mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 22:27:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: POSKOČNA PAGE na novi poti...
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: POSKOČNA PAGE na novi poti...  (Prebrano 25803 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #60 : nedelja, 06.05.2012 : 07:31:28 »

Vceraj, ko sva ji s Tovarisem v "tezkih mukah" zavezovala rutico, sem pomislila na naslov njene teme ... Poskocna, my ass, fuuuuul premil izraz Grin Se dobro, da je z VELIKIMI tiskanimi Smiley Jst bi bla tudi vedno tako dobre volje in polna energije pevka
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #61 : nedelja, 17.06.2012 : 11:48:03 »

Na azilaškem zaključnem žuru v akciji s Pego





... in Bindi

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #62 : torek, 30.04.2013 : 20:14:06 »

Poskočna Page ne more iz svoje poskočne kože, zato smo jo (skupaj z Ivy) vpisali v tečaj FLY BALL-a, ki se je začel odvijati pri nas v Krimu.

Takole čaka, da pride na vrsto...


... potem se pa zadeva odvije malo hitreje Grin






Ivy nimam fotkane v kakem takem divjem elementu, ker še vedno misli, da je trening FlyBalla namenjen temu, da hodiš od enega do drugega in se crkljaš. Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #63 : sreda, 01.05.2013 : 20:24:14 »

Tole je pa zgleda šport, ki je Page na kožo pisan  Cheesy. Kakšen odriv  Shocked
Bravo  bravo
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #64 : sreda, 01.05.2013 : 20:44:11 »

Uau, pravi užitek jo je gledat.  Cheesy Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #65 : sreda, 01.05.2013 : 23:00:32 »

Ijoj, kakšna skokica Cheesy Page Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #66 : četrtek, 02.05.2013 : 08:17:14 »

 Cheesy bravo

Sem najprej pogledala en filmček, da ne bom spraševala prevelikih gluposti  huh. A tista teta na obratu je metalka žogice, da se pes nauči pravilnih obratov? Kako pa psa pošlješ do kota za obrat, s klobaso?  Tongue Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #67 : četrtek, 02.05.2013 : 08:32:37 »

 Smiley

Ja, tista teta je metalka/podajalka. Cool Najprej smo morali pri psih ugotoviti ali so desničarji ali levičarji, kar pomeni ali pride na mašine z leve in pobere žogico na desni, oz. ali pride z desne in pobere žogico na levi-to smo ugotavljali brez mašine. Zdaj je za to mašino nekdo, ki od daleč kliče psa, ga vabi z žogico, napelje na mašino in pes zašiba čez njo po žogico. V končni fazi - kot je verjetno vidno na filmčku, pa gre pes sam na mašino in med obratom, oz odrivom na mašini sproži mehanizrem (ni več prijazne tete Smiley), ki mu poda žogico in gasa čez skokce nazaj.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #68 : četrtek, 02.05.2013 : 09:18:37 »

Ehm, kje je filmček?  Smiley Nujno ga moram videt. pliiiiiiz
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #69 : četrtek, 02.05.2013 : 09:59:23 »

Po moje si je čarka kaj na you tubu pogledala, jaz nisem dala nobenega filmčka gor - ga še nimamo. Smiley

Je pa tukaj link do hrvaškega kluba, kjer imajo fly ball zelo razvit - upam, da bomo kmalu lahko skupaj na kaki tekmi. V videu, ki je na tej spletki, gospa lepo pove vse o tem športu, zraven vidiš vse na videu. Pri nas v Krimu smo pred leti sicer že nekaj poskušali na to temo ampak se nekako ni razvilo, zdaj bo, upam, bolje. Takrat si bile tudi stare mašine (če gledaš kake stare posnetke na netu jih lahko vidiš), za pse skoraj nevarne, te novejše, so psom prijaznejše.


http://www.kossp.hr/183.html
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #70 : četrtek, 02.05.2013 : 10:27:51 »

Meni filmček iz spodnjega linka sicer ne dela, sem si pa pogledala tole  Shocked Afro in se tudi zabavala nad dogodki behind the scene  plesalec

http://www.youtube.com/watch?v=X64NC0oQdPI

Kot razumem in vidim na tvojih slikah, se v začetku trenira dotik in obrat, brez žogice v gobcu, ta je šele v naslednji fazi  Roll Eyes

Page, končno eni svetli trenutki v tvojem življenju  Tongue Kiss veselje
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #71 : četrtek, 02.05.2013 : 13:31:13 »

Jaz sem tole videla že parkrat na tv in moram rečt, da me mika. Tongue Ampak trenutno ne gre s financami in časom, ker imamo že agility, mogoče kdaj. Smiley

 bravo
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #72 : četrtek, 02.05.2013 : 15:20:18 »

Vaaauuu, bravo Page,taprava si za tale šport  Cheesy bravo ljubezen
Ful zabaven video, Čarka  Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #73 : petek, 03.05.2013 : 07:09:14 »

Pri nas v Krimu smo pred leti sicer že nekaj poskušali na to temo ampak se nekako ni razvilo, zdaj bo, upam, bolje.

Mašina je bila skoz pokvarjena sram, dokler ni dokončno odpovedala. To že v startu čisto profi izgleda.  Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #74 : petek, 03.05.2013 : 07:31:52 »

Ampak Page je pa tale disciplina pisana na kožo, naspidiranka majhna!  Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: POSKOČNA PAGE na novi poti...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines