mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 09:02:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali medvedek Bufo Bufo
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali medvedek Bufo Bufo  (Prebrano 44192 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« : nedelja, 03.10.2010 : 09:03:06 »

Takole se je začelo: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,37932.0.html , sedaj pa je pri meni in dveh mucah. Z menoj ni imel problemov, z mucami pa ga ima, ker se ne znajo igrat z njm. Kolikokrat jih drega s smrčkom, muce pa nič. Izgleda, da se bo prvi otopil Otto, ker sta se že parkrat lovila, Bufo ga je lizal po glavi, Otto pa Bufija po stopalcih.  Grin Ampak ko je pa hrana, pa ni družbenih razlik.

Logiran
timijan
Urška K.
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 45



« Odgovor #1 : nedelja, 03.10.2010 : 10:19:57 »

 Grin    Kiss
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 07.10.2010 : 14:05:56 »

Bufo hoče bit muca. Včeraj sem ga 2x potegnila iz mačjega WC-ja, kjer je kopal po pesku. Najprej sem mislila, da notri eden izmed muckov zakopava svoje izločke. Potem je bilo pa le preveč belega. Ko je prišel ven, je imel pesek na tačkah, v nosu, na smrčku, nisem pa uspela videt, če ga je tudi jedel  bruham, ker sem ga takoj nesla pod pipo. Potem sem wc obrnila, tako da se je treba zrinit čez ozko špranjo do njega. Upam, da ne bom potrebovala kombinirke, ko pridem domov.  Grin
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #3 : četrtek, 07.10.2010 : 18:48:55 »

Ja, a pa ne bi bilo super, če bi uporabljal stranišče. V hladnih dnevih mu sploh ne bi bilo treba it ven  Undecided
Logiran
timijan
Urška K.
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 45



« Odgovor #4 : četrtek, 07.10.2010 : 19:58:52 »

Bufo samo obuja spomine na čase pred Veliko čistočo. Roll Eyes
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #5 : četrtek, 07.10.2010 : 21:13:24 »

svrk, to ne bi bila dobra rešitev, Bufo je edini razlog, da se spravim trikrat na dan na zrak  Shocked (dobro razen da grem v službo)...
timijan  Grin, a misliš da se mu je mal stožilo, pa se je šel nadihat znanega vonja Grin
Logiran
timijan
Urška K.
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 45



« Odgovor #6 : petek, 08.10.2010 : 06:48:08 »

Je želel bit lep zate. In dišeč...
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #7 : petek, 08.10.2010 : 07:21:06 »

 Grin
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #8 : petek, 08.10.2010 : 09:22:21 »

vseeno je praktoično, č ebi znakl it tudi n amačji WC. Pride kdaj ,da si bolan, da zunaj petarde padajo, da lije res pretirano in nimaš časa li volje psa 3 x dnevno tuširat in sušit, da zamujaš domov, da ima drisko in mora it na pet minut...... itd.
Tako da, jaz sem vedno za to,da zna pes it tudi kam doma, če ima kdo možnost to ponudit. S tem nisoredni sprehodi nič ogroženi. Tudi ob 3 ali 4 sprehodih bi se marsikateremu hišnemu psu prileglo,da bi imel WC tudi stalno dostopen.
Kar se mojith tiče sem prepričanma, da ne bi prav nič zamujali vsi skupaj, če bi šli zvečer doma na WC namesto, da si grejo tik pred spanjem še zadnjič tace umazat, pa če bi imeli možnost medtem, ko sem v službi kam odložit morebitni odvečni tovor. Ampak so preveliki in žal nimam doma kam namestit utreznega WC ja.
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #9 : petek, 08.10.2010 : 09:53:44 »

Praktičnost gor ali dol, jaz sem ga danes zjutraj dobila, kako jo je z mačjim kakcem v gobčku mahal proti dnevni sobi. Kaj je mislil tam z njim počet, nočem niti pomislit.  bruham
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #10 : petek, 08.10.2010 : 09:55:01 »

Če ima kdo kakšno idejo, kako preprečit kužku zahajanje v mačji WC, se priporočam!! Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #11 : petek, 08.10.2010 : 09:57:47 »

Če ima kdo kakšno idejo, kako preprečit kužku zahajanje v mačji WC, se priporočam!! Smiley

Ena od variant je ta, da daš wc nekam višje, kamor pesjan ne more, mački pa lahko.

K
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #12 : petek, 08.10.2010 : 10:06:55 »

Haha. Kaka noter, pa še počisti WC. Odslej bom iskala po netu samo take pse  Grin
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #13 : petek, 08.10.2010 : 10:15:02 »

Ena od variant je ta, da daš wc nekam višje, kamor pesjan ne more, mački pa lahko.
K

Seveda, kako se nisem spomnila Smiley. Se fejst pozna da sem blond?  Shocked
Isto dilemo sem imela z mačjo hrano, pa me je timijan spomnila, naj jo dvignem, tako da muce sedaj jedo na poličkah mačjega drevesa.
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #14 : petek, 08.10.2010 : 10:21:07 »

Haha. Kaka noter, pa še počisti WC. Odslej bom iskala po netu samo take pse Grin
To so pa cigančki, snažni in redoljubni!  Undecided

Pa ne da Bufo ne bi bil takšen, ga moram pohvalit, da se še nikoli ni polulal ali pokakal v stanovanju, čeprav je bil enkrat od sedmih zjutraj do šestih večer brez izhoda. Kiss
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali medvedek Bufo Bufo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines