mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 08:07:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 352 353 354 355 356 [357] 358 359 360 361 362 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 765233 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5340 : nedelja, 31.05.2015 : 22:45:02 »

Dragi Regrat Kiss, oprosti za pozno voščilo sram. Saj veš, Babe Kojni so čudna in okorna bitja Tongue, ki jim velikokrat kakšna zadeva iz glave uide neznano kam huh.
Vse najboljše happy birthday, leteči črni akrobat ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5341 : ponedeljek, 01.06.2015 : 15:05:07 »

K poznim voščilom spadajo tudi pozne fotke odpiranja DariloU oT Rokota.  Cheesy

Oooo, kaj je pa to?


Mmmmm, slastno diši!


Daj odpri že!


Nimam časa brat Pisma, sem našel igračo!



Včeraj pa smo se odpravili po gozdne jagode in bezeg v Naravo, človški UloU je bi zelo uspešen, KuŠki pa tudi niso zaostajali.
















Iz potočka, ki nas je spremljal skozi celoten sprehod, sta KuŠka najprej privlekla tale Plen in nista bila najsrečnejša, ko Človekinji nisva bili navdušeni in sva jima prepovedali vsakršno ukvarjanje s Plenom.


Regrat je malo kasneje prišel iz potoka z novim Plenom, tokrat okroglim. Prvi trenutek sem bila prepričana, da zdaj je pa našel lobanjo, ampak je bila samo žoga, s katero naju je potem zasledoval in naju prepričeval, naj mu jo vendar vrževa.








In potem smo odpujsali domov in se pocartali s Ščurko.  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5342 : ponedeljek, 01.06.2015 : 15:30:02 »

Perfekten UloU!!! Čistitke, Regrat! Afro
Škoda ker ti ga babnci nista dovolilo domoU odnest! Angry To bi biu lep okras u Vašem domu! Cheesy Vsak pravi LoUc ima trofejo na steni!!! Ne pa neke apStrakne slike bezvezne!

Saj Moja je ista, tut ona Njej se zdi kao normalno da pesčlouk is GoSda prnese samo Jagote ali Gobe!
Me pa Veseli dasi Uloviu tudi Žogo ziher je lepo dišala s tistega Potoka! Cheesy

lep poStrav ti pošilam is mojega Revirja! Roko! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #5343 : sreda, 03.06.2015 : 15:48:11 »

Ooo, super ulovi!   Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #5344 : sreda, 03.06.2015 : 21:07:28 »

Pri nas se pravkar tudi hladi prvih 7 litrov bezga  Wink

Seveda pa se aroma ne more kosati s pribolški ot ouce, ki dišijo po dreku  Grin 
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #5345 : sreda, 03.06.2015 : 21:53:32 »

Čestitke črnemu lepotcu, gospodu Samu in divi Ščurki!  Kiss Kiss Kiss
Pa Nemški Šefici seveda tudi.  objem

Regratu čestitamo za plen, Šefici pa tudi za vso to nabrano floro.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5346 : sreda, 03.06.2015 : 22:51:33 »

Regratu seveda ploskam, da je odkril takšen Plen bravo (se takoj vidi, da je najboljši prjatu od Rokota Azn), ampak če glasujemo, kaj bi šlo lahko pri vas na steno, dajem prednost ta zadnji slikci ljubezen in ne Plenu Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5347 : petek, 03.07.2015 : 21:34:23 »

Uf, eno uro sem rabila, da sem ves prah dol s teme pobrisala, preden sem lahko zacela pisat.  huh

Trenutno smo v Sibiriji, ampak na fotoaparatu na vas cakajo se fotografije od prej, tako, da bo fotoreportaza, ko se spravim iz tablice na racunalnik, doooolgaaaa. Vmes smo spet posneli eno reklamo - pazite to - oba sem imela na setu in narocnikom je bil bolj vsec Samo kot Scurk. In bil je fenomenalen. Zaba moja bela je kar letela od tocke a do tocke b, ker tam je Macje Mleeeeekoooo! In uspelo mu je tudi, da se je vmes ustavil in pogledal v zeleno smer, frajer moj beli!  Kiss V cetrtek, dan pred svojim rojstnim dnevom, pa snema se Scurka.mzdaj treniramo, da je treba dlje casa ostati na tarci. Drzite pesti. 

Crni Regrat in NVMP se prelagata iz sencke na sonce, pa spet v senco, pa se spet malo posoncita. Tu imamo okoli 35 stopinj, ampak jima kljub temu ni hudega. Ce je prevroce gresta pa na ploscice lezat in je problem resen. Regrat je navdusen nad crtno cevjo in vsakic, ko zalivam svoje fizolcke je potem se vodni zur in akcija. NVMP vse skupaj malo postrani gleda in se sprasuje, ce je Regrat cisto zmesan, vrtna cev za zalivanje je vendar groooznaaaa!  Ampak na koncu je tudi on moker, ce hoce ali ne.

Najpomembnejsa novica pa je, da imamo tukaj po novem Pavlo! Pavla je ena mini pticka, ki sedi na stirih jajckih, direktno nad nasimi vhodnimi vrati za lucjo. Nimam pojma kaj za ena ptica je to, po mojem ena sorta pastiricke. Bo tudi del fotoreportaza, pa mi bo morda kdo bolj vesc prepoznavanja ptic znal povedati kaj za ena ticka je to.

In za konec se novica, da sem si omislila rdece in rumene kosmulje. Rdeca je ze rodila in je fenomenalnega okusa. Upam, da bodo fenomenalnega okusa tudi domace bajadere, ki se ravnokar hladijo v hladilniku.  cookie njami
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5348 : sobota, 04.07.2015 : 01:49:47 »

Regrat je navdusen nad crtno cevjo in vsakic, ko zalivam svoje fizolcke je potem se vodni zur in akcija. NVMP vse skupaj malo postrani gleda in se sprasuje, ce je Regrat cisto zmesan, vrtna cev za zalivanje je vendar groooznaaaa!  Ampak na koncu je tudi on moker, ce hoce ali ne.

Khmmmm. Jast moram tole pokomentirat!
Moja BK je naUdušena nad Regratom. Ker ima rat vodo iS cevi. In vodo naSploh. Saj tudi Jast ga cenim, samo to je pa mal tu mač (Regrat, pa od kje si ti padu? Halooo?) trmoglavka

Jast si mislim da si AplauS in dodatno Soboto u vaši čudaški familiji zasluži NVMP Afro On je edini razumen in Pameten!!! Ker cev za vodo je GroSna! Cool

Ptica Pavla zanima Mojo in NVMM.
Ta dva sta tudi čudna.
Mene zanima če je kje njen Drek!

Mačka se mi smilita. Mačke imamo zato da ležijo na Postelji in da jim pojemo Hrano in Igrače! ne pa za filEm!!!

Jast mislim, da si use uboge Žvali zaslužijo Soboto na Kvadrat - ker samo Sobota je fenomenalnega okusa!!! Ne pa kisle kosmuJlJe in bajaTera u Hladilniku!

Roko! Sočustvuje z Usemi u Sibiriji! Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5349 : nedelja, 05.07.2015 : 13:57:33 »

Lepe pozdrave v vročo Sibirijo Grin! Čestitamo za filmske uspehe bravo in nestrpno čakamo reportažo Smiley. Upam, da bo zajela vse, tudi domače bajadere njami
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5350 : nedelja, 05.07.2015 : 22:09:30 »

Najpomembnejsa novica pa je, da imamo tukaj po novem Pavlo! Nimam pojma kaj za ena ptica je to, po mojem ena sorta pastiricke.

Čakaaaam! Cheesy Kiss

In za konec se novica, da sem si omislila rdece in rumene kosmulje.

Naše so tudi zrele Afro. Očitno bodo ostale take barve, torej zelene. Prvič v življenju jem tole reč in se mi zilo dopade. Cheesy Kakšna je razlika v okusu med vrstami?
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5351 : nedelja, 05.07.2015 : 22:31:23 »

No tako, pa smo tako daleč in vam lahko predstavimo FotorAportažo.  Cool

Ko smo bili še doma, smo pridno hodili nabirat borovnice.




Ubogi KuŠek je moral kar naprej pozirat.








Jaz pa sem bila čisto fascinirana nad tem drevesom.


In potem smo odšli v Sibirijo. Kjer so nas čakale višnje in ribez. Vse smo pridno obrali in iz višenj naredili fenomenalen Čarkin višnjev štrudel, ki ga je zmanjkalo tako hitro, da se niti slikat ni utegnil.






Po mojem je glas, kako pridni smo bili, prišel tudi na drug Konec Sveta in prispele so DarilE; Hvala, mamaF!  Kiss






Kmalu sem ugotovila, da je naša luč nad vhodnimi vrati dobila dekoracijo v obliki gnezda in pridne mamice Pavle.








Ko enkrat ni sedela na jajčkih, sem skočila na stol, da sem jajčka na hitro poslikala in nastalo je tole.


In celo uspela sem jo slikati (skupaj z Drekom za vse KuŠke) v celoti, samo še vedno ne vem kaj je to za ena vrsta ptice. Ve morda kdo od vas?  Huh




Polna luna je naredila nekaj noči magičnih.






Nič kaj magično pa se ni počutil NVMP. Ko sem ponoči šla lulat, me je pričakal tale prizor.  Roll Eyes


Ampak do jutra je bilo vse pozabljeno in poobedek po zajtrku je bil zmazan z največjim veseljem.








Tudi izlet ob Muro in pitje hladnega pivca je bil kot se šika.






Ko smo prišli domov, smo šli hitro pogledat koliko je že zrasel naš fižol, katerega namen je malo zakriti pogled na naše ograjo rezajoče sosede. Kaj pa naj drugega naredijo, ko smo jih pa prosili, naj otroci ne skačejo čez ograjo, ker se s tem zvija in uničuje, ne? Okrog se jim pa ne da po žogo, jaki fuzbalerji.


V senčki pod jablano je branje še poseben užitek.  dopust book


Nikakor pa nismo pozabili biti tudi delavni, naredila sem domače bajadere in pelčen marelični džem.




Za konec dneva sem iz psov sčesala in izstrigla odvečno dlako ...




... ter šla delat družbo mačkom.


Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5352 : nedelja, 05.07.2015 : 22:33:03 »

Naše so tudi zrele Afro. Očitno bodo ostale take barve, torej zelene. Prvič v življenju jem tole reč in se mi zilo dopade. Cheesy Kakšna je razlika v okusu med vrstami?
Khm, ne ve v bistvu. Ta rdeče s sladko kiselkaste in mogoče malo spominjajo na marelice. Kakšne so pa zelene?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5353 : nedelja, 05.07.2015 : 23:16:25 »

OOoo, se je pa splačalo malo potrpet!

Tale RAPORTaža je spet navdušila! bravo objem
 Kako ste pridni, pa lepi Kiss Pa za jest imate dovolj, tudi uboga kuŠka! To me zelo veseli Cheesy
 Katere sorte ptica je Pavla, na pamet ne znam sram Če ne bomo našli nič po naših ptičjih knjigah, bomo pa Čohalnika vprašali. On ve vse, razen tistega kar obvladata mamaF in google Tongue Grin

PS. Jaz sem amatersko presodila, da bi znala biti tvoja Pavla samica rjavega srakoperja (Lanius collurio), čisto taka Pavla je namreč narisana v eni mali knjigici, za katero naš hišni-ptičo-ekspert Čohalnih pravi, da je odlična!
Samec je v nasprotju z elegantno samičko nežnih sivkasto-rjavih odtenkov prav nesramno bahaško pisan in čez oči ima pravo Zorrotovo črno masko!
Poglej tule, če je Pavla res srakoperka:
http://www.avibirds.com/euhtml/Red-backed_Shrike.html
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5354 : nedelja, 05.07.2015 : 23:30:10 »

PPS. Tule je še ful odličnih fotk srakoperjev, meni se zdi Pavla podobna, boš pa ti presodila, če je res tako Smiley
http://www.arkive.org/red-backed-shrike/lanius-collurio/image-A4629.html
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 352 353 354 355 356 [357] 358 359 360 361 362 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines