mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 22:06:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: težave z lulanjem v stanovanju
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: težave z lulanjem v stanovanju  (Prebrano 61264 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rastalove
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #75 : nedelja, 09.03.2008 : 19:53:24 »

Hey McKruster!

Hvala, se vsi zelo trudimo  Tongue Vedno smo v veži, wcju in kuhinji (v dnevno nažalost še nima vstopa zaradi parketa  Undecided ) in imamo svoj kotiček za lulanje.

Sicer pa smo bli danes dve urci zunaj in mali je ponorel Wink Divjal je po sončku in travi, brez problemov opravil potrebe  Grin divjal za žogco in se privajal povodca. Tosh je car  Cool !

Lepo noč, rasta
Logiran
alenka66
novinec
*
Sporočil: 34


« Odgovor #76 : sreda, 02.04.2008 : 06:59:04 »

Mi smo prinesli domov psičko majhne rasti, a je bila stara 8 tednov. Dober mesec sem jo na dve uri peljala ven na travo, da je opravila, kar je pač morala. Pri dobrih treh mesecih je bila naša Mimi čista. Nam se s pleničkami žal ni obneslo, jih je trgala in lužice so bile zelo redke, kljub temu, da sem jih pokapala z nekimi kapljicami, da sem skakala od navdušenja,... Pesek, ha, ha, tega je jedla.
No, vi boste imeli vsaj lepše vreme, mi smo zmrzovali zunaj čez zimo  Wink. So pa prehitro minile te drobne skrbi. Sedaj je že prava babnica (5 mesecev in 3,6 kg).
Logiran
m!55y
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #77 : četrtek, 17.04.2008 : 15:17:16 »

Mi pa imamo problem da psička zadržuje ko je zunaj.. Tudi do pet ur. In potem prvo ko pride v stanovanje se polula in pokaka. Stara je 9 tednov. Če ji na travo nastavim polulan papir nič ne pomaga. Zunaj nikoli ne opravi potrebe.
Logiran
m!55y
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #78 : četrtek, 17.04.2008 : 15:33:00 »

Lahko mogoče kdo svetuje kaj naj naredimo? Ker zdaj zunaj z njo stojimo in čakamo pa nikoli nič. Vedno vse v stanovanju
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #79 : četrtek, 17.04.2008 : 18:30:15 »

Ne stati in čakati Shocked Sprehajati se je treba in psička naj pač volja in raziskuje, gotovo bo tudi opravila svoje. In potem ne pozabiti na obilno in navdušeno pohvalo Wink
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #80 : četrtek, 17.04.2008 : 18:32:44 »

volja

Vohlja sem imela v mislih Wink
Logiran
m!55y
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #81 : četrtek, 17.04.2008 : 23:04:45 »

saj ni tako da samo stojimo..jo peljem na sprehod, ki je kar dolg zanjo pa nič...ko se ji vidi da zadržuje..in takoj ko prideva v hišo, je lulanje in kakec..v prvih dveh minutah ko pride notri.zunaj pa nič.
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #82 : petek, 18.04.2008 : 06:54:14 »

Na srečo mi takših težav nismo imeli ...  Huh
Vzemi si res velllliiiikkkkkoooooo časa in bodi z njo zunaj celo dopoldne/popoldne. Če imaš možnost si naredita mini piknik.  Grin Pojdi z njo na velik travnik in se utaborita za nekaj ur tam. Na tla pogrni kakšno podlogo, da bo lahko tudi dremala vmes. Igraj se z njo, sprehajajta se in ko bo utrujena naj zaspi. Ko se zbudi, jo takoj spet daj na travo ...sigurno ne bo mogla tako dolgo zdržati, da prideta domov ..... potem sledi fuuuuullll pohvala. To nekajkrat ponovi in boš videla, da se ti bo obrestovalo.
Držim pesti!!! Wink
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #83 : petek, 18.04.2008 : 11:09:09 »

saj ni tako da samo stojimo..jo peljem na sprehod, ki je kar dolg zanjo pa nič...ko se ji vidi da zadržuje..in takoj ko prideva v hišo, je lulanje in kakec..v prvih dveh minutah ko pride notri.zunaj pa nič.

Potem pa v sprehod vključi še igro in na vsak način ji moraš dovoliti, da prevoha travo, drevesa, grmovje, ker je itak polulano tudi od drugih psov in bi to moralo biti vzpodbudno tudi zanjo.
Logiran
ketchup
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #84 : ponedeljek, 02.06.2008 : 09:33:20 »

Pozdravljeni

Imam podoben problem, kot v sporočilih zgoraj.
Imam 2mesečnega psička, ki vztrajno lula po stanovanju. Kakati se je odvadil, lula pa povsod, ko smo doma ali ne.
nabavil sem veliko kletko, kjer je ponoči in ko nas ni, pa notrakj se polula tudi.
problem je tudi ker živim v 5.nadstropju in ga je težko vsakič ko bi teu lulat peljat ven.
Polula pa se najmanj 5x na dan. V klatki in zunaj nje.
Prosim za pomoč. sram
Hvala za odgovore
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #85 : ponedeljek, 02.06.2008 : 10:23:39 »

ketchup .... to da pri tej starosti kuža lula v stanovanju je normalno. Tako majhni kužki ne morejo (dolgo) zadrževati urina. 
Na forumu že najdeš odgovore na tvoje vprašanje. Malo pobrskaj.
Ti pa povem, da lahko kužki res zadržijo urin po nekaj ur šele nekje od 5 meseca dalje (eni malo prej drugi malo kasneje).
Mi smo peljali psa tudi na 20 min ven, če smo videli, da se pripravlja ....   Wink Psa smo nesli ven, da se ni mogel takoj polulati.

Kupiti se da plenične podloge, ki jih lahko uporabiš za svojega štirinožca. Le te lahko daš tudi v kletko. Praktične so, ker zelo dobro popijejo urin in kuža ne caplja po lužici. Vem, da niti malo ni prijetno odkrivat lužico za lužico po stanovanju ... ampak to obdobje bo kmalu mimo.
Želim vam, da boste čimprej "suhi"  Wink
Logiran
ketchup
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #86 : ponedeljek, 02.06.2008 : 10:45:46 »

Oxer, najlepša hvala za odgovor, kaj lahko v vsaki pet-shop trgovini dobim te pleničke:)
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #87 : ponedeljek, 02.06.2008 : 10:53:41 »

V Hobby Program jih imajo ... drugje nisem preverjala, ker sem jih ceneje dobila v Mullerju in sicer na oddelku za plenice (za otroke), Pleničk je v paketu več, pa še večje so, kot od drugih firm. So pa od Mullerjeve znamke.  Smiley
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #88 : ponedeljek, 02.06.2008 : 10:56:09 »

Sem malo zmedeno napisala ....  Cheesy
Torej v Mullerju so podloge zakon! Grin
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #89 : ponedeljek, 02.06.2008 : 11:03:14 »

Drugače pa lahko plenične podloge kupiš tudi v lekarnah.
 
Lp!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: težave z lulanjem v stanovanju
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines