mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:02:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 233587 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« : nedelja, 21.11.2010 : 21:58:04 »

No, pa ste končno dočakali!  Cheesy Doma sem po dolgem času priklopil računalnik!  Roll Eyes Prvič po približno dveh mesecih in pol ... Prvič, odkar imam psičko Fifi. In ker vem, da vas je veliko držalo pesti in ste lepo skrbeli zanjo več kot leto dni, si zaslužite malo bolj obširno poročanje. Prav je, da spoznate tudi, kdo je Fifijin vodnik.

Kar ne vem, kje bi začel pripovedovati ... Najbolje, da se vrnemo v avgust ‒ en mesec, preden je Fifi prišla k nam. Takrat sem po srečnem naključju pristal na strani zavetišča Horjul.
In ker sem si želel psa in sem nasploh »pasji« (že od nekdaj premečkam čisto vsakega psa, ki mi pride na pot Cheesy), se nisem mogel upreti in sem pokukal na zavihek Iščejo nov dom. In tam sem jo zagledal. Od takrat celo verjamem v ljubezen na prvi pogled  Grin  Shocked. Prebral sem njeno temo na forumu z rubriko Kuža meseca vred in se brezpogojno odločil: »Ta pes bo moj.« Seveda smo še isti dan imeli zasedanje družinskega štaba, kjer smo se naposled odločili, da Fifi lahko posvojim.

Nekaj več kot mesec dni smo zanjo vestno vsak dan do poznega večera pripravljali »teren«, od zaščitne ograje pa vse do prave pravcate brunarice, ki je zdaj Fifijina rezidenca. Vmes sem klical v zavetišče in Polonino prvo vprašanje je bilo, zakaj ravno Fifi. Pravzaprav odgovora na to vprašanje še kar nimam ... Nekako sem čutil, da je prava zame in da bi zanjo lahko spodobno skrbel. In zdaj, ko sva skupaj že nekaj časa, vam lahko z gotovostjo rečem, da se nisem zmotil in mi ni žal niti sekunde, ki jo preživim z njo. Nikoli ne bom pozabil, ko je Polona v telefonskem pogovoru rekla, da je Fifi zelo nevljudna psička  Grin. Da če mislimo, da bomo na vrtu še kdaj v miru pili kavo, se motimo. Ravno nasprotno! Zaradi Fifi smo jo na vrtu začeli piti (smo morali poskusiti  Smiley) in nam je bilo tako všeč, da je to postal vsakodnevni ritual.

Fifi je zelo posebna punca ... Njen pogled zna biti tako iskren in globok, da se kdaj vprašaš, s čim si si ga sploh zaslužil. Njena volja do igranja je tako velika, da sem celo jaz dobil občutek, da lahko zgubim kakšen kilogramček (če vsak dan po uro in pol mečeš žogice, lahko shujšaš ‒ potrjeno  Grin). Je zelo učljiva, kar pridno izkoriščava pri Rumenih ruticah, ki je najbolj zabavna šola, pa čeprav šol nisem nikoli preveč maral. Sploh ne ob sobotah ... V šoli nama je celo tako všeč, da se veseliva nove ure učenja takoj, ko se vrneva iz nje, in nama je to edini spodoben in sprejemljiv zaključek tedna. Katarina, hvala za to. Kdaj sva sicer malo trmasta in drug drugega ne ubogava, ker jaz recimo hočem, da sedi, ona pa hoče malo tja nekam v levo  Evil  Roll Eyes  Grin, ampak to je res izjemoma, ko ravno nimava dneva. Drugače je Fifi popolnoma vodljiva, nežna in prijetna punca, ki se ti tako zasidra v srce, da ne moreš drugega, kot da si priznaš, da popolnoma raznežen sediš za računalnikom in pišeš te besede.

Hvala Poloni, Adi in vsem, ki ste Fifi pomagali, zanjo držali pesti, jo sprehajali, česali, metali žogico in mislili nanjo ... Tudi zaradi vas sem zdaj lahko najsrečnejši človek na svetu.

Še se bova oglasila, za zdaj pa lep pozdrav!  Cool




Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1 : nedelja, 21.11.2010 : 22:07:21 »

Zdaj ko si začel, ti ne preostane več drugega kot fotke. Hočemo dokazni material. Evil
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 21.11.2010 : 22:10:38 »

Ja se ravnokar trudim, pa me še malo zafrkava....upam, da jih bo nekaj gor še danes
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #3 : nedelja, 21.11.2010 : 22:14:56 »

Koooooončnooooooo Wink
Bravo Fifi, čestitke tebi in tvojim Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4 : nedelja, 21.11.2010 : 22:33:20 »

Čestitke! Veliko lepih in zabavnih trenutkov vam želimo.  Smiley Cheesy
Pa fotke čakamo, jasno...
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 21.11.2010 : 22:36:59 »

Oh, to pa res ni za nikamor, da mi hočejo neke solze na oči hodit in takili štosi  Grin Hudo vesela, da ste se našli, ker Fifi ni bila kar za vsakogar, je rabila posebne ljudi  Kiss
Logiran

Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #6 : nedelja, 21.11.2010 : 22:40:34 »

Hvala. Fifi je res super, je vrnila življenje v našo hišo. Je postala res prava scrkljanka. hehe
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #7 : nedelja, 21.11.2010 : 22:44:43 »

http://www.mojalbum.com/fifi1/fifi So slikce mal večje kot bi mogle bit, pa sem jih nekaj za pokušino dal na moj album.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #8 : nedelja, 21.11.2010 : 22:52:47 »

 Kiss Kiss
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 21.11.2010 : 22:57:57 »

Zelo lepo napisano in lepo brunarico si ji naredil Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 21.11.2010 : 22:59:09 »

Hvala.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #11 : nedelja, 21.11.2010 : 23:24:20 »

Uau, kaka rezidenca Smiley Lepo.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #12 : nedelja, 21.11.2010 : 23:57:58 »

 veselje Kako smo vsi veseli za Fifi! veselje
Zate tudi, seveda... bravo
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #13 : ponedeljek, 22.11.2010 : 00:24:14 »

Iiiijej! Fifika se je javila!   veselje Pa na šnavcerja je postrižena.  Smiley Zelo sem vesela, da se tudi za ta furjaste najde topel dom in razumevajoč vodnik. Veliko lepih skupnih trenutkov vama želim.  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : ponedeljek, 22.11.2010 : 12:34:10 »

Uau, kakšna hiška! Srečnica!  Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines