mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 00:58:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: Kako postaneš....
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kako postaneš....  (Prebrano 5001 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
wee-bey
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : torek, 05.10.2010 : 17:21:36 »

Kako postaneš inštruktor za pse? Oz. kaj vse moraš opraviti, da dobiš to licenco. Zelo vesel bi bil odgovora, saj rabim za šolo.

Hvala za pomoč že v naprej.
Lp. Wee-bey 
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #1 : četrtek, 14.10.2010 : 20:49:42 »

Odvisno kakšno licenco želiš  Tongue, kar se tiče inštruktorstva v klasičnih zvrsteh šolanja si preberi tu: http://www.solanje-kzs.com/Portals/0/Dokumenti/2010-priprava%20na%20izpit-nova.pdf

Seveda pa so to zgolj osnovni inštruktorski in strokovni nazivi, potem pa so tu še inštruktorji za reševalne pse, ki imajo svoje posebne seminarje in izpite in tudi dokaj zaguljene pogoje za pristop k temu, pa za pse pomočnike hendikepiranim itd.

Nisem pa nikjer zasledil, da bi bilo šolanje za inštruktorja v kinologiji v Slo možno znotraj šolskega sitema. Večinoma so inštruktorji ljudje, ki imajo veliko izkušenj pri delu s psmi in tudi veliko samoiniciativnosti pri iskanju bolj poglobljenega strokovnega znanja, hkrati pa so vse skupaj še pripravljeni deliti z drugimi.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: Kako postaneš....
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines