mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 18:28:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 765030 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #30 : sreda, 29.09.2010 : 13:33:22 »

Takole vskaodnevno hipnozo imamo pri nas. Samo se zvečer usede na posteljo in bulji vame. In to tudi po pol ure. A kaj hoče? "Daj palčko! Palčke so takooooo dobre! Jaz bi palčko! Danes še nisem dobil palčke! Tista ena pa res ne šteje! Hočem paaaaaalčko! Daj palčko!"

[slika je izbrisana]
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #31 : četrtek, 30.09.2010 : 08:14:40 »

Tale resni pogled - jaz bi mu vse palčke stresla Grin!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #32 : nedelja, 03.10.2010 : 11:59:53 »

Tale resni pogled - jaz bi mu vse palčke stresla Grin!
Brez skrbi, dokler nisem našla dovolj dobro zapirajoče se kovinske škatle, se mi je ene dvakrat zgodilo, da sem prišla domov in so bile vsepovsod palčke.  Angry  Ampak je Samo tako priden in samodiscipliniran muc, da si je vedno odprl in pojedel le eno.  Smiley

Si pa trenutno želim, da ne bi bil tako priden in željan pomagati, ker bolana ležim v postelji in si krajšam čas s štrikanjem, Samo pa pomaga. A mu lahko ena prosim razloži, da to ni tako prijazno kot on misli, da je in da sigurno tudi ni fajn, da volno vlači po ustih. Najbolj fino pa je, ko prideš do tistega dela, ki ga je Samo imel v ustih in je ves slinast in moker ... Še dobro, da stvari tako ali tako operem, preden jih dam iz rok ali pa nase.  Wink



[slika je izbrisana]
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #33 : nedelja, 03.10.2010 : 12:27:41 »

Hehe, zato jaz NE štrikam, odkar imam mačke Grin Mogoče si bom še kdaj upala probat kvačkat, samo kaj, ko je to mal težko počet v zidarskih rokavicah  Tongue Ker, draga moja, tvoj samo volno žveči, moj pa vse, z mano vred  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #34 : torek, 05.10.2010 : 13:25:53 »

Jaz sem pa mislila, da je Samo baraba. Zdaj pa vidim, da ubogemu oblačku delam krivico! On res samo žveči volno, če pa pletilke lovi, pa to dela v glavnem brez krempljev! Zidarske rokavice pa imam, če jih boš kdaj rabila!  Grin
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #35 : torek, 05.10.2010 : 18:09:40 »

Samo zelo si lep  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #36 : četrtek, 07.10.2010 : 12:12:17 »

Samo zelo si lep  Wink
Samo se lepo zahvaljuje za kompliment!  Smiley

Hkrati pa sporoča, da je imel na obisku enega zelo zaupanja nevrednega zlatega prinašalca, ki mu sicer nič ni hotel, samo Samo bi ga najrajši prebutal in spodil iz stanovanja ...  Evil Mogoče mu ni bilo všeč, da mu dela konkurenco v kategoriji "najlepša bela/blond žival".  Wink



[slika je izbrisana]
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #37 : četrtek, 07.10.2010 : 13:09:00 »

Takole hipnozo jaz kasiram od moje Ajše, če se predolgo pogovarjam po telefonu  Grin.
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #38 : četrtek, 07.10.2010 : 13:42:27 »

Komplimenti so vedno dobrodošli  Wink-Imamo mi doma na čist isto mucico ime ji je BELA-lp Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #39 : četrtek, 07.10.2010 : 13:46:15 »

pipikus, kdo bi si mislil (glede imena)  Grin Wink belčki so res krasni mucki  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #40 : petek, 15.10.2010 : 14:28:08 »

Ko sem brala neke poste na forumu sem samo sebe vprašala "Zakaj ravno Samo?" Zato ker je bel? Ne - vseeno mi je, če bi bil kodrlajsast. Zato, ker ima zelene oči? Ne - vseeno mi je, če bi bil brez kakšnega očesa, slep ali pa rdečih oči. Zato ker ima štiri zdrave tace? Ne - trinogi niso nič manj prisrčni. Ker ima rep? Ne ... Ker ima kratko dlako? Ne ... Ker sliši? Ne ... Ker vidi? Ne ... Zunanjost torej ne bo to. Ali pa pač? Na slikicah so mu iz oči gledali hudički. Na videu sem videla kako s tačko nagaja in kako po barabinsko maha z repom. Pa to ni bilo dovolj zame. Hudički v očeh so me resda spodbudili, da se natančneje pozanimam o njem, pa ne bi bili dovolj, če bi zvedela, da se karakterno ne bi ujel z mojim psom in ostalim živalskim vrtom. Brala sem Smetkine poste in všeč mi je bilo, kar je bilo napisano in to kljub temu, da ni bilo nekaj, kar bi bilo všeč vsakomur. Na primer tole: " ... Npr.: poln je samega sebe, samozavesti ima za izvoz, zna pokazat, ko mu kaj ne paše itd. ..." ali pa video v katerem čisti vodo - ja - to dela še danes, samo da sem sedaj jaz tista, ki se sprašuje kdo se je polulal, ne Smetka.  Angry  Wink Vedela sem, da ni pametna ideja k črnemu psu vzeti belega mačka, prej sem imela vsaj črne obleke zares črne, če so že svetle bile posejane s črnimi dlakami, zdaj industrija valjčkov za čiščenje oblek živi od mojih prispevkov ...  Undecided Ampak ni mi žal. Ne bi mi bilo žal niti, če bi bil Samo drugačne barve, dolgodlak in bi imel kakšen hendikep. Dokler mu iz oči skačejo hudički, je karakterno kompatibilen z mojim živalskim vrtom in mano in je kakršen je, je zame najboljši maček na tem svetu.  Grin Grin Grin Pa tudi, če bi se izkazalo, da ni čisto takšen, kot je sedaj in bi se karakterno spremenil, bi bil še vedno moj Samo in poskrbela bi, da mu je v življenju kar najboljše in zame bi bil še vedno najboljši maček na svetu.  Grin Najboljša belo dlako vsepovsod puščajoča baraba, ki mojo predsobo spreminja v plavalni bazen in nagaja meni in psu.  predaja Smetka - hvala za tole malo barabico!  Cheesy Kiss Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #41 : nedelja, 17.10.2010 : 14:09:47 »

 Afro lepo napisano  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #42 : ponedeljek, 25.10.2010 : 20:52:26 »

Minuli vikend je bil za nedolžnega belega oblačka zelo naporen. Najprej sem ga iz najlepših sanj zbudila sredi zgodnjih (sploh za soboto skrajno neprimernih) jutranjih ur.  Shocked Še preden je vse zaliman ugotovil kaj se dogaja, mene in psa že ni bilo več. Nobenega lenobnega poležavanja, čohanja in pitja kave - samo budnica in odhod.  Undecided Ko sva s psom pozno popoldne le našla pot domov, se je Samotu zdelo, da naju sploh ne pozna, tako polna sva bila vonjav po milijon in enem psu in človeku.  Imel je še pa še dela tisto urico, ki sva jo preživela doma, preden sva spet popokala šila in kopita in odšla. In zopet ni bilo nič s čohanjem, pa saj je tako ali tako imel preveč dela z branjem vonjav.  Tongue Ko sva sredi noči prišla domov, naju je že čakal pri vratih in nama talal buce. Pa sem kaj hitro tako njega kot psa pustila pred zaprtimi vrati spalnice in spala spanje pravičnega.  Angry
Nedelja se je začela mirno, spokojno in s polno mero čohanja.  Afro In potem - groza!  Pride prijatelj in prinese cel kup akvarijskih rib!  In to ravno zdaj, ko ima Samo ribice končno preštete in točno ve v katerem akvariju je kakšna in kako se z njo igrati!  predaja In potem zlobna jaz, še ne dam vseh v en akvarij, ampak jih porazdelim po vseh treh akvarijih.  Evil In še pomagat mi ni smel! On bi pa s takim veseljem na krempelj nabodel kakšno ribo in jo nesel v drug akvarij ali pa vsaj spucal (in po celi sobi razlil) vodo ali pa vsaj, vsaj malo pil ali pa vsaj, vsaj, vsaj poskusil tisto rastlino, ki malo iz vode gleda!  In potem zaprem akvarije in ubogi nedolžni muc je moral cel včerajšnji dan, pa še danes (in jutri bo zagotovo tudi treba) na novo štel ribe in ugotavljal kako se da s katero skozi šipo igrat.  Huh
Saj pravim - čisto prenaporen vikend!  predaja
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #43 : četrtek, 28.10.2010 : 20:13:36 »

Samo točno ve kaj bi rad in to tudi jasno pokaže!  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=ggVgW-7fJfk
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #44 : četrtek, 28.10.2010 : 22:51:59 »

Kako je dober!  Grin
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines