mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 03.06.2024 : 09:18:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 254 255 256 257 258 [259] 260 261 262 263 264 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 770654 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3870 : nedelja, 12.05.2013 : 21:57:04 »

Đinksova, si polže slikala z ekstra kratko ekspozicijo, da ne bodo motni? Spomnilo me na Miline kodeljevske tekače, ko so ji ene parkrat zbežali  Evil
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3871 : nedelja, 12.05.2013 : 22:03:54 »

Aaaaaaaa, jest sem pa Ščurko vidla!!!!!!!
Fotke so pa za dušo. Vse rože so čista milina, bi jih kar za fototapete uporabila.
Ampak oči G.Psa so mi pa najlepše. Tako lepe črne Kiss Kiss Kiss.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3872 : nedelja, 12.05.2013 : 22:28:04 »

Meni pa Samo žalosten deluje  Cry Cry Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3873 : nedelja, 12.05.2013 : 23:18:48 »

Evo, vsa spočita sem si ogledala reportažo  Smiley. Fajn ti gre tole fotkanje od rok  Afro. Pasje-mačji (foto)modeli so itak top, med cvetličnimi pa pri meni zmaga magnolija  ljubezen. Moja, ravno takšna, se je žal že usula  Sad.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3874 : ponedeljek, 13.05.2013 : 00:33:58 »

Meni pa Samo žalosten deluje  Cry Cry Kiss
Samo je zelo lep in najlepše stvari morajo zmeraj izgledati malo otožne in nedosegljive, a ne Smiley To so vedeli že stari Grki. Pretirano vesel izraz na obrazu je vedno veljal za plebejskega in "poceni". Samo že ve ljubezen
No, sicer je pa verjetno tudi vsaj malo lačen, zato tak otožen izraz Evil

Sicer pa so vse fotke pravi balzam za oči. Razen ene, ki je pa skoraj šokantna! Namreč tale:

Ko sem jo na hitro pogledala, mi je srce skoraj padlo v hlače! Namreč - res da me zdajle nekaj ur ni bilo doma, a vseeno si nisem predstavljala, da bi bila No Jinx brez opozorila sposobna priti do nas, mi na sprehod odpeljat Rokota, ga fotkat in pripeljat nazaj, ne da bi jaz to zvedela Shocked
Na prvi pogled sem bila namreč resnično prepričana, da je na fotki moj Črnogorac  Shocked Grin

Ful lepo vas jke spet videti, pa čeprav samo na fotkah Cheesy
 Kiss vsem, mi vas imamo radi Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3875 : ponedeljek, 13.05.2013 : 01:36:19 »

 bravo fotke od tete NoJinx so vedno paša za oči.
Samo  Kiss
zaradi tamale smo jim po moje zdajle čist vse telemetrične statistike fentali, ker samo še reklame gledamo  Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3876 : ponedeljek, 13.05.2013 : 08:08:51 »

Kakšne lepe fotke! Pa kakšni pozerji!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3877 : ponedeljek, 13.05.2013 : 08:42:53 »

Aaaah, romantično, ful luštno ljubezen Cool! Človek prav nevoščljiv rata, sploh v ponedeljek zjutraj Roll Eyes ...
Svaka čast, da ti rata ne samo tolk pofotkat, to ni blem, ampak potem vse obdelat in objavit, to je pa že ful časovno zahtevno. Undecided
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #3878 : ponedeljek, 13.05.2013 : 16:03:20 »

 Enkratne fotografije.  bravo  Čist za oči spočiti.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #3879 : ponedeljek, 13.05.2013 : 16:06:31 »

Enkratne fotografije.  bravo  Čist za oči spočiti.
Se strinjam  Cheesy Afro
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3880 : ponedeljek, 13.05.2013 : 22:27:55 »

Hvala za pohvale fotk.  Kiss

Đinksova, si polže slikala z ekstra kratko ekspozicijo, da ne bodo motni? Spomnilo me na Miline kodeljevske tekače, ko so ji ene parkrat zbežali  Evil
Itak, drugač so čist prehitri.  Tongue

Evo, vsa spočita sem si ogledala reportažo  Smiley. Fajn ti gre tole fotkanje od rok  Afro. Pasje-mačji (foto)modeli so itak top, med cvetličnimi pa pri meni zmaga magnolija  ljubezen. Moja, ravno takšna, se je žal že usula  Sad.
Tukaj vse začne cveteti/rasti 14 dni do tri tedne kasneje kot v Ljubljani, zato je naša magnolija še v polnem cvetu.  Wink

Razen ene, ki je pa skoraj šokantna! Namreč tale:Ko sem jo na hitro pogledala, mi je srce skoraj padlo v hlače! Namreč - res da me zdajle nekaj ur ni bilo doma, a vseeno si nisem predstavljala, da bi bila No Jinx brez opozorila sposobna priti do nas, mi na sprehod odpeljat Rokota, ga fotkat in pripeljat nazaj, ne da bi jaz to zvedela Shocked
Na prvi pogled sem bila namreč resnično prepričana, da je na fotki moj Črnogorac  Shocked Grin
Ja, no, saj bi bila sposobna dejansko to narest. Ampak bi te verjetno počakala, da te vsaj objamem in eno kufw dobim, če sem že tam, a ne?  Kiss

zaradi tamale smo jim po moje zdajle čist vse telemetrične statistike fentali, ker samo še reklame gledamo  Evil
Evil Evil Evil

Svaka čast, da ti rata ne samo tolk pofotkat, to ni blem, ampak potem vse obdelat in objavit, to je pa že ful časovno zahtevno. Undecided
Zato jih je pa toliko na enkrat, ker jaz sem pač kampanj'c in se mi ne da samo pet fotk naenkrat obdelat, si rajš kasneje vzamem čas, pa jih obdelam 50 ...  Wink

Meni pa Samo žalosten deluje  Cry Cry Kiss
Žalosten? Mogoče ti zato tako zgleda, ker je brez zobkov? Obnaša se namreč prav nič žalostno. Kot ponavadi je mala baraba.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3881 : ponedeljek, 13.05.2013 : 22:48:49 »

so dal babo na jutubo .... jjjeeeee

http://www.youtube.com/watch?v=fXQw-B7MAhA
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3882 : ponedeljek, 13.05.2013 : 22:56:55 »

Hvala, rava!  Kiss

Ampak tale ta mala je res neverjetna - komaj objavim en filmček s Smotom na youtube, takoj se more še ona s svojo reklamo gor prikazat.  Tongue Tongue
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3883 : ponedeljek, 13.05.2013 : 23:03:12 »

To pa je tudi ena redkih, če ne že edina, S**** reklama, ki jo mogoče celo razumem  Tongue Grin

In to seveda, po Ščurkini zaslugi  ljubezen
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3884 : ponedeljek, 13.05.2013 : 23:12:17 »

Jest reklame sicer štekam ne, ker je totalno nerealna in kr neki. Edina pametna točka v njej je seveda Ščurkica  Kiss.
Če bi drugače zastavili scenarij z glavno vlogo muce, bi mogoče še bila reklama čemu podobna (tako pa samo čakam, da vidim lepotičko v glavni vlogi!) objem ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 254 255 256 257 258 [259] 260 261 262 263 264 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines