mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 11:50:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 425219 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #510 : torek, 02.08.2011 : 16:43:55 »

Lušna familija  Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #511 : torek, 02.08.2011 : 18:38:54 »

Važič je prav kraljevski izpadel!
Pri mulčkih pa občudujem to njihovo svobodo... niso še vkovani v klade razuma in ti mirno narišejo zelenega mačka z rumenim trebuhom. Kdo bi se sekiral Tongue. Kolk fajn...
(razen če ste v resnici uboge mačke barvali Huh).
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #512 : torek, 02.08.2011 : 18:51:00 »

Men so te otroške risbe ful ful dobre  Cool Kaj veš, kaj otroci razmišljajo, ko narišejo pisane muce, ali živali nasploh... Smiley sigurno jih povežejo z nečim lepim.  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #513 : torek, 02.08.2011 : 19:41:32 »

O, hvala, branka, mu bom povedala, mogoče ga bom potem še za kaj nahecala ... Wink
Mora biti res pri volji, da se potrudi in ne spaca kar v tri dni.
Sicer se pa, ja strinjam, da se preproste otroške risbice, malce odpiljene,  komot kosajo z nekaterimi klasiki 20. stoletja, Mirojem, Picassom, Dalijem, ki so se še kako učili in zgledovali pri tamaučkih.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #514 : četrtek, 04.08.2011 : 15:10:08 »

Zadnje čase me od pretiranega razmišljanja boli glava ...
No, kam je pripeljala feminizacija?
Je svet kaj boljši zaradi nje?




[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #515 : četrtek, 04.08.2011 : 15:16:03 »

Ena baba me stolče in zbrca takoj, ko začnem razmišljat kot desc ... Evil
Druga me strada do te mere, da je resno ogroženo moje zdravje, kaj zdravje, obstoj ... Sad
Čisto možno je, da to, kar boste čez čas gledali,  v resnici ne bom več jst, ampak moji posmrtni ostanki ... izsušena lupinica, v kateri je zmanjkalo prostora še za mičkeno mačjo dušico Cry Cry


[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #516 : četrtek, 04.08.2011 : 15:25:58 »

Sicer je pa Važić naročen konec meseca pri dr. Domanjkovi, se govori, je da ena boljših. Ful sem vesela, ker sva prišla na vrsto manj kot v enem mesecu Cheesy, nekje sem brala, da se čaka več mesecev.
Saj ni neke krize, samo tisto jutranje izkašljevanje mi ni ravno ok, in vem, da je postopno popuščanje srca značilno za pasmo, tudi za Važićeve prednike ... sram
Tisti zgoraj pa res ni bil milosten, ko je psu meril življenje.
Še vedno mi v glavi odzvanja Žižijevo nočno kašljanje in moje bujenje zaradi tega. Tedaj so nam dali Enap, zdravila, ki jih moj fotr jemlje za nižji pritisk, pes pa po njih ni več kašljal, ampak vstat in hodit pa tudi ni več mogel ...
Mislim, res upam, da so v teh 12 letih vsaj kaj primernejšega pogruntali, ker je v nasprotnem zdravljenje res absurdno.  Cry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #517 : četrtek, 04.08.2011 : 19:10:26 »

Bo v redu, bo, boš vidla... Pa povej mulcu, naj raje neha kadit, ko ne gledaš  Angry Angry

Ubogega črnuharja pa kr k nam pošlji, kle se pa dobi za jest v takih količinah, da žlice pokajo  Cool
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #518 : četrtek, 04.08.2011 : 19:30:18 »

Risbice so profesionalne!

Za Važića pa vse naj (pa ne za rojstni dan Grin ). Manj kot en mesec? To sta pa hitro prišla na vrsto. Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #519 : četrtek, 04.08.2011 : 22:52:43 »

O, Cats, hvala, Jaka pravi, da pride prec, tud če ni hrane, samo da je Mila za kakšno akcijo.  Cheesy bravo bravo

Za Važića pa - saj pravim, da me pretirano ne skrbi, Žižek je od resnejših znakov pa do takrat, ko res ni več šlo, živel še  štiri leta, bi pa jih ob primernih zdravilih nedvomno preživel bistveno bolj kvalitetno in mirno.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #520 : petek, 05.08.2011 : 07:40:43 »

Jej, Važić kadit res ne smeš (česa vsega današnja ˝mularija˝ ne počne na skrivaj) Angry Lips Sealed
Da bi ti bilo le čim prej bolje Smiley

Črnuh, srečno pri Mili, dvomim pa, da bo hotela flisdekco špilat Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #521 : sobota, 06.08.2011 : 14:34:32 »

Greva ravnokar s Sančotom na en krajši vsakodnevni obhod pevka po Koleziji. Kot ponavadi zavijeva mimo neke hiše, pa se na vrtu nekaj premakne in iz mišje luknje v ograji nenadoma,  brez uvoda plane na Sančota  ultra mini driska z gobcem jazbečarja in popolnim telesom pinča. Skoči direkt mojemu psu na hrbet, ga zajaha in podere na tla ter ga divje poskuša ugrizniti v vrat. Zatulim in se sklonim, da jo strgam s svojega, še predno pa se je dotaknem, se psica požene dol in se prej kot v sekundi spet izmuzne skozi mišjo luknjo nazaj na vrt.  Shocked Shocked
Pojma nisem imela, da na tistem vrtu sploh kaj živi, sploh pa ne kaj tako neuravnovešeno besnega butnglavc ... Še zdaj ne dojamem, ustrašila pa sem se bolhe krepko pod 30 tako, da kar malo diham. Sančo pa sploh ne dojema, samo buljil je vame  kot govedo.  Shocked
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #522 : sobota, 06.08.2011 : 14:43:43 »

Ijao, sančulja, voluhar ti je psa napadel, kam pa gre ta svet
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #523 : sobota, 06.08.2011 : 14:46:09 »

Jst bi takoj nesla ena dva velika kamna tja pred tisto mišjo luknjo...  Wink
Sančo, ti pa tako presenečenje, da se sprašuješ, če ni bla to kaka bolha, ane  Wink Sam, da ste jo dobro odnesli!  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #524 : sobota, 06.08.2011 : 15:01:55 »

E, vidiš, luna, na to pa še pomislila nisem, mrha bolšja besna je nakako dvignila mrežo. Morda bi jo pa res kamni ustavili, še boljše kakšen količek skozi mrežo v tla.  Huh Sad
Logiran
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines