mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:34:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 765306 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #105 : četrtek, 10.02.2011 : 15:06:17 »

Mislim! Tale moja samooklicana Šefica! Saj sem čisto brez besed!  Lips Sealed Cel dan se dere »Samo . baraba!«, »Samo, ne!«, »Samo, tega zihr ne smeš!«, »Samo, kaj delaš?«, »Samo!!!« in moja najljubša »Samo, nesla te bom nazaj k Smetki!« Pha, kot da je to kakšna grožnja! Tam je bilo pa res ful fajn! Z veseljem bi šel na kak oddih od tele zmešane Šefice tja!  Kiss Ona se torej dere, jaz sem pa tako zelo, zelo priden angelček!  Evil Navsezgodaj zjutraj sem treniral za mačji maraton in preskakovanje ovir. Ona pa se razburja zaradi take malenkosti, kot je ta da sem jo zbudil in da je nekaj letelo z omare. Pa saj ni bilo nič nevarnega in nič za razbit! Pa še več prostora sem imel potem na omari! Potem sem ji kot vsako jutro pomagal pri umivanju zob, jaz res ne vem kako je to počela preden sem jaz sem prišel. Kdo je pa takrat vse nadziral z umivalnika? Medtem ko se je oblačila, je pustila odprto omaro. MIslim, vi bi mogli videti kakšno ima tam notri.  butnglavc Takoj sem bil nadpriden muc in sem šel malce preuredit. Ona pa nič hvaležna, spet se je samo nekaj razburjala. Ko se je usedla za računalnik, da bo začela delat, sem ji tudi priskočil na pomoč. Najprej sem preveril, če ima dovolj kave in če je še dobra, potem sem se pa ulegel Šefici v naročje, da bo imela moralno podporo pri delu. In ona se spet neki razburja, češ kako naj pa tipka, če sem jaz na njej. Ja kako, nauči se, če še ne znaš, ne? Potem sem odšel malce preuredit spalnico, ona pa spet »Samo, ziher ne smeš!«. Mah, bom počakal še par uric, da gresta s Psom na Bled, potem bom pa vse poštimal po stanovanju, tako da bo prav. 

Nad samooklicano Šefico zgrožen Samo!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #106 : četrtek, 10.02.2011 : 15:15:22 »

Samo, lubi ubogi revček Samo, te vabimo k nam na počitnice - vse, vse ti bo dovoljeno Kiss

 Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #107 : četrtek, 10.02.2011 : 15:23:08 »

Samo, Mila je za hude cajte skrivaj odtujila pest unih taveselih tombolic Cheesy
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #108 : četrtek, 10.02.2011 : 15:39:53 »

  hvala nevemkomu, da nimam mačk! 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #109 : petek, 11.02.2011 : 08:18:28 »

hvala nevemkomu, da nimam mačk! 
Joj, miskica, ti sploh ne veš, kako se potem No Jinx zobje svetijo  Cool Wink , ko ji Samo pomaga! Mi to zelo dobro poznamo. Predvsem te potem za nameček stušira s tamokro taco in te spomni, da si obraza nisi umila....  Tongue Evil Cheesy
Samo, sej bo, sej bo...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #110 : petek, 11.02.2011 : 10:51:05 »

hvala nevemkomu, da nimam mačk!
Jap, miskica, se podpišem pod tole Cheesy Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #111 : petek, 11.02.2011 : 12:53:18 »

Ja, to tiste, ki še poskusile niso, kako je z mačkami ...
Mačke so KUL
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #112 : petek, 11.02.2011 : 12:58:15 »

Mačke so kul, še posebej nadzornice na umivalnikih!
 Wink Cheesy Cool Cool
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #113 : petek, 11.02.2011 : 14:04:20 »

... potem bom pa vse pošštimal po stanovanju, tako da bo prav. 

Samo, ti kar zrihtaj. če ti ne boš, noben ne bo.
dvonožci nimajo pojma in ne kapirajo, kaj paše na police in kaj ne Cheesy
pri nas smo tudi v intenzivni fazi prenove - danes je celo noč ropotalo, ker sta bila Tarica in Gusarček v delovnem zagonu.
težka je tale mačja.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #114 : četrtek, 17.02.2011 : 22:27:08 »

Samo toliko, da veste, kaj je danes naredila moja samooklicana Šefica! Ribam je menjala vodo!  Cool A zakaj je to taka reč? Zato, ker me vedno, ampak res vedno, ko to počne zapre v drugo sobo!  Cheesy Jaz bi pa s takim veseljem pomagal! Že ko vidim na kaj se pripravlja, pridno skočim v vedro, a veste, da se bo postopno navadila teže, najprej naj nese mojih pet kilc, potem pa šele deset litrov vode.  Če se slučajno zmoti in mi pusti, da sem zraven, ko pumpa vodo ven, potem ji pridno s tačko mečem vodo ven iz vedra po tleh in poskusim preverit, če je dobra, a veste, da je bo potem manj v vedru in bo lažje nosila.  Najkasneje na tej točki me nesramnica zapre v drugo sobo!  Angry Za nameček pa Pes očitno sme pomagati! Zakaj pa on lahko, jaz pa ne?!? Bedno! Mila, mislim, da se bom res preselil k tebi!  Smiley

In ko smo že pri tem, zakaj ne smem biti v isti sobi kot spuščena činčila? Jaz bi se igraaaaaal!  Grin

Nerazumljeni Samo


P.S.:

hvala nevemkomu, da nimam mačk! 

Miskica, saj to se da pa hitro spremeniti, Smetka ti sigurno kakšno odstopi!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #115 : nedelja, 06.03.2011 : 12:22:49 »

Danes minevata dve leti od moje najboljše odločitve v zadnjih nekaj letih. Prijateljica me je opozorila na nekega mačkona na spletni strani Zavetišča Horjul. Bil je mlad bel mačkon, ki ga je zbil nevestni voznik avtomobila. Več kot sem prebrala o njem, bolj mi je bil ljub, zlasti pa se mi je zdelo, da bi bil primeren mačkon za bolj pasjo osebo.  Najprej si sicer nisem upala poklicat Smetke, ker se je vse skupaj bralo tako, kot da ga želi dati Xeni. Pa vendar mi Samo ni in ni dal miru in sem Smetki napisala mail s tisoč in enim vprašanjem, da ja ne bi česa pozabila. Čez par dni sem jo še poklicala in med drugim mi je tudi povedala, da ga ima na sumu, da bo postal pravi zapečkarski maček (Samo? Neeee, on pa že ni zapečkar, kje pa!)  Wink . In še isti teden, sem se v petek odpeljala na hribček po nedolžnega belega oblačka. Smetka mi ga je prinesla ven, mi ga dala v naročje, pogledala svojo majico in mi rekla, da ne bo več puščal toliko dlake, kot jo zdaj (Ja, pa, jade! Pri meni je vse belo, belo, belo!)  Lips Sealed . Uredili smo formalnosti, napokali Samota v boks in se podali mačjim dogodivščinam na proti. Hvala S., da si me opozorila na Samota.  Kiss Hvala king-roy in tisti drugi dobri duši, katere imena ne poznam, da sta ga šli 1.1. iskat.  Kiss Hvala vsem, ki ste imeli prste pri tem, da je Samo danes tu! In nikakor ne nazadnje hvala   Kiss Smetka, da se nisi vdala in si poskrbela zanj ter seveda za to, da si mi ga zaupala!  Kiss  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #116 : nedelja, 06.03.2011 : 12:23:04 »

Pa saj ne morem verjet, da sta že dve leti, kar sem tu!  Shocked Smetka, kam si me to dala?!?  jezen A ti sploh veš, kakšen režim je tukaj? Ne smem metat stvari po tleh, ne smem skakat na kuhinjski pult in jedilno mizo, ne smem se igrati s činčilo, ne smem na zunanjo okensko polico in kar je najhujše - za priboljške moram delati neke čudne stvari, kot so sedi, daj tačko, daj buc in zamjavkaj!  butnglavc Tale moj Pes ne razume, da je smisel njegovega življenja, da se stiskava skupaj in da se igrava en z drugim in ribe nočejo iz akvarijev! Edino dobro je to, da je samooklicana Šefica pridna čohalka in da pri miru leži, ko ležim na njej. No, pa to, da lahko pijem vodo iz pipe. Pa mogoče še to, da se samooklicana Šefica igra z mano, ko se hočem igrati.  Azn

Skratka, grozno je!  Lips Sealed

Zgroženi Samo
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #117 : nedelja, 06.03.2011 : 12:23:11 »

Že pred dvema letoma sem ji rekel, da naj ne vlači domov nobene druge živali, ker je ona samo moja Šefica. In kaj naredi ona? Privleče mačka.  butnglavc Mačka! Pa še čisto napačen ni tale mačkon in ne morem biti prav zelo hud nanjo. Eh, ja… predaja

V usoda vdani Pes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #118 : nedelja, 06.03.2011 : 12:41:09 »

Še slikca iz prvega dne in dveh let kasneje. Meni se zdi, da je vmes ratal čisto odrasel maček.  Kiss

[slika je izbrisana]
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #119 : nedelja, 06.03.2011 : 13:07:51 »

Ma najlepsi bel macek  Kiss
Samo, fejst sefico imas, tko da ne prevc jamrat. Ce pa hoces videt, kaj to pomeni trpljenje pa kr k meni domov   Lips Sealed
Lp, trpeci Muriotti  Lips Sealed
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines