mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 20.05.2024 : 23:22:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 768505 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #420 : četrtek, 23.06.2011 : 13:09:40 »

Očitno sem podzavestno vedla, zakaj tak šunder dela, pa si nisem upala na glas priznat!  sram Mu grem takoj nekaj za jest dat, da ne bo več tako gladno ampak bo samo še glasno predel zvečer ...  Grin
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #421 : petek, 24.06.2011 : 00:54:09 »

Samo, tale je samo zate  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #422 : sobota, 25.06.2011 : 17:17:33 »

Ja, valjda bo šundr delal, revež ubogi zanemarjeni, če je gladan  Angry

Jao, jao...  Grin Grin Afro

Samo, še od mene  Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #423 : sobota, 25.06.2011 : 20:51:43 »

Saj prav tak, Samo.  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #424 : torek, 28.06.2011 : 01:02:49 »

Samo je baraba! Angry

Trenutno na vikendu čuvam Malega Psa. Mali pes bi se s Samotom igral. Samo se tudi občasno pred njega uleže na hrbet. Ampak največja zabava pa je, s taco mahat proti Malemu Psu. Samo na primer skoči na polico ob kateri stoji Mali Pes. In ko se Mali Pes obrne k Samotu, Samo zamahne s taco (brez krempljev) in ga poskusi čofnit. Mali Pes vabi Samota k igri, Samo nekaj časa sedi, potem ga napiha kot zmešan, da Malega Psa odnese na drugi konec sobe, in potem se mu Samo spet nastavi in ga poskusi čofnit, ko se mu Mali Pes približa. Tudi če gre Mali Pes samo mimo stola na katerem kraljuje Samo, ga Samo hoče čofnit s taco.

Vse skupaj tako zgleda, kot da se Samo ne more odločit, če mu je Mali Pes všeč ali ne.  Undecided En tak love - hate odnos ima do Malega Psa. Malemu Psu je pa kristalno jasno, da on ljubi Samota skoraj toliko kot Psa!  ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #425 : torek, 28.06.2011 : 10:22:28 »

Samo, ti si car  Afro

M.  Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #426 : torek, 28.06.2011 : 10:59:15 »

Mali Pes, ti si lubek ljubezen, pa pokaži že enkrat Mačku, da si Pes, ne lulek.
Ampak imena imajo pa luštna, ti vaši Pesoti.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #427 : torek, 28.06.2011 : 11:01:13 »


Vse skupaj tako zgleda, kot da se Samo ne more odločit, če mu je Mali Pes všeč ali ne.  Undecided En tak love - hate odnos ima do Malega Psa. Malemu Psu je pa kristalno jasno, da on ljubi Samota skoraj toliko kot Psa!  ljubezen ljubezen ljubezen
Samotu je VSE jasno. On bi rad Kursink treniral, ti pa tega ne uštekaš Tongue Evil

Iz priročnika "Kursink za začetnike" ti citiram: "Pr Kursinku je stvar taka, de morte met taprvo fajn vabo, ki si želi bit vaba. Vaba to pukaže tko, de Lovilcu da vedet, de bi rada bla ulovljena. Torej, če mate mucka in kuška, morte bit pazljivi, de je mucek tak, de rat Kuška mal provocira. Ker če nebo Provociranja, pol tut žlehtnobe pr Kušku nebo. Copatasti Mucki, ki se raj gor na Hladilnik alpa pod Pojstlo skrijejo pred Kuškom niso dost vredni. Se je brezveze matrat spljoh, ker nebo Rezultatov. Vaba more Kuška tolk ob Pamet spravt, de Kužek več ne posluša vas - torej Človeka - ampak se ravna po svoji Naravi. Ta pa more bit Taprava za Kursink. In kukr smo se že v Šoli učil, je kužek Zverina - torej po Naravi Žleht. Kukr pa veste, je prou Žlehtnoba taprvo pogoj, de Lovilec spljoh Vabo šljivi."
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #428 : petek, 01.07.2011 : 22:09:21 »

@mamaF Zdaj je pa tudi meni vse jasno!  Cheesy In treningi kursinka so vse boljši!  veselje No, nekaj mi pa vseeno ni jasno - kdo je v danem primeru vaba? Ker jaz nisem čisto sigurna, da ni kušek vaba pa maček zver ...  Huh

Sicer mi pa danes ni všeč in bi lepo prosila, če je lahko že (boljši) jutri!  predaja
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #429 : sreda, 06.07.2011 : 22:05:53 »

Ne vem v katero rubriko naj napišem tole vprašanje, zato bom kar malo zasmetila Samotovo temo.

Ravnokar me je klicala prijateljica, ki ima 10 let starega pritlikavega kunca. Še včeraj je bilo z njegovimi učki vse ok, pred petimi minutami, pa je ugotovila, da ima na enem od očes tam, kjer je zrklo, belo/modro "piko" velikosti cca. 0,5cm. Seveda, ga bo jutri peljala k veterinarju, vendar pa bi bila že sedaj hvaležna za kako idejo, kaj bi to lahko bilo oz. če lahko kaj sama stori zanj že zdaj.

V naprej hvala za morebitne odgovore!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #430 : četrtek, 07.07.2011 : 09:31:18 »

Zadnjih 14 dni smo preživeli na vikendu, kjer se nam je v varstvo pridružil še Mali Pes. Sledi fotoreportaža.  Smiley

Pa začnimo.


Veliko smo fotografirali naravo:










Večkrat smo se hladili v reki, kjer je Mali Pes budno opazoval proces tauhanja Psa.  Shocked


Iz vode smo prinašali palice. ...  Smiley


... in veselo čofotali.  Cheesy


Mali Pes se je naučil po flatovsko talat lubčke.  Kiss


Obiskali pa smo tudi Sestrico od Malega Psa. G. Pes je seveda imel vse pod kontrolo.  Cool


Vendar se mulčka nista pustila motit in sta se igrala in norela debelo uro. 


Doma se je igra nadaljevala, saj je bila pot ravno dovolj dolga, da je Mali Pes zopet natankal energijo.  Afro




Potem pa sta G. Pes in Mali Pes zaspala stisnjena en k drugemu.  ljubezen


Samo je Malega Psa poštimal, tako kot je treba.  Evil

Ej, Samooklicana Šefica, a vidiš, da mi spet prihaja težit Mali pes?  Angry


No, daj, pridi, če si upaš!  Azn


Saj bova samo malo kursink potrenirala.  predaja


He, he, pa je šla reva mala pasja.  Evil


Spodil me je, tale vaba je žleht!   Undecided


Toliko od nas.  Smiley



Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #431 : četrtek, 07.07.2011 : 09:34:28 »

Pa ste Malega Psa vsak dan tako drogirali, kot na uni speči sliki, in če ja, da vas ni sram?  Angry

Samo, dober si ga zrital. Naj se ve, kdo je šef  Cool
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #432 : četrtek, 07.07.2011 : 09:34:57 »

Uau, kak pogled ima Samo...  Evil hhh, mislim, da je Malemu Psu vse, ama VSE jasno  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #433 : četrtek, 07.07.2011 : 10:44:55 »

Beli Samo. Veliki crni Flip. Nagaja. S.O.S. Pomagaj. Lp.Crni Muri  Wink
Sefica pa pravi, da si samo za premeckat in prelupckat. No, se mali in veliki P. tudi, ampak ti najprej  Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #434 : četrtek, 07.07.2011 : 11:56:47 »

Ne vem v katero rubriko naj napišem tole vprašanje, zato bom kar malo zasmetila Samotovo temo.

Ravnokar me je klicala prijateljica, ki ima 10 let starega pritlikavega kunca. Še vèeraj je bilo z njegovimi uèki vse ok, pred petimi minutami, pa je ugotovila, da ima na enem od oèes tam, kjer je zrklo, belo/modro "piko" velikosti cca. 0,5cm. Seveda, ga bo jutri peljala k veterinarju, vendar pa bi bila že sedaj hvaležna za kako idejo, kaj bi to lahko bilo oz. èe lahko kaj sama stori zanj že zdaj.

V naprej hvala za morebitne odgovore!

Lahko je ulkus (rana), lahko je katarakta, lahko je kaj tretjega.
Sama ne more narediti nicesar, edino naj pogleda, ce kje vidi kaksno bilko trave in naj oko spere s fiziolosko (ne kamilicami) in naj pazi, da se kunec ne bo praskal po ocesu. In cimprej naj ga dostavi na VF.
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines