mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 00:10:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 768508 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #150 : torek, 22.03.2011 : 15:08:53 »

Sej ne, da si je ne upam, ampak bom vseeno Psu rekel naj jo zbuta, pa bom šele na koncu malo pomagal. Je bolj varno za moje nežne bele tačke!  pevka
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #151 : torek, 22.03.2011 : 18:01:27 »

Konec svtea, hehe. Pri nas je ena luknja v parketu, ker so gospodična kar celo polico dol vrgli Sad.
Pazi se Samo, da ti ne spremenijo naslova teme Evil.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #152 : torek, 22.03.2011 : 18:42:54 »

Ena knjiga je padla, ko sem plezal na omaro! Zdaj pa ne upam spet gor, ker je bil konec sveta! Aaaaaaaaaaaa! 

Čisto nič prestrašeni Samo
Konec sveta? A je bil Atlas mogoče

N-Č se bat Samo, konc sveta bo baje šele drugo leto Evil Cool do takrat si lahko pa Tvoja že tisto tamoderno elektronsko reč za branje nabavi, knjižne police so itak "out" Tongue

Te lepo pozdravlja Mali Miško, ki ima pa tako dobro zdresiranega psa, da vsak časopis skupaj zbutata, če se jima na pot postavi Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #153 : torek, 22.03.2011 : 18:51:41 »

Oh ne, knjižne police so čisto kul, če Melija vprašaš - tolk časa je knjige dol metal, dokler se končno enkrat ni uni njenovi kokoši od lastnice lučka prižgala, da ga motijo in jih je dala drugam, njemu pa sprostila plac za plezalne vaje, preganjanje višinskih duhcev in počitek med vršaci  Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #154 : petek, 25.03.2011 : 20:40:55 »

Takole zgleda situacija po 3 minutnem furminiranju belega mačka  predaja :


Stanje na mačjem stojalu:


Kup dlake:


Šefica po furminiranju (ja, saj vem, kater trotel, pa gre furminirat belega mačka v črni majici?!?  Roll Eyes )


Užaljen Samo in radoveden Pes:


Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #155 : petek, 25.03.2011 : 20:46:03 »

Ooooo, prjatu Radoveden Pes! Cheesy
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #156 : sobota, 26.03.2011 : 00:45:32 »

No Jinx, da se izogneš katastrofi v stanovanju, zelo pomaga, če sproti daješ odstanjene plasti dlake v plastično vrečko. Če najprej samo puliš in nato poskušaš pospraviti, se medtem že povsod zarine.
Aja, pa ne vem, če bi to tudi pri vas pomagalo, ampak Šnapi je tudi puščala šope dlak, sedaj pa ji že par mesecev sploh ne odpada več (ne vem sicer, kako se menja), samo še glava je ostala bolj občutljiv predel.  To pripisujem učinku bio briketov (?? Huh), samo smo jih morali jesti kar dolgo, predno se je stanje začelo popravljati.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #157 : sobota, 26.03.2011 : 12:36:02 »

Hvala za idejo sanco1a.  Smiley Samotu takole odpada dlaka že od kar ga imam. Maček se nekam uleže in ko vstane je na površini odtis mačka. Zato sem tudi želela poskusti konopljo, pa je še nisem. Nimam pa občutka, da Samotu takšno odpadanje dlake kakorkoli škodi, jaz sem pa pač sprejela dejstvo, da je pri meni vse belo in imam samo občasne prebliske, da bi Samota futrala s kakšnimi dodatki za dlako. Naslednji tovrstni bo konoplja. Cool Za bio brikete bom pa hvaležna, če mi pošlješ ZS, katere daješ Šnapi.  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #158 : sobota, 26.03.2011 : 12:54:29 »

No, jaz vsaj mislim, da so pripomogli briketi, ker sicer že dolgo ni nobene druge spremembe pri negi ali hrani.
Konoplja pa ... jaz jo za psa zmešam v takšno kašasto zmes in dam po brizgi, ker ne najdem druge, da bi to pristalo v pasji riti ... Kar ostane v skledici, večkrat Jakob  radovedno ovohava in zelo od blizu, ampak ostaja samo pri tem. En sam mljask v življenju je premogel. Tako da ne vem, kako bi vsilila to mačku.
Ampak lahko pa poskusiš še z ribjim oljem, menda ga imajo eni zelo radi, ti bo Smetka kaj več o tem povedala. Čeprav ga pa res vsebujejo že vsi kakovostni briketi.
Ti pošljem ZS pa morda dam vrečko briketov za poskusit, da boš videla, ali bo Samo sploh za stvar.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #159 : sobota, 26.03.2011 : 13:12:51 »

Za poskusit je definitivno vse, tako da sem vesela vsakršnih nasvetov! Hvala sanco1a!  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #160 : sobota, 26.03.2011 : 13:27:24 »

Mi smo imeli včeraj tudi spomladansko, mačjo furminiranje  Cool  Jaz furminator vsake toliko še v vodo namočim, ker drugače je preveč elektrike. Grejo dlake fajn dol, pa v vrečko tko kot je sanco1a rekla in sploh nič ne leti okrog. Pri Muriju to zgleda tako, da leži in se potem sam obrača sem in tja, tko da ga ja celega sfurminiram  Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #161 : sobota, 26.03.2011 : 13:43:11 »

Ha! Še ena koristna informacija! Jaz se vedno jezim, da je toliko elektrike, ko furminiram živali, v vodo namakat furminatorja mi pa še ni na misel padlo! Si bom naslednijč še en lambrćk vode pripravila. Sicer pa Samo ni tako navdušen nad furminiranjem kot Muri. On je bolj vdan v svojo kruto mačjo usodo, ker ve da bom vztrajala in se nima smisla upirat ...  Roll Eyes
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #162 : sobota, 26.03.2011 : 13:49:17 »

Tudi če je to res spomladansko lupljenje, se mi zdi vseeno malo veliko dlake, res. Shocked

Ja, jaz tudi vedno na moker kožušček, tudi dlake ne letijo naokoli, se ti pa fajn zlepijo na telo. Cheesy

Sploh jaz imam težke probleme, ker sem žal prepozno ugotovila, da kontaktne  leče in
dolgodlak maček pa res ne gredo skupaj. Ne vem, kako Jakobu uspe, da mi vsak dan direkt pod lečo v očesu nalepi najmanj 8cm zvitek dlak/e, da potem peče in boli kot vrag. In jokam, kot bi me zapustili vsi trije.  Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #163 : sobota, 26.03.2011 : 13:54:27 »

Ne, ne, to ni spomladansko lupljenje. To je normalno celoletno stanje pri nas. Ampak Samo res ne kaže, da bi imel zaradi tega kakšne probleme. Tudi kep dlake nikdar ne bljuva.

Sploh jaz imam težke probleme, ker sem žal prepozno ugotovila, da kontaktne  leče in
dolgodlak maček pa res ne gredo skupaj. Ne vem, kako Jakobu uspe, da mi vsak dan direkt pod lečo v očesu nalepi najmanj 8cm zvitek dlak/e, da potem peče in boli kot vrag. In jokam, kot bi me zapustili vsi trije.  Tongue

Au, au, au! (smajli, ki kriči od bolečine)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #164 : sobota, 26.03.2011 : 14:21:31 »

Pri nas še vedno največ dlake spusti Flip. Mačje se pa poznajo mogoče tam, kjer je kakšen material, ki privlači dlako. Zato pa imajo ležišča iz umetnega usnja, kavč je z rjuho pokrit in ni problemov. Tko je, ko so kosmati doma  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines