mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:43:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Silver  (Prebrano 179039 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #15 : torek, 17.08.2010 : 21:38:18 »

Olala  Cheesy, čestitke tudi od nas.

Sem kar poskočila, ko sem zagledala kdo je temo odprl.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #16 : torek, 17.08.2010 : 22:12:05 »

Sem kar poskočila, ko sem zagledala kdo je temo odprl.
Hehe, enako.
Cestitke!
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #17 : sreda, 18.08.2010 : 07:05:39 »

O Silver! Tebi se je pa vkrompirilo  Smiley !
Čestitke in uživajte!
lp ostržkovi
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #18 : sreda, 18.08.2010 : 07:42:16 »

Vkrompirilo, prav res, ja! Grin
Super mamo si dobila, Silverca. Zdej pa pridna bod in uživaj Kiss!
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #19 : sreda, 18.08.2010 : 11:59:34 »

Cestitke za novo clanico Cheesy
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #20 : sreda, 18.08.2010 : 12:19:13 »

Madonca, v letošnje leto prav paše ena taka fejst novica bravo
Slike spoznavanja pa so enkratne, so se mi prav mravljinci sprehajali po hrbtu.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #21 : sreda, 18.08.2010 : 13:11:27 »

Veseli, veseli za vas Cheesy Čestitke! Smiley
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #22 : sreda, 18.08.2010 : 13:27:24 »

He, he, tudi meni se je vkrompirilo! Silverca je zanimiva in zabavna da je kaj. Včeraj je med stikanjem odkrila zaboj s pozabljenimi pasjimi igračami. Najbolj obetavne si je nanosila na taumazan kovter (ki se načeloma uporablja zato, da na njem ležijo blatnaste psice dokler se ne posušijo, pa si ga je prisvojila). Potem se je lotila preizkušanja:


 
Cufe se je hitro naveličala.

 Piskajoče kure pa ne:



Ko pišuke nikakor ni mogla vzeti ven, je piskala z nogo in zraven prepevala:



Za crknt, res.

Ima fetiš na čevlje - kar sicer ni nič posebnega, tudi Brina je hud fetišist in težko zaspi če nima glave na najbolj smrdljivem  čevlju, pa Daisy skriva čevlje, zato da jih potem "slučajno" najde  ravno med kosilom, ko se jih da zamenjat za najboljše priboljške, Laki pa jo oponaša - samo gospa huskica je mimogrede pobrala ven vse vezalke....In medtem ko samojedke od ostalih oblačil kradejo samo štumfe in spodnjice, ta packa jemlje vse, kar je obleki podobnega. Tako da bomo morali spet pospravljati, tako kot takrat, ko imamo mladičke.
 
Koliko se je vkrompirilo Silver bomo pa še videli. Življenje v takem močnem krdelu ni preprosta zadeva. Sicer se zabavajo in jim nikoli ni dolgčas, a je vseeno zahtevno in stresno in nikakor ni primerno za vsakega psa. Mora bit kar močan karakter in včasih imam kar slabo vest, ko vključim kakšnega novega...Moji cucki žal še ne znajo brati in tako niso predelali sodobnih teorij, po katerih psi niso krdelne živali, niso dominantni in če jih že prisilimo živeti v skupini, potem nimajo herarhije. Betka je šefica, ki jo je treba ubogat, pa tud če si haskič. To je Silver že ugotovila. Štrumf je pa tazadnja luknca, in bo to tudi ostal - kar je ugotovil prav danes, ko je poskusil ponovno ustrahovat tanovo. Sicer jo je glih za ene pol Štrumfa, ampak ko se je postavila na tazadnje noge, stegnila tasprednje od sebe, pokazala zobe in grdo zarenčala, je postal čist majhen. Revež. Sam žal mi je da nisem slikala, še nikoli nikdar nisem videla psa da bi grozil na tak način. Samojedke ji pa ne nasedejo, pa če se še tako trudi.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #23 : sreda, 18.08.2010 : 15:31:40 »

Očitno imajo vsi haskiči fetiš na piskajoče zadeve.

Res sem vesela za tale izbor. Upam, da se kaj srečamo na polju.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #24 : četrtek, 19.08.2010 : 08:17:31 »

Lanabela, čestitke tebi in Silver  Smiley res ste en krasen polarni trop  Kiss te res občudujem, da tole vse folgaš na tak način, da ti ni nič težko  Cool Cool
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #25 : četrtek, 19.08.2010 : 16:18:27 »

Tudi jaz rada berem, sploh da vidim kako funkcionirajo ljudje ki imajo lepo poslihtana krdelca vec psov doma.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #26 : petek, 20.08.2010 : 11:01:16 »

Silverca je dosegla svoj prvi večji uspeh - Štrumfa je spodrinila iz njegovega najljubšega mesta:


Rok si je nabavil čepke za ušesa, ker zjutraj, ko grem jaz od doma on bi pa še lahko spal Silver vrešči v kletki. Vendar so delovali samo eno jutro. Potem so storili žalostni konec - Silver jih je pojedla.

Alba, na polju se bomo prej ali slej srečali, čeprav se vidve držita bolj na trzinski strani, mi pa na domžalski. Na agility jo bom tudi pripeljala, samo najprej mora obvladati tek ob kolesu skupaj z Laki. Sama že za silo obvlada, kako se obneseta skupaj, moram pa še poskusiti. Včasih sam vzameš začetnika in ga daš skupaj s tistim ki obvlada in se pelješ, včasih je treba pa prej malo trenirat.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #27 : petek, 20.08.2010 : 11:24:34 »

Jaz se jo že prav veselim spoznat, ko bo pripravljena seveda, da pride na agi Smiley. Je pa že na slikah en taka faca, hihi  Grin.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #28 : petek, 20.08.2010 : 12:12:22 »

Potem so storili žalostni konec - Silver jih je pojedla.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #29 : petek, 20.08.2010 : 12:14:31 »

Tolk jo stradaš, da mora čepke jest  Shocked Shocked Shocked
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines