mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:00:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Uveljavljanje svoje volje
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Uveljavljanje svoje volje  (Prebrano 16016 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #15 : sobota, 26.04.2014 : 17:17:13 »

Ti samo pazi, da z lajanjem ne bo nikoli uspela izsiliti tistega, kar si  želi. Nagrajuješ mirnost.
Logiran
sorin
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 08.01.2015 : 21:11:17 »

hej.pravšnja tema zame.doma imam 2 mesečno rottwailerko katera renči in grize vedno kadar ni po njeno.kadar je tako jo damo v njen boks in se odstranimo iz sobe za par min,potem ko se pomiri pa jo spustimo nazaj. glede na to da je to kar zahtevna pasma vas prosim če mi lahko zaupate še kakšen nasvet kako ji dokončno pokažem kdo je šef pri bajti

hvala lepa za vse nasvete Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #17 : četrtek, 08.01.2015 : 21:20:52 »

Pri dveh mesecih renči in vas grize?!?  Shocked Lips Sealed
Poiščite strokovno pomoč, ker se bojim, da se to ne bo dobro končalo. Predvsem pa NIKOLI NIČ ne sme biti po njeno, vsaj ne takrat/tako, ko(t) si ona to zamisli.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #18 : četrtek, 08.01.2015 : 21:45:27 »

Podpis pod SunnyDay, absolutno in podčrtano!

Še sploh, če je to vaš prvi pes, česar sicer niste napisali; poiščite strokovno pomoč že jutri. Ne čez mesec, dva ali šest - ker takrat bo prepozno.  Undecided
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
ličinka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 08.01.2015 : 22:11:37 »

Če jo boste tako mlado dajali v box za kazen bo dobila negativno izkušnjo z njim, tako boste imeli dolgoročen problem. Res poiščete strokovno pomoč. Prav je, da se kužu pokaže kdo je šef ampak na pravi način.
Logiran
sorin
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 08.01.2015 : 22:41:29 »

ok...sam vsi so migovorili naj delam tako,da jo dam v boks...kaj naj naredim do takrat ko ne grem v šolo oz priporočite mi strokovno pomoč
Logiran
sorin
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 08.01.2015 : 22:55:59 »

naj pokličem v pasjo šolo v katero smo hoteli iti oz kam naj se obrnem da bo vse tako kot mora bit...saj se tečaj začne komaj čez 2 meseca in rada bi rešila to čimprej in na pravilen način,da bo tudi za kužiko prav.

res hvala za predloge
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #22 : petek, 09.01.2015 : 10:00:21 »

Individualne inštrukcije so tudi na voljo - vsaj nekaj uric bi bilo priporočljivo vzeti čimprej.

Tudi tukaj na forumu sodeluje zelo izkušena inštruktorica - ne vem pa, koliko je trenutno na voljo. Morda bo videla vaš zapis; drugače pa kar telefon v roke in malo poklicat po pasjih šolah, pa stric Google bo najbrž tudi znal kaj povedati.

Dva meseca do začetka pasje šole pa nikakor ne čakat.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sorin
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #23 : petek, 09.01.2015 : 10:35:55 »

danes sem že poklicala v šolo,sam pa se mi inštruktorica še ni javila,tako da upam da se bo do konca dneva...jo zelo hvalijo na našem koncu zato upam da bo vse ok.
pisala sem pa ravno zaradi tega ker se mi zdi predolgo čakat 2 meseca...

res hvala vam za vse...vidim da je to pravo mesto da dobiš res kvalitetne odgovore na vprašanja Cheesy

Logiran
sorin
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #24 : petek, 09.01.2015 : 12:56:51 »

hej hej
z inštruktorico smo zmenjene danes za 16.00,tako da bomo kmalu videli za kaj se gre,grem pa jutri na predavanje od ********** in bom še njih vprašala kako naj postopamo doma.

hvala vsem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #25 : petek, 09.01.2015 : 14:10:52 »

Odlično! Pa le poročaj o uspehih - z resnim pristopom bodo zagotovo kmalu.  Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sorin
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #26 : sobota, 10.01.2015 : 10:21:40 »

hej hej...se že javljam z pozitivnimi novicami Cheesy
inštruktorica mi je rekla da ni tako hudo kot se je slišalo in da se vse da popraviti z pravilnimi dejanji in hrenovko Smiley
včeraj smo se dobili in problem je le v tem da ju psička zelo,zelo,zelo živahna in da je nismo znali na pravi način zmotivirati da bi pokurila vso odvečno energijo in zato se je podila za nami....in delali smo najpogostejšo napako in namreč da smo jo več grajali kot hvalili...za vsako napako smo naredili celo dramo in jo izolirali,ko pa se je sama pomirila in nas prosila za pribolšek jo ni nihče videl...sedaj imamo vedno eno oko na njej in lahko rečem da je že sedaj lep napredek Cheesy

tako da hvala še enkrat da ste me napotili na pravo pot Grin

Logiran
ličinka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #27 : sobota, 10.01.2015 : 10:49:51 »

O super samo tako naprej Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #28 : sobota, 10.01.2015 : 11:59:25 »

Super! In ker je psička res še mlada, vam bo s pravilnim pristopom uspelo rešiti vse težave in dobili boste lepo vzgojeno, pridno pasjo sopotnico.
Seveda vzgoja traja kar nekaj časa; čez nekaj mesecev pričakujte pasjo puberteto - takrat bo mogoče kar malo 'pozabila', kaj vse že zna.  Tongue Kljub sedanjemu delu z inštruktorico je obisk pasje šole spomladi zato zelo  priporočljiv - tudi zaradi socializacije psičke.
Odlično ste začeli. Kar pogumno naprej! Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sorin
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #29 : sobota, 10.01.2015 : 14:48:58 »

ja v šolo sigurno gremo...zmenjeni smo tudi da se dobimo enkrat na teden do začetka šole,tako da nas bo imela pod kontrolo če delamo vse tako kot nam je pokazala včeraj...trudimo pa se že sedaj z socializacijo   Smiley kužkov se še malo bojimo,zato pa je naša mucka njena najboljša prijateljica  Grin
 
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Uveljavljanje svoje volje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines