mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 15:18:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali medvedek Bufo Bufo
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali medvedek Bufo Bufo  (Prebrano 44169 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #15 : petek, 08.10.2010 : 13:15:05 »

Jasno, če pa počisti za sabo. Navali narode na male ciganske pse  Smiley
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #16 : sreda, 13.10.2010 : 23:05:45 »

Še malo slikovnega materiala:






Logiran
timijan
Urška K.
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 45



« Odgovor #17 : četrtek, 14.10.2010 : 08:08:52 »

 Kiss
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #18 : četrtek, 14.10.2010 : 09:28:49 »

Bufko kolk ti uživaš Kiss.
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 14.10.2010 : 20:08:30 »

Tukaj je Bufov novi tovariš pri igri. Sicer se ponavadi podita po stanovanju, vendar ju takrat ne morem snemat, ker sta prehitra. Danes zjutraj pa je Bufo čistil Otta (vsega ga je prelizal, Otto je pa kar miroval, čeprav tega še Piki, tamali muci ne dovoli).  Grin Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=1tf6_YfoSE4&feature=player_embedded
Logiran
timijan
Urška K.
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 45



« Odgovor #20 : sobota, 30.10.2010 : 12:12:25 »

Kako pa kaj Buf in njegov vrat? Je OK?
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #21 : sobota, 30.10.2010 : 17:57:10 »

Zopet ima nekaj tekočine, vendar se mi zdi, da se nabira veliko počasneje. Začela sem mu delati reiki in če mu bo to kaj pomagalo, bi bilo fino, če mu ne bi bilo treba na operacijo. Zato bi rada še malo počakala, preden greva nazaj k veterinarju.
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #22 : sobota, 30.10.2010 : 18:13:10 »

Drugače pa sedaj uživamo v sprehodih tudi v mokrem vremenu!  Grin

Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #23 : sobota, 30.10.2010 : 18:27:22 »

Prejšnji teden sem bila v Bosni. Pri enem izmed Tuševih centrov v EX YU je beračil za hrano in neutrudno mahal z repkom, ko je videl da malicamo.






Ampak učke so bile pa žalostne. Bog ve, kaj je preživel, lahko smo samo ugibali ob sledeh brazgotin po glavi in invalidni prvi tački, da mu je razneslo kakšno izgubljeno mino   Cry



Logiran
timijan
Urška K.
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 45



« Odgovor #24 : četrtek, 04.11.2010 : 20:11:57 »

O, Bufko, delaš jesenko- zimsko kolekcijo. Upam, da vama uspe tole z reiki in da ne bo spet treba v Topolšico. Živa pošilja pozdrave (maha z Bufijevimi gatami).



Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #25 : petek, 05.11.2010 : 00:21:56 »

O, Bufi Bufi. Krastaček mali, kako si lep. Seveda, če pa tako lepo skrbijo zate. Kiss  Kiss
Drzimo pesti in šapice, da bi tole z vratom zelo neproblematično šlo mimo... 
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #26 : nedelja, 07.11.2010 : 19:56:42 »

Bulica pod vratom se kar veča. Bufo pa ke dobil še drisko. Driskamo od petka ponoči. Sicer pa gre že na bolje, po dveh dneh dietne hrane (beri riž in piščanec).


Bugo in Otto se rada stiskata Smiley







Bufo maha nazaj Živi Smiley
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #27 : četrtek, 18.11.2010 : 11:34:00 »

Joj naš Bufko si je prislužil poziv ZZV. Vendar ni on kriv, če se je pest enega paničnega lastnika zaletela ob njegove zobe. Kaj je pa rekel, da ga lahko spustim s povodca pa še opozorila sem ga, da bo njegovo maltežanko malo nahrulil v začetku. Ampak ne, on se je "vsral" in jo vzdignil v naročje. Moram vam povedat da ženske v taki situaciji veliko bolj zrelo reagirajo, preizkušeno.
V pozivu je navedeno, da je bil moj pes spuščen in da je on svojega branil pred mojim. Bullshit. Lahko bi vsaj povedal, kako je bilo res, moj Bufko nikoli ne stopi iz stanovanja brez povodca, on pa se je sprehajal s svojo neprivezano psičko 3 km od doma.
Kakorkoli, to je bilo sedaj že tretjič, da je nekdo občutil njegove zobke: prvič je bila od sina punca, ko je neprivezan prinašalec tekel proti njemu, pa ga je dvignila (ker znori, ko zagleda psa), ko se je otepal, jo je po licu, ni vedela ali opraskal ali z zobmi potegnil. Skratka imela je dve praski. Mene je čez bundo uščipnil v roko, da je že tretji teden plava. Sedaj pa še tale plašen stric. Pa povrh vsega Bufko sploh ni hudoben. V psa laja in se zaletava, če ga pa spustim, pa se v petih minutah že igra z njim. Vendar večini lastnikov to ni všeč. Spomladi bova šla v pasjo šolo, vendar bi pa vseeno prišel prav kakšen nasvet, kako ga tega odvaditi. Preusmerjanje pozornosti ne "dela", ker je skoraj ves čas usmerjen v to, kje bo zavohal kakšno lulanje in posledično pomeni tudi to, da ves čas vleče povodec, čeprav smo skenslali flexi po 14 dneh in je sedaj na navadnem. Mu pripovedujem, da sem jaz tudi z njim na sprehodu in da je nevljuden, ker se dela kot da me ni. Če se ustavim in mu rečem "sedi" traja kar kakšno minuto ali pa še več, da spusti rito. Imam občutek, da se mu kar mamo za malo zdi. V stanovanju je veliko bolj poslušen.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #28 : četrtek, 18.11.2010 : 11:41:44 »

O mater Bufi, ne ga biksat. Boš na koncu še z nagobčnikom lulanje šnofal. To pa verjetno ni preveč luštno, tako da bolje da odnehaš Wink
Upam, da se umiri čim prej (oz. da ga vi uspete umiriti Smiley).
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #29 : četrtek, 18.11.2010 : 12:01:55 »

Joj naš Bufko si je prislužil poziv ZZV. Vendar ni on kriv, če se je pest enega paničnega lastnika zaletela ob njegove zobe. Kaj je pa rekel, da ga lahko spustim s povodca pa še opozorila sem ga, da bo njegovo maltežanko malo nahrulil v začetku. Ampak ne, on se je "vsral" in jo vzdignil v naročje. Moram vam povedat da ženske v taki situaciji veliko bolj zrelo reagirajo, preizkušeno.

No.... tudi panični lastnik ni kriv, da se razumemo. Kriva si ti, pa če ti je všeč ali ne, saj si se pustila prepričati, da ga spustiš, ob tem pa VEŠ, da je na začetku neugoden. Tukaj se v bistvu vsa debata o tem, kdo je kriv, konča.

Cigani imajo v določenih situacijah nizek prag in zraven veliko poguma, tako da jih je potrebno tako tudi jemati in pozabiti na vso bedo, v kateri so živeli - le ta jih je namreč samo utrdila in izoblikovala....

K
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali medvedek Bufo Bufo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines