mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:04:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Puss
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Puss  (Prebrano 4743 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
juhca
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« : nedelja, 29.08.2010 : 07:17:33 »

Zdravo!

Vem, vsi se boste spraševali zakaj tako ime, marsikdo se lahko posmehuje a vam moram povedat, da sem jaz ponosen nanj , saj sem ga dobil po slavnem mačku, ki je nastopal v samem risanem filmu Shrek, kar ni kar tako. Tongue

Nočem se hvalit in nisem egocentrik, razen kadar se počutim osamljenega in malo zajokcam, ampak verjamite mi, imam še bolši "sad look" kot on. Velike črne zenice so moja specialiteta Smiley Nihče se jim ne more upreti...

Na začetku sem se dalal malo hard to get, tako da so doma že zagnali neko malo krizo a je vse ok...mal sem jih moral prestrašit, da je bilo pol vse tok lepše  Evil

V četrtek sem prišel v novi domek, kjer me je pričakala neka afna Pika, ki bi se samo ravsala in je čisto zmešana na nek zeleni laser, ki hiti sem in tja po tleh, stenah, ...men ni čisto jasno kaj ji je tak užitek podit se za tisto lučko...

V glavnem danes je četrti dan od kar sem tu in moram rečt da sem se veliko naučil od tiste afne Roll Eyes...tudi crklanja.  Cheesy Šefica kar ni mogla verjet, ko sem se pustil crkljati in sem celo predel zraven...mal pojokcam, pridem bliže in dobim tisto roko tam na voljo da me malo potolaži. Všečno in pomaga za nekaj časa Smiley
Sej počasi jih bom čisto omrežil Smiley
evo, to ej to zaenkrat z moje strani, nič mi ne manjka...če mi bo, si bom pa to vzel!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1 : nedelja, 29.08.2010 : 07:44:49 »

Sindikat ubogih in zatiranih je, vidim, dobil novega člana Grin
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 29.08.2010 : 09:14:15 »

Sindikat ubogih in zatiranih je, vidim, dobil novega člana Grin
Logiran
juhca
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #3 : sreda, 01.09.2010 : 22:11:24 »

Moram se javit...nujno, ker kaj takega pa še ne...vedel sem da grem v dobro hišo in da bom imel dovolj hrane da pridobim še kak gram gor, da bom pol postaven in močan kot pravi dec, ampak da me bo una ta huda mačka, ki ji skos pravijo Pika pa mi sploh ni jasn zakaj, k ni pikčasta zvečer pred spanjem umila od glave do pet, to pa si ne bi mislil..

Jaz sem lepo zaprl očke, potem me je pa lepotica najprej po obrazu umila in se kar ni ustavila...predem da ji sporočim naj nadlajuje Smiley))

Šef je pa spet tisto velko čudno stvar ven privlekel in iskal najboljši kot da bi naju vidu. Sem si mislil...boš ti mene motil k jaz uživam, kr misli si!! In sem se ulegel dol ter se tako skril med razne torbe, da je lahko Pika nadaljevala kjer je ostala.

Šefa se neki jezita kokr kaj sem egoist, a jaz že vem zakaj - tko kot bom vzgojil, tko bom mel in ženke je treba hitro navadit kaj in kako...pač pogrešam mamico...pa da ne bo kdo rekel da sem mamin sinček slučajno!! Ne, jaz smao vem kaj mi paše in si tisto tudi vzamem. Smiley

Uživancija se nadaljuje...grem v deželo sanj...hmmmmm
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 02.09.2010 : 08:45:19 »

 Smiley Puss, uživaj še naprej in nam poročaj. Z veseljem beremo, da ti je lepo.  Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #5 : četrtek, 02.09.2010 : 09:18:47 »

Ne, ne, Cats, tole ne bo jamranje. Puss ve kaj hoče in si to tudi vzame, očitno - ne tako kot preCednica, ki vzame, kar dobi, če ji kaj ni prav, se pa pod kavč skrije.  Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #6 : četrtek, 02.09.2010 : 09:21:40 »

 
PreCednica, mladi povzpetniki (s poponoma drugačnim načinom dela) so se pojavili. Pazi se Evil Evil
Puss - ti kar vzemi kar ti paše Wink
Logiran
juhca
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #7 : petek, 03.09.2010 : 07:12:48 »

Da vidimo če šefici rata zrihtat slike od dveh navihančkov Cheesy

http://www.facebook.com/photo.php?pid=31675986&l=b3e769c189&id=1116101721

http://www.facebook.com/album.php?aid=2077944&id=1116101721&l=03b49d36cf

Upam da je ratalo...

No, to sta Pika in Puss...mala uživača!
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #8 : petek, 03.09.2010 : 07:41:54 »

Ratalo!!!!  Wink
Zadnja fotka je pa res samo za  Kiss

Ful lepo da je Pika tako sprejela malega vsiljivca  Tongue, ki se že takoj šefa dela!  Wink
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #9 : petek, 03.09.2010 : 09:08:54 »

Puss, fajn si si tole zrihtal Wink...krasen parček sta s Piko Smiley
Logiran
juhca
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 12.09.2010 : 16:12:32 »

Cheesy Super šefica...dobr si to zrihtala... Smiley

Puss se redi na polno...je kot pri norcih...edino nekaj me zanima. Tko se baše, da kar hrano govta, ne da ji jo jedu Cheesy Ne da se ga ustavit...kot da bi bila zadnja večerja Cheesy

In moram rečt da me je vzel za svojo...včasih ko mu je za pocrkljat prav hodi za mano in javka da on bi pa malo pozornosti...zgleda da bo tale maček še bolj razvajen od Pike. kdo bi si mislil...zgleda mora noter prinest vso ljubezen ki mu je prej manjkala Cheesy

Ni jima hudo, spita, se tepeta, jesta, spita, jesta , pretepata, jesta...požrešneža Cheesy Sicer sta še v meji normale a se mi zdi da bo mogoče treba enkrat ukinit tiste piškotke ki jih imata vedno na voljo.

Zanima me glede na to da sta mlada mačka, en je bil malo bolj shujšan...koliko pojesta? Trde hrane in mehke? Midva jima nastaviva kar uno sklečko k se sama zapolni ko se sprazni...

hvala za info...priznam, nisem šla brskat po forumih....se opravičujem...če se komu da mi lahko svetuje če ne bom pa drugič pobrskala Cheesy

LP K
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #11 : nedelja, 12.09.2010 : 21:28:23 »

Mačkam večinoma ni treba omejevati hrane. Se najdejo sicer izjeme, ampak to že sproti vidiš. Dokler rastejo, itak porabijo ogromno energije za rast, za igro. Kasneje, tam nekje po 2 letih, če se začne kateri rediti, pa lahko hrano omejiš - če je treba samo enemu, hraniš ločeno. Težko je pa vnaprej povedati kaj določenega. Moji imajo brikete ves čas na voljo, pa imam 1 suho južino, 1 mačka, 1 avtobus in 1 hruško.

Sta pa cukra, res...  Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #12 : ponedeljek, 13.09.2010 : 08:32:46 »

Moji imajo brikete ves čas na voljo, pa imam 1 suho južino, 1 mačka, 1 avtobus in 1 hruško.

    - Hvala za tole.  Točno to sem rabila za  "začnimo dan z nasmehom"!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
juhca
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #13 : torek, 14.09.2010 : 07:04:18 »

Se strinjam Cheesy Hvala za nasvet...lep dan in naj delovni teden hitro mine...lp iz bolniške Cheesy
se lih jezim "na cukra" ki mi bosta celo delovno sobo okoli obrnila ...norita kot pri norcih...ko ju malo okregam in me pogledata mata pa tok zaspane oči, da bosta zdej zdej dol padla od utrujenosti Cheesy

Lumpa! Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : torek, 14.09.2010 : 07:05:23 »

  bravo
Super ste!
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Puss
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines