mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 10:55:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 764682 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #75 : petek, 17.12.2010 : 13:59:36 »

Jaz sem glede teh vrst nasvetov čisto neuporabna - takele zadeve mi kot kamen obležijo v želodcu in ko mislim, da sem že čez, začnejo spet motit sedanjost...
Ampak če sklepam po tem, kako deliš prijateljstvo med 4nožne, bi rekla, da ti ni odveč dajati - za take se vedno najde kdo, ki zna sprejemat in tudi kaj svojega nazaj pošiljat Smiley.
Si pa nekako mislim, da bo v tem primeru nekdo šele čez čas ugotavljal, kaj vse je izgubil...
Drži se in naj ti bo s kosmatinci vsaj malo lažje!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #76 : petek, 17.12.2010 : 14:05:08 »

... Včasih, ko staro odide, se samo naredi prostor za novo, ki še pride Smiley.
Kosmati terapevti pa ZELO pomagajo. Jaz sem kar nekaj takih obdobij razmišljanja preživela z glavo zakopano v pasjo dlako Wink Kiss
To je to. Pričakuj vse dobro in razveseli se novega prostora, saj je za staro očitno prišel čas za odhod. Naj bo  odhajajočemu vse dobro, zate pa vse novo prihajajoče prinaša prijetne in kvalitetnejše stvari. Takšno situacijo sem tudi sama doživela nedolgo tega, pa šele zdaj vidim, da je pač bil čas za razhod.

Vedno so mi v takšnih trenutkih pomagale kosmati terapevti. Kolikokrat smo se valjali po postelji in vsi so bili nesebično in brezpogojno ob meni. In, tako je še danes....
Tako je pri meni... Veš, da bo dobro - v bistvu je že dobro  Kiss.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #77 : petek, 17.12.2010 : 14:45:02 »

Kar je resnično, pristno in vredno, ostane. Ostalo naj gre, kot pravijo punce.  Kiss
In piši, morda samo zase. To ima resnično lahko terapevtski učinek. Tako je treba spraviti  ven iz sebe. S pisanjem  malo razmisliš, analiziraš,  osvetliš za nazaj  in nato pospraviš svojo notranjost.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #78 : sobota, 25.12.2010 : 14:01:43 »

Najprej hvala vsem za vse spodbudne besede!  Kiss Samo mi je naročil, da vam moram povedati, kakšna tragedija je bil predbožični večer! In če mi rata, si je zaželel "fotostory". Pa dajmo!
 
Medtem, ko se je Pes sladkal z doma spečenimi pasjimi piškoti (veste kako božansko so dišale jetrne kroglice, dokler so bile še surove?!?)



Se je Šefica kooončno lotila odpiramja mojega darila!

No, kaj je zdej, a boš odprla?


Nehi slikati in odpri darilo!!!

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #79 : sobota, 25.12.2010 : 14:05:47 »

Še enkrat poziram, pol pa res dost!


Ooo, kaj pa je to?


A je za pojest?


Pa kaj si mi ti to kupla?!?
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #80 : sobota, 25.12.2010 : 14:08:25 »

To je zihr šala in je kje res moje darilo!


No, kje je?


Zakaj se moje darilo premika?


In kdo to premika?
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #81 : sobota, 25.12.2010 : 14:18:09 »

Jaz res ne razumem!


Rajši kar grem!


Ok, čudaško vrečo je pospravila, dobil sem njami palčko in zdaj grem lahko počivat, če bo nehala slikat.


Samo toliko da veste, kljub temu, da na ves glas predem in gnetem s tačkami, tudi narahlo maham z repom, ker sem res nezadovoljen z bednim premikajočim se darilom, ki ni za pojest! Upam, da vsaj za Silvestra dobim kaj slastnega!!!


Pa zakaj so vse fotke tako mini? Kako me bodo pa videli v vsej moji lepoti in vso grozo včerajšnjega večera, če smotana Šefica ne zna dat spodobno velikih fotografij v mojo božično "fotostory"?

Saj pravim, nujno rabim nov dom z boljšimi darili (najboljše za pojest) in bolj sposobnimi šefi!

Pa vesele praznike vsem!  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #82 : sobota, 25.12.2010 : 14:25:45 »

Bo tako kaj boljše, ubožec?

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #83 : sobota, 25.12.2010 : 14:30:50 »

Jaaaaaaaaaaaaaaa! Cheesy  Afro Hvala!  Kiss A lahko pridem k tebi živet?  Wink
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #84 : sobota, 25.12.2010 : 16:33:09 »

Lohk prideš pa k nam lubček lepi  Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #85 : sobota, 25.12.2010 : 17:00:11 »

Tokrat bi z vami rada delila sebe. Ker mi je hudo in ker upam, da mi bo manj hudo, če napišem par besed. Hudo mi je zato, ker je danes po dvajsetih letih intenzivnega prijateljstva (vsakodnevno telefoniranje, skupne počitnice, čuvanje živali, ... ), ta prijateljica prišla k meni in mi povedala, da želi prijateljstvo končati. Ni mi preostalo drugega, kot da sem to sprejela, ker je rekla, da ne vidi nobene rešitve ali prihodnosti več. In svet gre naprej. Samo spi ob vznožju postelje, Pes ob postelji, jaz pa v solzah pišem post na moj pes. Hudo mi je.

Šele sedaj sem to prebrala...žal mi je. In vem, kako to izgleda, in te ne mislim spraševati po vzroku, sploh ne...sem tudi jaz izgubila pred leti prijateljico, s katero sva bili skupaj od otroštva - ves čas. Eh...veš kaj, sedaj sploh ne mislim več na njo, oz. vse manj pogosto. In to mi pomaga...da jo izgubim iz spomina. Če bom kdaj lahko...ampak manj misliš na to, boljše je zate.  Kiss

Srečen božič tebi, tvojemu Samu in Psu  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #86 : sobota, 25.12.2010 : 19:12:32 »

Jaaaaaaaaaaaaaaa! Cheesy  Afro Hvala!  Kiss A lahko pridem k tebi živet?  Wink

Ti kar pridi Wink Božiček je danes prinesel eno veliko kartonasto škatlo, torej sta obe postelji prosti in je zadosti placa še zate Cheesy
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #87 : sobota, 25.12.2010 : 21:04:53 »

Če jočeš, ker je sonce zašlo, ti solze preprečujejo, da bi videla zvezde.
(Avtorja teh besed se žal ne spomnim, da bi ga navedla.)

Odpri oči, zvezdic je polno okoli tebe, ob tebi, zate...
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #88 : sobota, 25.12.2010 : 22:06:29 »

Samo, vesele praznike tudi tebi... Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #89 : nedelja, 26.12.2010 : 17:13:49 »

Če jočeš, ker je sonce zašlo, ti solze preprečujejo, da bi videla zvezde.
(Avtorja teh besed se žal ne spomnim, da bi ga navedla.)

Odpri oči, zvezdic je polno okoli tebe, ob tebi, zate...

Kako lepo napisano...kdo koli je že avtor teh besed... Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines