mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 20.05.2024 : 20:34:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 768492 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1050 : petek, 02.03.2012 : 21:07:17 »

Temu se reče inverzni kursink  Evil
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1051 : petek, 02.03.2012 : 21:08:21 »

Opa, s Samotom se pa ni za hecat! Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1052 : petek, 02.03.2012 : 21:12:01 »

No Jinx - prvič - glede na to, da skoz govoriš da je NVMP glup, trapast... pazi, da ga ne boš zarekla. Baje se lahko zgodi, da bi lahko to ponotranjil in imel strašne travme celo življenje Angry
In drugič, on ni glup in trapast, ampak se samo do konca in brez ovir veseli življenja (ob natančnem zavedanju, do kje seže Samotov štrik, seveda). Tko, da veš jezen
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1053 : petek, 02.03.2012 : 21:21:16 »

jžš, a je res treba ubogega Samota tolk nervozirat  Undecided
 ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1054 : petek, 02.03.2012 : 22:20:35 »

Jeeej, kaka luštna fotozgodba! Samo je res pravi borec Cool, NVMP pa...ja no, mal je hecen Roll Eyes Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1055 : petek, 02.03.2012 : 22:44:43 »

Še en filmčk neustrašnega Samota.
Joooj, I ljubezen NVMP Cheesy Kaj je on kriv, če ga SAMO ne razume, da bi se rad igral, nooooo trmoglavka

Super fotozgodba Cheesy
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1056 : petek, 02.03.2012 : 22:51:59 »

Oooo kolk ste dobri, pa NVMP je eno tako prisrčno peso, me zelo spominja na Maršija, posebno v filmčku, ko nabiva kroge okoli Samota  Cheesy ( tko Marši dela okoli tagajstnih punc, s to izjemo da jih on še zvočno iziva  Tongue ) ... Krasni vsi po vrsti  Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1057 : sobota, 03.03.2012 : 03:35:02 »

No Jinx - prvič - glede na to, da skoz govoriš da je NVMP glup, trapast... pazi, da ga ne boš zarekla. Baje se lahko zgodi, da bi lahko to ponotranjil in imel strašne travme celo življenje Angry
In drugič, on ni glup in trapast, ampak se samo do konca in brez ovir veseli življenja (ob natančnem zavedanju, do kje seže Samotov štrik, seveda). Tko, da veš jezen
Kocka, besede si mi iz ustGobca uzela! ljubezen
Spoštovana Prufesorca, če vas slučajno še enkrat slišim take gerde besede izgovarjat, Vam oblubim, de bo jast uzel un moj NaGlas in ga na Vas spobau. In tut hlač ne bom šparau Evil Tolk da veste Angry Vi ki pojma nimate kako se taprau Kursink izvaja: da je treba Tarčo taprvo NaFinto metat szi Ugrevanjem u Krogih pol pa je Napat! Glih Vi boste govorila kateri je Glup Angry Kr K men na Kusnink Pridte pa bova vidla potem Kdo bo laufau pred Mano in NVMPjom ko midva MOČI združiva Cool

Pa še nekej, Is posnetka se Točno vid daje Samo Ketnar in kolker bi lahko bla Vi iz svojga Kobajagi Poznavanja psou (s katerem pol še Mojo mamo zavajate) je popounoma prau da se Ketnarju ne približaš na več kot doužino Ketne ker on ma uso pravico brant svoj Teritorij in scufat Hlače usakmu ki to doužino prekrši Evil Točno je razvidno daje moj kolega NVMP taktično prpravljau Samota na Izziv in se hkrati držau tut Pravilnika o Ketnarjih Smiley
Samo je pa tut car dobr se zna pustavt, glih prau Žleht vaba je On za Kursink. Aprišiejtam - rispekt Dr. Samo Afro
Sam ko bi Vam še mal Pameti bog poslau de bi se zavedala de Kursink disciplina ni u Krogu ampak se jo dela u Rauni črti bres ketne.
Ne Zavajat bogih živali pa jih narobe učit Angry Pol pa pravute da je Gdo Glup butnglavc Jaoooooo. Sm zgrožen Sad

S spoštovanjem pa se Vidva u nasledni rundi, če si Upate
Roko

Tole sliko si je pa Moja hotla kr nekam spraut so ji kr Souze začele tečt po Licih ko jo je vidla. Po mojem jo bo poslala za prijavo na VURS ker oba prjatla res boga in strpljena zgledata.

Reveža u vašem Gvantanamu sam to lahk rečem ... Souze tečejo tut men.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1058 : sobota, 03.03.2012 : 09:51:48 »

Roko objem
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1059 : sobota, 03.03.2012 : 22:37:22 »

Še en filmčk neustrašnega Samota.

zdaj pa razumem tole

A mi bo maček psa ubil ali se Samo samo igra?  Huh

jst bi rekla, da pes ima neke šanse za preživetje, ker je še kar hiter.
ali gre Samotu konstantno na jetra ali samo če se pes vanj vtika?
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1060 : sobota, 03.03.2012 : 22:39:40 »

aja Samči je pa res maneken za tole oprsnico  ljubezen Cheesy
ful mu paše  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1061 : sobota, 03.03.2012 : 22:59:17 »

Vi pa tud n-č ne veste.  Angry V naši familiji je "glup" mišljen ljubkovalno, kot na primer "baraba", "đukela" ali "zmaj". "Glup" v bistvu pomeni, da je tak "batkast", kar pa definitivno je!  Grin Tako, da se ni treba nič razburjat, Roko in kocka, NVMP to ve in ne bo nič narobe z njim zaradi tega.  Wink G. Pse in NVMP sta v bistvu tako zelo brihtna, da znata tudi povedat kako sta glupa!  Grin

Filmček za dokaz še pride, ko/če se končno nalouda.  

@rava - ni stalno tako hud. Zdaj ga niti mlati ne več, vsakič, ko gre mimo. Samo je povsem sposoben mirno iti do in/ali mimo NVMP-ja in/ali ga v miru prevohati, bucev mu pa nikakor tala. Če pa NVMP gre do Samota in magari čisto malo rine vanj, ga pa Samo hitro čopne.  Angry Običajno sicer brez krempljev in nikoli ga ne zadane. Ko pa smo bili vsi skupaj zunaj in se je NVMP na vsak način hotel igrati s Samotom (celo palico mu je prinesel  Grin ), je bil pa Samo tak kot na posnetku. Pa nisem pustila, da NVMP Samota stalno maltretira, ampak že tistih par minut poskusa igre NVMP-ja Samotu nikakor ni bilo všeč.  jezen

Oooo kolk ste dobri, pa NVMP je eno tako prisrčno peso, me zelo spominja na Maršija, posebno v filmčku, ko nabiva kroge okoli Samota  Cheesy ( tko Marši dela okoli tagajstnih punc, s to izjemo da jih on še zvočno iziva  Tongue ) ... Krasni vsi po vrsti  Kiss Kiss Kiss
A veš, da sem tudi jaz na Maršija pomislila, ko sem tole snemala?  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1062 : sobota, 03.03.2012 : 22:59:27 »

Danes smo imeli na obisku Punco!  Cheesy






Z g. Psom sva ji pokazala najboljša mesta za prinašanje palic iz vode in sproščujoče plavanje.  Cool






Kot pravi kavalir, sem ji seveda pomagal nositi palice iz reke!  Roll Eyes




G. Pes si je potem zaželel igre s palico na kopnem.  Smiley


In sva mu seveda ustregla!  Cheesy




Na koncu sem zmagal jaz!  veselje


Bilo je super!  Afro
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1063 : sobota, 03.03.2012 : 23:03:16 »


A veš, da sem tudi jaz na Maršija pomislila, ko sem tole snemala?  Smiley

Si mislim zakaj  Grin Grin

Krasne fotke  Cheesy , pa vidim da naši norci niso edini, ki že skačejo po vodi, pa palca friki so tudi vsi isti  Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1064 : nedelja, 04.03.2012 : 01:50:27 »

I...joj, kakšne fine palice pri vas po vodi plavajo!
Pa kakšne lepe muce rastejo na vašem vrtu! Pri nas imamo pa samo potacane zvončke  Roll Eyes
 ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines