla mirno spati, če ni imela kakšne knjige, iz katere je pred spanjem počasi prežvečila eno stran, potem pa zaspala z glavo na knjigi. Ni bila dobra vsaka knjiga, morala je biti stara in polna zanimivih vonjav. Kar pomeni najboljša iz knjižnice, po možnosti s pasjo vsebino (sem jih morala nadomestiti knjižnici kar nekaj). Potem je dobila svoj (močno rabljen) telefonski imenik in knjige so bile varne. tudi od Laki medvedek mora imeti (oziroma je moral nekoč imeti) polno zanimivih vonjev, saj ga je verjetno igubil otročiček iz vozička.

aleksandrak: od vseh naših psic pri tem uživa samo Silver (pa sosedova mačka je imela tovrstno masažo tudi zelo rada). Druge so samo potrpele in čakale kdaj bo konec.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #893 : ponedeljek, 09.03.2015 : 14:48:00 »


Carica Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #894 : ponedeljek, 09.03.2015 : 16:50:52 »

Lanabela, hvala za opis in razlago. Sama še nisem imela priložnosti česa podobnega opazovati, mi je pa zelo zanimivo kolikšen del svojih osebnosti pokažejo s takimi gestami oz. kapricami. Pravzaprav nasploh z odnosom do stvari. Smiley Če se mene vpraša, se določene karakterne stvari že po stilu hoje lahko razbere.

Tole s knjigo pa zmaga... Kar vidim tvojo na novo pridobljeno pasjo knjižnico, z misteriozno izginulimi posameznimi stranmi.
Še sreča, da so knjige bile nadomestljive. Pri kakih originalnih antičnih izdajah te po moje v knjižnici ne bi več lepo gledali. Tongue

Glede na to, kako si opisala situacije, verjamem da potem ta fiksacija ni vezana na spol oz. hormone. Saj pri nas je tudi cel žur, ko se pojavijo recimo čevlji obiskov, predvsem ta zimski, ki so visoki in dobro držijo aromo. Je treba takoj glavo noter vtaknit in po možnosti cele ure zraven ždet in se valjat po njih. Včasih potem srečaš čevelj, ki hodi okoli na štirih tacah... Roll Eyes
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #895 : nedelja, 28.06.2015 : 20:26:43 »

Na, pa naj bo po dolgem času še en posnetek od Silverce (in Laki), ki packata po lužah:
http://youtu.be/2Rkf-GaCPgw
Sicer se Silverca še ni povsem pobrala od šoka ko se je v NJENO bajto vrinila voUkulja, ampak veselja nad blatom in lužami si pa vseeno ne pusti vzeti.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #896 : nedelja, 28.06.2015 : 22:22:54 »

O, kristusovegate 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #897 : nedelja, 28.06.2015 : 22:57:03 »



Če je pa še kdo bolj odpiljen kot tale Silverca ljubezen, pa tudi ne vem Grin Kako se ona kar vleže v lužo, jao Grin

Faci, direkt za na pasjo razstavo sta opremljeni Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #898 : ponedeljek, 29.06.2015 : 05:53:15 »

Silverci je jasno, da so blatne kopeli top za ohranjanje mladostnega look-a in preventiva pri artritisu...  pevka
 ljubezen
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #899 : ponedeljek, 29.06.2015 : 10:47:22 »

OMG, to pa je blatna kopel, Silverca pa res uživa! Cheesy Grin
Logiran
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines